Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! (/Temat-Buxenger-niezbednik-kazdego-klikacza-136200)

Strony: 1 2


Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - Fox90 - 26-07-2016 15:14

[Obrazek: 39498857571121341594.jpg]

Buxenger to taka aplikacja/strona/program ułatwiający i organizujący nam pracę w programach z reklamami PTC czyli buxach Smile
Dzięki niemu mamy również gwarancję, że programy do których dzięki niemu dołączymy są wypłacalne.
Po założeniu konta będziemy musieli pobrać dodatek do przeglądarki. Po jego zainstalowaniu wystarczy nam jedno kliknięcie by zobaczyć nasz panel główny, w którym będą zebrane nasze wszystkie programy, aktualny stan salda w nich, liczba refów oraz liczba reklam.

[Obrazek: 21351099768054609406.png]

Po kliknięciu w dany program zostaniemy przeniesieni od razu do zakładki z reklamami, w którym należy wybrać które reklamy chcemy obejrzeć. Następnie puszczamy sobie wszystkie reklamy.
Tym którzy lubią buxy i klikają regularnie w kilku programach myślę, że w dosyć dużym stopniu ułatwi to życie.

Buxenger oferuje również program partnerski w którym dostajemy miesięcznie 50% od wartości konta premium naszego poleconego. Na start otrzymujemy 2 tygodnie konta premium.

[Obrazek: 31383455867112013716.png]

Dodatkowo jeżeli ktoś dołączy do innego programu przez buxenger staje się również Twoim bezpośrednim poleconym w tym programie!





Czysty link: https://www.buxenger.com/
Link referencyjny: http://buxenger.com?r=fox90
(Poniższy baner jest moim refem bo linka nie da się zrobić takiego, żeby działał bez kopiowaniaSmile)
[Obrazek: banner.gif]



RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - kubagrzybowski - 29-07-2016 11:02

dodałem na próbę 4 strony dostępne na liście i działa zaledwie jedna!, reszte trzeba ręcznie wpisywać kupiłem premium na 3 miesiące - bardzo niedopracowane narzędzie


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - hubertcik221 - 29-07-2016 11:16

Przecież klikanie w buxy to jest głupota.
Więcej się zużyje prądu podczas klikania w te reklamy niż się zarobi.
Pozdrawiam


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - kubagrzybowski - 29-07-2016 11:22

(29-07-2016 11:16)hubertcik221 napisał(a):  Przecież klikanie w buxy to jest głupota.
Więcej się zużyje prądu podczas klikania w te reklamy niż się zarobi.
Pozdrawiam

hubertcik221 po co zaczynasz niepotrzebną dyskusje, skoro zarabianie na bux cie nie interesuje to nic nie pisz, tematem jest narzędzie które nie działa jak należy.
ja wyciągam niezłą kase i wiem że można jeszcze więcej


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - Fox90 - 29-07-2016 11:38

(29-07-2016 11:02)kubagrzybowski napisał(a):  dodałem na próbę 4 strony dostępne na liście i działa zaledwie jedna!, reszte trzeba ręcznie wpisywać kupiłem premium na 3 miesiące - bardzo niedopracowane narzędzie
W sumie to nie wiem, bo nie zarabiam na buxach i nie posługuje się tym programem, a dodałem to raczej dlatego, że uznałem to za ciekawy pomysł i na pewno program któremu warto się przyjrzeć, a nie ze względu na ewentualną prowizję Smile Z tego co się orientuję to obecna wersja aplikacji jest już chyba 4 więc widać że pracują nad tym i to rozwijają Smile
Szkoda, że nie wszedłeś z refa bo tak to bym wiedział czy płacą, jak płacą itp no ale nic Smile Jak coś kiedyś się dowiem, albo pojawi się coś nowego to będę tu zamieszczał.


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - kubagrzybowski - 29-07-2016 12:32

wchodziłem z refa, nie zaliczyło ci?

narzędzie zapewne ma kilka zalet, to już widać, tylko szkoda że nie pełen automat liczyłem w sumie na to


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - Fox90 - 29-07-2016 13:06

No nie mam Cie Smile Może będą pojawiały się nowe aktualizacje i z czasem będzie to pełen automat Smile


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - Captain - 29-07-2016 13:36

Hmm ciekawy program.


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - kubagrzybowski - 29-07-2016 18:09

program ciekawy tylko nie dopracowany pomimo że strony ma w bazie


RE: Buxenger- niezbędnik każdego klikacza! - hubertcik221 - 29-07-2016 18:22

Tylko że promuje strony które są już scamami.
Przykładowo grandbux jest już scamem a oni dodali go na listę polecanych.
Pozdrawiam