Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku (/Temat-SPRZEDAM-Blog-PPA-CPA-gotowy-do-zarobku-136171)

Strony: 1 2 3


[SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - ooxoo - 25-07-2016 17:35

1.Nazwa przedmiotu : Blog PPA/CPA
2.Opis przedmiotu :

Sprzedaje blog na ktorym sa linki PPA/CPA. Blog jest postawiony na Wordpressie. Tematyka: h@cki mobilne. Idealna strona/blog dla tych co chca zaczac (lub i nie) Wink.

Graficznie wszystko jest dopasowane/wykonane. Gateway, logo, buttony, tlo, itp. wszystko jest. Obecnie jest 14 postow (nisz). Wystarczy podmienic linki na swoje Wink.

Domena jest oplacona do 04.06.2017 (1 rok - 39 zl) wszystko w neteasy.pl. Pliki bloga wysylam (kupujacy tylko wgrywa na swoj hosting).

Blog byl troche backlinkowany pod strone glowna. Niektore posty byly linkowane blogami Web 2.0 manualnie. Nie ma filtra/bana, wszystko w jak najlepszym porzadku.

Teksty sa unikalne napisane przez odpowiednia osobe. Ogolnie posiadam ich 29 w tym 14 uzytych (na blogu) czyli 15 mozna jeszcze uzyc.

Dodatkowo dodaje ladny landing page (generator), ktory jakis czas temu zakupilem.

Ogolnie zarobilem na tym ok. 50$ przy malym promowaniu. Czemu sprzedaje? Wpadlem na pomysl zrobienia czegos innego i prowadzenie tego bloga by mi przeszkadzalo Wink.

Nie wiem co jeszcze pisac. Jezeli jest ktos zainteresowany, ma jakies pytanie, chce zdjecia to zapraszam na PW.

Co daje:

- Wszystkie grafiki (logo, buttony, gateway, tlo itp.)
- Fanpage bloga, ponad 1k lajkow
- Fanpage wszystkich nisz (konto)
- Szablon hacka (mozesz edytowac itd.)
- Pliki (stworzone h@cki)
- Dostep do domeny i plikow na hosting
- Dostep do google analytics i GWT (Google Webmasters Tool)
- Landing page (generator)
- Kontakt do dobrego grafika, ktory za niewielkie pieniadze mi pomogl
- Pewnie cos jeszcze Wink
- Pomoc, wskazowki: wytlumaczenie edycji szablonu hacka, edycji landing page'a, pisania postow itp. Smialo mozna pisac Wink


3.Zdjęcia : PW
4.Kontakt : Forum
5.Cena : 45$
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Btc, Bank


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - ooxoo - 27-07-2016 09:35

Del


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - nunek07 - 28-07-2016 08:57

Mogę prosić o link na PW? Smile


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - ooxoo - 28-07-2016 08:59

Update co do ceny.


Bylo 100$ jest 75$ bez hostingu (pliki bloga wysylam osobie kupujacej, wgrywa na swoj hosting).


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - ooxoo - 05-08-2016 23:02

Zapraszam Smile


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - kuli - 05-08-2016 23:55

Prosze o linka do strony. Jestem zainteresowany


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - ooxoo - 06-08-2016 12:30

@Up Odpisalem.


Cena: 60$


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - Trynda - 06-08-2016 12:31

można link Wink?


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - mateusz68 - 06-08-2016 21:52

Proszę o link Smile


RE: [SPRZEDAM] Blog PPA/CPA, gotowy do zarobku - fusek - 07-08-2016 07:05

Prosze o link