Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w promowaniu filmu na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc w promowaniu filmu na youtube (/Temat-Pomoc-w-promowaniu-filmu-na-youtube-136433)



Pomoc w promowaniu filmu na youtube - hubertcik221 - 31-07-2016 16:43

Cześć Wink
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w promowaniu filmów na youtube to bardzo proszę na priv.
Mogę się jakoś odwdzięczyć Smile
Pozdrawiam


RE: Pomoc w promowaniu filmu na youtube - Eryk123 - 31-07-2016 21:02

Staraj się aby w tytule filmiku było słowo kluczowe, na które chcesz pozycjonować filmik. Umieszczaj też obszerne opisy filmików pod video, a w nich również słowa kluczowe. Zadbaj też o odpowiednie otagowanie filmików. Linkuj do filmików na serwisach społecznościowych, forach internetowych, komentarzach na blogach, itp.
Jeśli masz blogi lub inne serwisy, to umieszczaj tam swoje filmiki. Komentuj filmiki innych najczęściej jak się da, tym sposobem jakaś część komentujących trafi na twój kanał i obejrzy filmiki. Zadbaj o to aby twoje filmiki były komentowane.

To podstawy, od których powinieneś zacząć. Warto poczytać również trochę o pozycjonowaniu np. na forum lub blogach.


RE: Pomoc w promowaniu filmu na youtube - Vasaki - 31-07-2016 21:30

Poza tym bardzo fajny poradnik dotyczący promowania filmików na Youtube zamieścił użytkownik Klin.
W skrócie pokazywał on jak wybić nasz filmik w górne partie Youtuba tak aby był w stanie się tam utrzymać.
Link: http://zarabiam.com/Temat-Pozycjonowanie-filmu-na-youtube-%E2%80%93-Insta-Rank-3-nisze-92861

Poza tym tak jak napisał Eryk, można zainteresować się pozycjonowaniem filmiku pod wyszukiwarki np. Google Smile


RE: Pomoc w promowaniu filmu na youtube - hubertcik221 - 01-08-2016 09:48

Dziękuje wam serdecznie za podpowiedzi Smile
Pozdrawiam


RE: Pomoc w promowaniu filmu na youtube - Waldes93 - 02-08-2016 12:06

Nom są różne sposoby na promocje. Ja mam kilka cirkawych.


Pomoc w promowaniu filmu na youtube - Artinesse - 02-03-2018 14:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.