Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka tematyka strony pod zarobek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaka tematyka strony pod zarobek? (/Temat-Jaka-tematyka-strony-pod-zarobek-136353)



Jaka tematyka strony pod zarobek? - xRSx - 29-07-2016 19:25

Witam. Mam w planie założyć jakąś stronkę pod zarobek. Nie chcę trzepać z tego jakichś kokosów, tylko powiedzmy dolar na dzień, kilka dolarów. Najlepiej byłoby gdyby nie trzeba było siedzieć całymi dniami na tej stronie i robić jakieś bezsensowne czynności. Jeżeli macie jakieś pomysły to śmiało możecie pisać. Rozmyślałem nad czymś w stylu torrentów (w skrócie: dodaję film na jakiś hosting na którym zarabiamy gdy ktoś pobiera nasze pliki, dodawać "post" na stronę z downloadem tego filmu, oczywiście bylibyśmy przekierowywani przez reflinki.). Wypaliłoby coś takiego?


RE: Jaka tematyka strony pod zarobek? - Ascoran - 29-07-2016 19:28

Nikt Ci nie da swojej niszy Smile
Wypaliłby o ile byś pozycjonował dobrze stronę, bo jak zapewne dobrze wiesz same założenie strony nic nie da, jest dużo takich stron.


RE: Jaka tematyka strony pod zarobek? - hubertcik221 - 29-07-2016 19:29

Jasne że by wypaliło tylko jest dużo roboty przy tym.
Pozycjonowanie i tak dalej.
A do tego z czasem i tak ktoś by się przypierdzielił o prawa autorskie jakbyś wrzucał filmy.
Pozdrawiam


RE: Jaka tematyka strony pod zarobek? - xRSx - 29-07-2016 19:30

Wiem, wiem. Na początek mam zamiar posiedzieć przy tym kilka dni żeby stronę rozwinąć, promować itp. a później spędzać na tym mniej czasu, a zarabiać nadal Smile

Zrobię tradycyjnego wareza Smile Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wszystko będzie przekierowywane przez reflinki z adfly itp.


Jaka tematyka strony pod zarobek? - MaLiN - 11-07-2017 17:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.