Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie pod frazę - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie pod frazę - pytanie (/Temat-Pozycjonowanie-pod-fraze-pytanie-136417)



Pozycjonowanie pod frazę - pytanie - WuJeKuBa - 31-07-2016 10:17

Witam serdecznie! Jeśli korzystam z pluginu Yoast SEO i chcę napisać artykuł na frazy np. "Nazwa 1" oraz "Nazwa 2", to czy mogę w Yoast SEO wpisać "Nazwa 1 2" i to wypozycjonuje mi stronę właśnie na te dwie frazy: "Nazwa 1" oraz "Nazwa 2"? Czy to tak nie działa? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam! Wink


RE: Pozycjonowanie pod frazę - pytanie - ar4 - 04-08-2016 15:23

W yoast ustawiasz główne słowo i pod nie piszesz arta. Jak chcesz dwa słowa to piszesz dwa arty...
Ps. samo napisanie arta nie daje gwarancji, że osiągniesz sukces Smile


RE: Pozycjonowanie pod frazę - pytanie - ivandzms - 04-08-2016 20:06

(31-07-2016 10:17)kubaszekr38 napisał(a):  czy mogę w Yoast SEO wpisać "Nazwa 1 2" i to wypozycjonuje mi stronę właśnie na te dwie frazy: "Nazwa 1" oraz "Nazwa 2"?

Nie ma żadnej wtyczki, która pozycjonuje. Yoast jest od optymalizacji... A tak swoją drogą optymalizacja to ważna rzecz


RE: Pozycjonowanie pod frazę - pytanie - ar4 - 05-08-2016 07:27

Przecież nikt nie powiedział, że nie jest ważna...
Dobra optymalizacja to już połowa sukcesu...


RE: Pozycjonowanie pod frazę - pytanie - dzenus - 06-08-2016 16:07

Możesz wybrać jedną frazę główniejszą, pod nią zooptymalizować wtyczkę, a drugą fraze również umieścić w artykule z 2-3 razy, podlinkować na frazę główną i na tą z artu powinno wpaść Smile