Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wizygran - nowy początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wizygran - nowy początek (/Temat-Wizygran-nowy-poczatek-136360)

Strony: 1 2 3 4


Wizygran - nowy początek - Wizygran - 29-07-2016 22:17

Witam Smile

Długo sie zbierałem, ale postanowiłem w końcu założyć ten dziennik.

Jaki jest cel tego dziennika? Uzbieranie z drobnicy małej poduszki finansowej, która pozwoli mi w przyszłym roku pomnożyć swój kapitał.

Jaki cel? 400$ do końca roku na procesorze płatniczym Payza.

W czym aktualnie działam?

Są to trzy buxy: Clixsense, BuxInside, Neobux.
Dlaczego buxy i dlaczego te? Dwa pewniaki i jeden bardzo dobry, z młodszych, jednakże sprawdzony bux.
Jaki mam cel w klikaniu po 5-15 centów z kazdego buxa jednego dnia (powiedzmy, aktualnie bez poleconych mam większe osiągi, zwłaszcza w BuxInside)? Klikając w 3 buxach chwila moment będę miał 10$. Kolejne 10$ które pójdzie w ostatni program w którym działam.

Jest to oczywiście MXRevShare a jakżeby inaczej, jednakże jak spora część osób nie napalam się na niewiadomo co.

Jak to aktualnie wygląda, po kolei:

CLIXSENSE

[Obrazek: 2yvqv11.jpg]

Zarejestrowany długo, ale działam od kilku dni. Czasem zarabiam jak dziś 10 centów, czasem 20, a czasem 50 centów Smile Nie idzie mi na razie z ankietami, mam ich mało, ale staram się jak mogę by jak najszybciej osiągnąć wymagany pułap $ do wypłaty.

RefLink:

Clixsense - Reflink

NEOBUX

[Obrazek: fmqik8.jpg]

Także krótki czas od rejestracji, tylko sobie aktualnie klikam by wypłacić te kilka groszy i mieć czym obracać Smile

RefLink:

NeoBux - Reflink

Trzeci i moim zdaniem jeden z lepszych obecnie buxów.

BUXINSIDE



Mamy możliwość zarobku w PrizeIn (każde 25 klikniec bez wygranej to nagroda pocieszenia w wysokości 0,01 funta.
W taskach, które właściwie są kamieniami milowymi zwiazanymi z osiagnieciami w programie. Aktualnie mam 1 poziom za który dostałem 0.05$ i 0.10$ na Purchase Balance.
Można także zarobić poprzez promowanie linka PTP z bardzo dobrymi stawkami.
Oczywiście zarabiamy także poprzez klikanie w reklamy, jak w kazdym buxie Smile
Wypłaty błyskawiczne od 0.10 funta.

Tak to aktualnie wygląda:

[Obrazek: rjinvq.jpg]

Być może niedługo zainwestuję w premium gdyż obecna cena to funt za miesiąc bądź 10 funtów za rok Smile

Zapraszam do rejestracji Smile

BuxInside - Reflink

I ostatni jest nasz znany wszystkim program HYIP - MXRevShare. Nie ma sie nad czym zbytnio rozpisywać. Zainwestowane 60$ z kasy zarobionej na etacie, nie mówie że to wszystko co zainwestuje, może dam jeszcze pare $ w przyszłym miesiącu. Uważam że pójdzie z górki gdy osiągnę 5$ dziennie by kupować paczkę każdego dnia Smile
Staram się klikać 100 reklam każdego dnia.

[Obrazek: xpvaqc.jpg]

Oczywiście nie może zabraknąć reflinka Big Grin

MXRevShare - Reflink

Życzcie mi powodzenia i zapraszam do komentowania Smile


RE: Wizygran - nowy początek - mahuzz - 29-07-2016 22:44

Kochany dzienniczku, wyklikałem sobie dziś reklamy i jestem pewny że pieniadze dostane bo admin jest zaufany... gdyby nie ten emiksrewszer Smile
Tak czy siak, powodzenia, inwestuj z głową Smile


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 30-07-2016 07:45

Nie mam takiego podejścia, spokojnie, każdego dnia martwie sie o swoje grosze.
Dziekuje, postaram się Smile


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 30-07-2016 21:43

MXRevShare:

Dokupiona 1 paczka mini za 5$.

