Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry (/Temat-Gamehag-%E2%80%93-Gry-i-nagrody-za-darmo-Dogry-136562)

Strony: 1 2 3 4 5


Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - NixonZzz - 03-08-2016 17:17

Gamgehag- Strona podobna do Dogry, która na rynku jest od niedawna.
Jeżeli ktoś nie wie na czym polega dogry to chodzi głównie o granie w gry[wykonywanie zadań] i umieszczaniu zdjęć z potwierdzeniem.
Nagrody?
W serwisie Gamhag mamy dokładnie taką samą sprawę co w dogry- Czyli gifty[rp,psc] Oraz klucze do gier[csgo]
Na start zobaczymy tutorial, warto się z nim zapoznać jeżeli nadal nie rozumiesz jak to działa. Za wykonanie tych wszyskich rzeczy dostajemy 100 Kamieni Dusz- Waluta na GameHag.Własny artykuł?
Za napisanie własnego,ciekawego artykułu możemy otrzymać aż 1000 Kamieni Dusz.
Transfer Waluty
Można Wysyłać walutę, wtedy kiedy mamy 500 Kamieni Dusz

Temat Będzie Aktualizowany.
SS Za 1h

Refflink: http://gamehag.com/r/830 Lol
Czysty link : http://gamehag.com/ Sad


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - count765 - 03-08-2016 17:57

Te artykuły to całkiem ciekawa sprawa. Szkoda tylko, że nie wypłacają gotówki Smile


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - Sahya - 03-08-2016 18:15

Na dogry pisałem newsy z gier i miałem 40 pkt za każdy kiedyś. Ciekawe jak jest tutaj Big Grin


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - NixonZzz - 03-08-2016 18:34

(03-08-2016 17:57)count765 napisał(a):  Te artykuły to całkiem ciekawa sprawa. Szkoda tylko, że nie wypłacają gotówki Smile
Takie gifty można łatwo sprzedać.
(03-08-2016 18:15)Sahya napisał(a):  Na dogry pisałem newsy z gier i miałem 40 pkt za każdy kiedyś. Ciekawe jak jest tutaj Big Grin
Dziękuję za rejestracje z reffa. Tongue

http://gamehag.com/faq Serwera


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - devxgo - 03-08-2016 19:06

Jak na razie PSC najciekawsze w sklepie!


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - NixonZzz - 03-08-2016 19:11

(03-08-2016 19:06)devxgo napisał(a):  Jak na razie PSC najciekawsze w sklepie!

Zgadzam się Cool
Pierwsze zadanie wykonane- +70, Zaczynam od prostych gierek.
Ku mojemu zdziwieniu zdj zostało szybko zaakceptowane.


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - Fox90 - 04-08-2016 22:16

Jest jakiś limit zarobku? W sensie liczba zadań nie jest nieskończona, więc ile można tutaj dorobić, czy należy na to patrzeć wyłącznie jako dodatek jeżeli ktoś i tak lubi pograć? Smile


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - Sahya - 04-08-2016 22:38

Ile pkt jest za aktywność na forum?


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - NixonZzz - 05-08-2016 01:01

(04-08-2016 22:16)Fox90 napisał(a):  Jest jakiś limit zarobku? W sensie liczba zadań nie jest nieskończona, więc ile można tutaj dorobić, czy należy na to patrzeć wyłącznie jako dodatek jeżeli ktoś i tak lubi pograć? Smile
Limit zarobku jest.. Chyba ze masz jakiś kanał YT [albo dużo reffow]. Na psc uzbierasz potem nowe konto itd.
(04-08-2016 22:38)Sahya napisał(a):  Ile pkt jest za aktywność na forum?

Jest to nieokreślone. Graczy przybywa to i forum będzie się rozrastac. Może wtedy admini będą przyznawać jakies pkt. Nie spotkałem się z tym jeszcze

Edit: Do wota +15%= 400 kamieni jutro je zrobie i będzie 1k


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - Bananek333 - 05-08-2016 21:51

Gówno niestety. Wyslalem zdjecie z wykonanym zadaniem - odrzucili. Drugi raz - To samo. Scam jak widać