Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wizygran - nowy początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wizygran - nowy początek (/Temat-Wizygran-nowy-poczatek-136360)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 27-08-2016 09:31

Ostatnio sporo mniej czasu na wypowiedzi w dzienniku ale w końcu znalazłem minutke Big Grin
Nie klikam wszystkich reklam w MX z braku czasu, klikam tylko niezbędne.
Nie wiem jak to rozplanuje ale po powrocie z wakacji na pewno chce zacząć bawić sie w wynajmowanie poleconych w BuxInside Smile

MXRevShare:

Mini ($5): 32 / 100max
Medium ($25): 1 / 500max
Millionaire ($50): 0 / ∞

BuxInside:

Stan konta: 3.271GBP

ClixSense:

Stan konta: 7.8513$

NeoBux:

Tutaj całkiem ostatnie kilka dni zaniedbałem, ale bywa Tongue

Stan konta: 0.983$


Jak widać cały czas do przodu, oby tak dalej! Big Grin


RE: Wizygran - nowy początek - mahuzz - 27-08-2016 17:58

Buxy to żmudna sprawa Ale jednak musisz przyznać - uczą wytrwałości Wink


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 29-08-2016 19:26

Uczą, uczą, i mam nadzieje że coś więcej z tego będzie Big Grin
Ale trzeba przyznać że mało teraz dobrych i pewnych buxów Tongue

No więc tak, od początku:

MXRevShare:


Na dniach skończy sie kilka paczek, nie klikam juz 100 reklam z braku czasu , póki co do przodu ale nadal bez zysków, gdyż reinwestycja 100% Smile

Tak to wygląda:

[Obrazek: xnt02e.jpg]

Ciekawe czy uda mi sie coś wyciągnać z serwisu przed jego upadkiem, a szkoda było by włożonych 300zł Tongue

ClixSense:


Tutaj w piątek planuje zlecić wypłate, mam nadzieje że coś do tego czasu wpadnie jeszcze z ankiet Tongue

Póki co wygląda to tak:

[Obrazek: 1ihdzp.jpg]

NeoBux:

Tutaj staram sie klikac regularnie, ale czasem nie wychodzi Big Grin

Aktualnie wygląda to tak:

[Obrazek: rjo3tc.jpg]

BuxInside:


Tutaj cały czas do przodu, po powrocie z wakacji planuje atakować ostro w rent reffów Smile
Może coś z tego będzie Smile

Póki co:

Stan konta: 5.468GBP

I chyba najlepszy dzień w PTP:

[Obrazek: 2091xc2.jpg]

W piątek zlecam wypłatę i w końcu wymarzone wakacje Big Grin


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 30-08-2016 20:48

Krótka notka na dziś , przed spaniem Big Grin

3 dni pracy i w sobote wylot do Turcji <3

A tymczasem.

MXRevShare:

Jutro kończy sie 7 paczek.
Stan na dziś:

Mini ($5): 35 / 100max
Medium ($25): 1 / 500max
Millionaire ($50): 0 / ∞

NeoBux:

Dziś znów nie było czasu klikać reklam, więc bez zmian.

ClixSense:


Wpadło kilka centów z reklam, także bez większych zmian Smile

BuxInside:

Tutaj zmiana taktyki, miała być wypłata w piątek i reinwest tej kasy po wakacjach, zamiast tego kupie premium na miesiąc w piątek by nie stracić kasy (usuwają po 5 dniach nieaktywności kontom free). Nie będę stratny, to nieco ponad tydzien premium, więc ok 0,3GBP a na samej prowizji z wypłaty więcej bym stracił Tongue
A po powrocie działam z reinwestycją i postaram sie coś z tego zacząć wyciągać Smile

Stan konta: 6.646GBP


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 18-09-2016 13:48

Z wakacji wróciłem lekko ponad tydzień temu, więc czas wrócić do tematu Smile

Ostatecznie już, bo nie mam czasu na inną formę zarabiania, bawie sie w HYIPY.

To co uda mi się uzyskać z MX, o ile dostane wypłate gdy na nią uzbieram, wpłacam do larawith.me
Aktualnie mam w lara 10$, na koncie Payza 2,5$, w BuxInside 0,79$ (o tym za chwilę), a w MXRevShare aktualnie 14 i zlecam wypłatę przy 40.
Plan powiedzie się tylko jeśli lara będzie jeszcze jakiś czas aktywna, a MX wypłaci kasę, nie mam czasu na inne formy zarobku poza tą, gdyż po za pracą zaczynam studia, a wolne weekendy pójdą na naukę/dziewczyne/prace.
BuxInside przestało dawać takie "kokosy" z ptp, zainwestowałem w 50 rented reff, ale to, jak w neobuxie, nieopłacalny biznes jeśli nie ma się buxinsidowych addonów.
Chciałbym kiedyś zainwestować w serwis większą kasę, ale chciałbym mieć z czego , a do tego dążę.

Także trzymajcie kciuki!


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 24-09-2016 09:54

Także tego, sprawa nie wygląda źle, na chwilę obecną Larawith.me płaci i ma się dobrze.
MXRevShare także nie sprawiał problemu z wypłatą.

