Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony z numerami telefonów np. do weryfikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Strony z numerami telefonów np. do weryfikacji (/Temat-Strony-z-numerami-telefonow-np-do-weryfikacji-136260)



Strony z numerami telefonów np. do weryfikacji - WuJeKuBa - 27-07-2016 21:02

Witam serdecznie! Znacie może jakieś dobre strony, gdzie po założeniu konta dostajemy jakieś numery telefonów i możemy np. weryfikować konta YouTube, czy Facebook? Ponieważ jak wiadomo wchodzi ta ustawa, czy już weszła (nie wiem) o tym, że trzeba mieć SIM zarejestrowany. Jak coś mogą być płatne, ale najważniejsze, aby były +48 , czyli polskie, pozdrawiam!


RE: Strony z numerami telefonów np. do weryfikacji - taniu - 30-07-2016 11:09

Też chciałbym wiedzieć. Słyszałem, że jest jakaś aplikacja na androida z numerami telefonów, ale nic takiego nie znalazłem.


RE: Strony z numerami telefonów np. do weryfikacji - DzejkobPL - 30-07-2016 11:14

(30-07-2016 11:09)taniu napisał(a):  Też chciałbym wiedzieć. Słyszałem, że jest jakaś aplikacja na androida z numerami telefonów, ale nic takiego nie znalazłem.

Chodzi zapewne o NextPlus/TextPlus. Smile