Clixsense:

Dzisiaj dobry dzień. Sporo reklam i 2 ankiety zaliczone za 0,85$.
Oby więcej takich dni Smile
Aktualny stan konta: 3.851$
Dziś zarobione na Clixsense: 1.826$

BuxInside: 1.101$
NeoBux: 0.405$

Dziękuje, dobranoc Big Grin


RE: Wizygran - nowy początek - Captain - 31-07-2016 13:27

Powodzenia Wink


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 03-08-2016 18:42

Dzięki Wink

A więc na chwilę obecną wygląda to tak:

MXRevShare:

14 paczek - 5$
1 paczka - 25$

Dzienne naliczenie : 2,375$
Dziennie klikam 100 reklam i żadnej nie ominąłem, co aktualnie daje 2,875$ dziennie i paczkę co dwa dni, oby tak dalej Wink
Brnę w to, ale każdego dnia boje sie że serwis padnie, mimo iż sie nie zapowiada Tongue

ClixSense:

Stan konta: 4.3503$

Od kilku dni marnie, mało reklam, zero ankiet, z każdej wyrzucony na początku.
Dopiero dziś coś ruszyło, do tego ankieta, za jedyne 0,24$ ale zawsze to coś Smile

NeoBux:

Stan konta: 0.483$

Nic się nie dzieje, tylko klikam, niestety reklam ubyło ostatnimi czasy..

BuxInside:

Stan konta: 1.27£

Tutaj mały zastój , ale dalej do przodu, na dniach powinno podskoczyć Smile
Być może wypłacę te marne grosiki, gdyż jestem bardzo ciekaw wypłacalności serwisu i były by to pierwsze pieniądze z neta od 2010 roku.. Big Grin


RE: Wizygran - nowy początek - Captain - 03-08-2016 20:24

A może jakieś kupowanie rented reffow w buxach? Więcej być zarobił niż na klikaniu, a to pewniejsza inwestycja niż Revshare.


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 04-08-2016 03:38

Mysle nad tym w przyszłości, w neobuxie nie ma co bez premium, w buxinside to samo, do tego w przypadku tego drugiego trzeba sprawdzic wypłacalność Smile


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 07-08-2016 08:35

MXRevShare:

Aktualny stan paczek:

16 x 5$
1x 25$

Dzienne naliczenie: 2,625$
Dziennie klikam 100 reklam, łącznie daje mi to dziennie: 3,125$

ClixSense:

Tutaj ostatnio bieda, zero ankiet, mało reklam, ale wiadomo jak to sie zmienia, raz jest, raz nie ma Tongue

Stan konta: 4.4403$

NeoBux:

Stan konta: 0.567$

BuxInside:

Stan konta: 0 GBP

Dziś wypłacona drobna sumka, pierwsza wypłata z internetu od roku 2010, grosz do grosza, będzie kokosza jak to mawiają Smile
Zapraszam do rejestracji, warto, i co najważniejsze, wypłata natychmiastowa Tongue

[Obrazek: 2ufdsnt.jpg]


Mam nadzieję że nic się nie zmieni i że wyniki będą coraz lepsze Smile


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 08-08-2016 19:29

Witam Smile

Kolejny dzień w którym nie dzieje się nic ciekawego, a ja próbuję zarobić drobniaki na wpłatę do MX Smile

Dzisiaj kilka screenów, co by nie zanudzić pisaniem Big Grin

MXRevShare:

[Obrazek: osvn9j.jpg]

Póki co drobniaki, nie ma się co oszukiwać Wink

NeoBux:

[Obrazek: 1sm8if.jpg]

Będę konsekwentnie klikał, jeżeli będzie po mojej myśli to za x czasu chcę zainwestować w premium i rr. Ale to odległe dzieje Smile

ClixSense:

[Obrazek: 2hec7ko.jpg]

Ostatnimi czasy tragedia. Brak ankiet, a jak już są, to z nich wywala, reklam prawie brak, co widać po zarobkach, no ale niestety.. Jak tak tragicznie się to będzie utrzymywać to dobić do 8$ i sie zwijac, a jak bedzie lepiej to do 15 i sie zmyć, bo na zebranie poleconych nie mam co liczyć, a ten serwis nie jest moim głównym celem Tongue

BuxInside:

[Obrazek: 2i91et3.jpg]

Tak to się ma, powoli do przodu, wypłaty instant co 7 dni więc będę wtedy starał się wypłacać Smile
Serwis póki co ma się dobrze, fajnie byłoby kiedyś w niego zainwestować, ale póki co nie ma z czego Smile

Aktualny stan konta: £ 0.7

To by było na tyle, dzieki za ogladniecie Big Grin
Zostawiajcie komenty Tongue