Aktualnie wygląda to tak:

Testowa wypłata sprzed kilku dni z Larawith.me :

[Obrazek: t54zzq.jpg]

Aktualnie włożone do Lara: 10$, paczki lifetime, 3% dziennie, zobaczymy jak to sie będzie dalej miało.

Dzisiejsza wypłata z MXRevShare:

[Obrazek: 2chnx9v.jpg]

W BuxInside zainwestowałem 10$, co było strasznym błędem, nie wyciągne nawet 1/4 tego prawdopodobnie.. Aktualnie zbieram 2$ co jest minimum na Payza.

Dziś do Lara chcę włożyć 15$, chciałem 30$ ale braknie mi kilka centów więc możliwe, że zrobie to jutro lub pojutrze.

Plan jest następujący, inwestować w Lara, ale nie reinwestować, wszystko wypłacać.
I pozostaje nadzieja że MX do następnej wypłaty dalej będzie płacić Smile
Aktualnie w MX pracuje jeszcze 30 paczek mini, gdy zaczynałem zbierać do tej wypłaty kilkanaście dni temu było ich 32 Smile


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 25-09-2016 20:31

Dzisiaj wypłacone kolejne grosze z Larawith.me w celu dołożenia do Lary kwoty 15$ Smile

Tak jak mówiłem, nic nie będę reinwestować (wiadomo, będzie brakować np. 3$ to dołoże), wypłacam co kilka dni żeby nie tracić na prowizji, a jeśli coś odłożę z MX to idzie to w Lare Smile

Tutaj drobniaki, które wróciły do programu:

[Obrazek: 24b9151.jpg]

I aktualny stan w Lara:

[Obrazek: dq3fyc.jpg]

A także stan w MX dzień po wypłacie:

[Obrazek: 4t8swi.jpg]

Zapraszam do obu programów!

Larawith.me - reflink Smile

W BuxInside aktualnie zbieram te drobniaki do wypłaty, aktualny stan konta: 1.749$


RE: Wizygran - nowy początek - mikuss - 25-09-2016 20:43

Na bux-ach da się zarobić ale trzeba wiedzieć jak Tongue
Jak byś trochę myślał mógłbyś szybciej pozbyć się marnowania czasu w clixsense w postaci klikania x reklam i polowania na ankiety na rzecz mniej zajmujących a też długo działających buxów w których poświęcając znacznie mniej czasu niż na clixsense zarobisz dzięki RR pokaźne sumki a nie te kilkanaście $ w skali miesiąca.

Nie zrozumiem również nigdy ludzi którzy dają się okradać procesorom o nazwie PAYZA.
Przecież to największy złodziej pieniędzy, chcesz uzbierac 400$ z czego by tyle mieć jakieś 40$ oddasz tym złodziejom więc w przybliżeniu zarobisz 440 a będziesz miał 400 więc ~ 160 zł oddasz za frajer ..


RE: Wizygran - nowy początek - wilksystemu - 25-09-2016 23:45

(25-09-2016 20:43)mikuss napisał(a):  Na bux-ach da się zarobić ale trzeba wiedzieć jak Tongue
Jak byś trochę myślał mógłbyś szybciej pozbyć się marnowania czasu w clixsense w postaci klikania x reklam i polowania na ankiety na rzecz mniej zajmujących a też długo działających buxów w których poświęcając znacznie mniej czasu niż na clixsense zarobisz dzięki RR pokaźne sumki a nie te kilkanaście $ w skali miesiąca.

Hmmm..... bardzo ciekawe?Można jakieś podpowiedzi.Cool

Wizygran?
MXRevShare - usuń reflinka bo będzie blokada.Oberwałem Sad


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 26-09-2016 03:19

(25-09-2016 20:43)mikuss napisał(a):  Na bux-ach da się zarobić ale trzeba wiedzieć jak Tongue
Jak byś trochę myślał mógłbyś szybciej pozbyć się marnowania czasu w clixsense w postaci klikania x reklam i polowania na ankiety na rzecz mniej zajmujących a też długo działających buxów w których poświęcając znacznie mniej czasu niż na clixsense zarobisz dzięki RR pokaźne sumki a nie te kilkanaście $ w skali miesiąca.

Nie zrozumiem również nigdy ludzi którzy dają się okradać procesorom o nazwie PAYZA.
Przecież to największy złodziej pieniędzy, chcesz uzbierac 400$ z czego by tyle mieć jakieś 40$ oddasz tym złodziejom więc w przybliżeniu zarobisz 440 a będziesz miał 400 więc ~ 160 zł oddasz za frajer ..

Właśnie myślałem nad zmianą procesora, z tymże nie bardzo wiem na jaki, nie mam w tym rozeznania więc będę dopiero nad tym myślał.
Wiem że w buxach da sie zarobić, ale z "inwestycją" 10$ jest to mało prawdopodobne, dlatego był to tak wielki błąd. Nie mówie że nigdy w żadnego buxa nie zainwestuje Wink