Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP (/Temat-Nie-dziennik-Pasywnego-zarobku-bez-HYIP-136189)

Strony: 1 2


Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - danielek654 - 26-07-2016 09:34

Witam
W moim niedzienniku... Będę tutaj pisał kiedy najdzie mnie na to ochota, niekoniecznie codziennie, czasem kilka razy dziennie, to zależy.

Zbieram się do tego, by uzyskać niemal w 100% pasywny dochód przy pomocy sub-sms i jak na chwilę obecną facebooka.

Posiadam jeden fanpage, jeden, dość spory jest zostawiony pod moją opiekę, ale jeszcze na nim nie postuję.

Mój główny fanpage ma 2588 like i jak do tej pory największą pasywną dniówką jaką wygenerował było 30zł, przy chyba trzech postach dziennie.

Plany ogólne, to osiągnąć 50-60zł dniówki całkowicie stabilne i pewne.

Co dzisiaj będę robił? Mam zamiar stworzyć drugi fanpage i wziąć od kolegi jeden, lub dwa po około 500 like. Chcę wszystkie te fanpage wypromować jak najmocniej do 13-stego sierpnia, ponieważ wtedy wyjeżdżam nad morze i zobaczyć ile razem przyniosą kasy w tym czasie.

Życzcie mi powodzenia, trzymajcie kciuki i powiedzcie, co sądzicie o moim pomyśle Smile


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - mikuss - 26-07-2016 09:36

Powodzenia i Udanych wakacji Smile


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - mahuzz - 26-07-2016 10:17

Z fanpage chcesz zarabiać pasywnie? Jerk2
Powodzenia!


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - danielek654 - 26-07-2016 11:41

A czemu nie zarabiać pasywnie z fanpage?


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - mahuzz - 26-07-2016 13:36

Wrzucając suby po jakimś czasie prędzej będzie martwy Wink
Chyba że temat będzie na czas i target mega trafny, to przez dłuższy czas będzie to pasyw poza dodawaniem postów - ale to nie problem Big Grin Lepsze to niż spam Huh


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - twardy - 26-07-2016 13:44

50-60zl dniowki z kilku fp <10k like? No powodzenia, musisz miec solidny pomysl.


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - danielek654 - 27-07-2016 12:30

Witajcie, czas na małą aktualizację
Mój fanpage nr 1 obecnie ma 2710 like (+122) i wczoraj wygenerował 3 leady na leadmore
Założyłem również fanpage numer 2, tutaj jak na chwilę obecną dopiero 20 like

Otrzymałem od kolegi w opiekę fanpage dla gimbów około 65k like, jednak jest on martwy Sad . Podejmę dzisiaj pierwsze próby jego rozruszania

Mam również do was pewne pytanie, jaki jest temat bardzo popularny u gimbów? Jakaś osoba, lub coś śmiesznego, za każdą odpowiedź będę dozgonnie wdzięczny Wink

Do zobaczenia w następnym wpisie i zapraszam do komentowania Smile


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - xdax1 - 27-07-2016 12:34

Może spróbuj coś z Pekemon GO? Obecnie strasznie popularny.


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - danielek654 - 27-07-2016 13:27

Pokemon go niby spoko, ale mnie chodziło o jakąś uniwersalną niszę, jakiś rezi, te sprawy Wink


RE: Nie-dziennik Pasywnego zarobku bez HYIP - mahuzz - 27-07-2016 13:34

Ogólnie youtuberzy mi się wydaje Smile To zależy, bo jeśli chcialbys właśnie to, to konkurencja jest duza