Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streetspotr zarabianie z telefonem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Streetspotr zarabianie z telefonem (/Temat-Streetspotr-zarabianie-z-telefonem-136490)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - fato - 07-09-2016 21:08

tak jest niedopracowana apka , niektóre zadania na poczatku nie były przetłumaczone i zamiast po polsku to były po angielsku lub niemiecku ;/


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - ma_ko - 19-09-2016 11:45

Dziś zostało zaliczone moje pierwsze zadanie, mimo wszystko figure dalej na liście więc podejrzewam że można je wykonać kilka razy w róznych lokalizacjach

[Obrazek: AeaLvkh.png]

Smile


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - Miczek - 19-09-2016 16:01

Podeślesz linka na PW? Android Smile


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - ma_ko - 19-09-2016 18:17

Poszło PW. Aplikacja cały czas się rozrasta także zachęcam, stawki też są większe w porównaniu do np. Roamlera


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - pshemek1 - 21-09-2016 14:08

Poproszę o link na PW Smile


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - Toosieek - 21-09-2016 16:17

Proszę o link na pw


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - toxicsuicide - 21-09-2016 19:18

To i ja poprosze o link na pw (android)


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - tttomtom13 - 22-09-2016 19:51

też poproszę (android)


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - damianox1122 - 22-09-2016 19:58

Wy nabijacie posty czy co?
Wystarczy wpisać Streetspotr wpisać w google play facepalm


RE: Streetspotr zarabianie z telefonem - zaroowski - 22-09-2016 21:41

A ja po pierwszych dwóch próbach (nieudanych) wykonania pierwszego odpłatnego zadania trochu zwątpiłem. Pierwsze zadanie to zdjęcia stoiska GoPro i odpowiedzi na kilka pytań dot. stoiska. Pojechałem wczoraj, wykonałem zadanie...a dzisiaj rano odrzucili. Powód ? "Otrzymaliśmy już raport z tego sklepu". Okej, więc skoro otrzymaliście to po co kazaliście tam jechać i robić zadanie ?... coś nie halo. Tym bardziej, że dzisiaj pojechałem do innego sklepu, aby spróbować raz jeszcze wykonać zadanie i tym razem jeszcze przed jego podjęciem wyświetlił się komunikat, że w ten spot został już zrobiony... Jakoś średnio mi się to widzi.