Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie, tematyka erotyczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Programy partnerskie, tematyka erotyczna (/Temat-Programy-partnerskie-tematyka-erotyczna-136244)



Programy partnerskie, tematyka erotyczna - Zaróbmy Razem - 27-07-2016 14:20

Witam, szukam programu partnerskiego, w którym będę mógł zarobić na promowaniu gier przeglądarkowych. Dokładniej chodzi mi o erotyczne (póki co), coś w stylu bigbangempire.

Ktoś wie gdzie mogę coś takiego znaleźć? Rejestruje sie z refa.


v2.0

Witam, szukam programów partnerskich z tematyką erotyczną. Chodzi o jakieś piguły na powiększanie, gry erotyczne, ogólnie taki content kierowany pod Panów.

Nie byłoby dla mnie problemem poszukać sam, gdyby nie fakt, że potrzebuje czegoś co działa w języku angielskim, lub w wielu językach, a tych nawet nie wiem gdzie szukać.


RE: Gry przeglądarkowe - bartek5202 - 27-07-2016 14:22

Jak masz jakis fb albo kanal yt ( zawsze mozna uzyc addmefast ) to polecam gameflow oraz portmmo


RE: Gry przeglądarkowe - Zaróbmy Razem - 27-07-2016 14:32

Zapomniałem dodać, gry muszą być w kilku językach, bo w samym polskim mi to nie wypali :/

(27-07-2016 14:22)bartek5202 napisał(a):  Jak masz jakis fb albo kanal yt ( zawsze mozna uzyc addmefast ) to polecam gameflow oraz portmmo

Gameflow ma BBE, ale rejestracja jest niedostępna :/


RE: Gry przeglądarkowe - Magisterek - 27-07-2016 18:00

Pyk pyk


Programy partnerskie, tematyka erotyczna - Hybrid1990 - 20-06-2021 10:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.