Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Averisa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Averisa (/Temat-Dziennik-pracy-Averisa-136418)



Dziennik pracy Averisa - Averis - 31-07-2016 11:56

Witam wszystkich forumowiczów.

Postanowiłem założyć swój pierwszy dziennik pracy który będzie mnie motywować do działania i zarabiania przez internet. Może to nie są jakieś kokosy ale ważne, że coś tam wpada.

Posiadam stronę internetową którą staram się w jakiś sposób wypromować, wejścia są znikome ale leady wpadają. Zarabiałem na subach i premium sms i jakoś nie chciałem ludzi wprowadzać w błąd, dlatego postanowiłem wdrożyć real content i wtedy klient dostaje to co zamierzał.

Ostatnio nic nie pracuje czyli suma sumarum jestem na autopilocie a statystyki przedstawiają się w następujący sposób:

[Obrazek: 5dbd10a60f559fa97f2884178a03f13c.png]
będę starać się aktualizować dziennik codziennie dla siebie aby się nie rozleniwiać.


RE: Dziennik pracy Averisa - Pitek236 - 31-07-2016 12:05

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy Averisa - mahuzz - 31-07-2016 12:06

Bardzo fajna konwersja, gratuluje Smile powodzenia życzę!


RE: Dziennik pracy Averisa - Captain - 31-07-2016 12:20

Cytat:Zarabiałem na subach i premium sms i jakoś nie chciałem ludzi wprowadzać w błąd, dlatego postanowiłem wdrożyć real content i wtedy klient dostaje to co zamierzał.

Ciekawe tylko czy wie ile musi za to zapłacić. Pewnie zarabiasz tylko na tych co nie przeczytają małego druczku...


RE: Dziennik pracy Averisa - Averis - 31-07-2016 12:27

(31-07-2016 12:20)Captain napisał(a):  
Cytat:Zarabiałem na subach i premium sms i jakoś nie chciałem ludzi wprowadzać w błąd, dlatego postanowiłem wdrożyć real content i wtedy klient dostaje to co zamierzał.

Ciekawe tylko czy wie ile musi za to zapłacić. Pewnie zarabiasz tylko na tych co nie przeczytają małego druczku...

Ważne, że dostaje to co chciał a nie nic bezwartościowego.


RE: Dziennik pracy Averisa - mikuss - 31-07-2016 12:37

Powodzenia Życzę!


RE: Dziennik pracy Averisa - Averis - 03-08-2016 10:01

Witam.

Przez ostatnie 2 dni nic nie robiłem ze względu na pogodę i jakoś się nie chce robić tylko siedzieć na plaży.

Dziś poświęcę czasu na czytanie poradników na temat pozycjonowania i nałożenie paru poprawek na stronie.

[Obrazek: d09a9e41e94855ea057ee97ee1540d63.png]


RE: Dziennik pracy Averisa - Averis - 04-08-2016 22:25

Witam.

Tak przedstawiają się statystyki z leadmore czyli w miarę stabilnie na automacie;
[Obrazek: 0e8eb708f6e639b1a361b41bd0ed0722.png]
Wypłata z leadmore została zlecona wczoraj więc będzie trochę gotówki na małe inwestycje.

Zająłem się programem partnerskim money2money przy lekkiej promocji:

[Obrazek: 6090a973dd068341bc35e8d3395f10e5.png]

Mam nadzieję, że coś zaliczy Smile

Jutro zabieram się do pracy z samego rana żeby po południu mieć z głowy i chwilę wolnego.

Do usłyszenia


RE: Dziennik pracy Averisa - Averis - 05-08-2016 20:55

Witajcie,

jako że kompletnie nie chce mi się robić czegokolwiek poza sprawdzaniem stanu konta na LM, to postanowiłem zapisywać na kartce cele które zamierzam dziś zrealizować i za wszelką cenę do tego dążyć. Oczywiście to będzie obowiązywać od jutra.

Kolejna sprawa to wstawanie: odniosłem wrażenie, że z samego rana pracuje się o wiele wydajniej aniżeli godzinami popołudniowymi czy wieczornymi (dla mnie). Dlatego zmuszę się i będę wstawać o 6-7 godzinie żeby nie marnować dnia. Tak, już został nastawiony budzik na godzinę 6 rano.

Pomocna aplikacja na android czyli zarządzanie budżetem która pomoże mi zarządzać budżetem i kontrolować wydatki, trochę można się pogubić mając kilka części pieniędzy na trzech różnych kontach bankowych oraz te w portfelu.

Praktycznie każdego dnia robiłem coś bezczynnie na komputerze, dlatego teraz wstaję..robię to co związane z celami zapisanymi na kartce ( no chyba że je rozdzielę na kilka etapów każdego dnia) i gdy już to zrobię zamykam komputer i więcej nie marnuje czasu.


Wracając do statystyk leadmore:
[Obrazek: fb49021be4c0bbc61a1a5d1a96df5fe5.png]
Tak stabilnych zarobków na leadmore nigdy nie widziałem od początku działania na nim Rolleyes
Do usłyszenia


RE: Dziennik pracy Averisa - Averis - 09-08-2016 18:09

Witam,

przez ostatnie dni zajmowałem się promocją m2m ale zaniedbałem przez to dość mocno stronę przez co efektywność spadła znacząco. Nie przejmuje się. Jutro postaram się popracować nad resztą.

Parę wniosków wpadło także jest szansa na całkiem dobre wynagrodzenie
[Obrazek: 7574e356d49fb5d626aab97e342c80e9.png]

A tutaj nadal z automatu LM
[Obrazek: 94f977d3248f1fb7f9cbd58abd983d22.png]

Staram się pracować także nad inną stroną związaną z real content- być może wprowadzenie płatności SMS. Poświęcę temu czasu dopiero jak będę uzyskiwać zadowalające przychody.