Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VenturePlugTraffic i MXRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VenturePlugTraffic i MXRevShare (/Temat-VenturePlugTraffic-i-MXRevShare-136091)



VenturePlugTraffic i MXRevShare - edgard1899 - 23-07-2016 18:19

Witam jestem Tomek i mam 20lat.
od jakiegoś czasu interesuje się zarabianiem w internecie,
aczkolwiek próbowałem subsms przez może 1h i stwierdziłem że to nie dla mnie siedzenie i udawanej napalonej Kasi przez pare godzin.
Próbowałem swoich sił w short.st adf.ly ale bez żadnej niszy się nie da( a jak się da to nie mam pomysłu )

stworzyłem ten dziennik tylko i wyłącznie żeby mnie motywował oraz wam też dawał jasno do zrozumienia że się da zarobić w internecie tylko potrzeba czasu i $$( ja startuje bez inwestycji bo po prostu nie mam, na początek ( przynajmniej w tym biznesie gdzie ja startuje) a jest to:

VenturePlugTraffic jest to serwis PTC, dostajemy na start 1$ i go inwestujemy w paczke za 1$ po wypracowaniu paczki dostajemy 120%( 10-13dni) ja dostałem od mojego sponsora 5$ do zainwestowania żeby po prostu szybciej szło, bo kompletnie nie mam pieniędzy, ale nie czas żeby się użalać tylko ruszyć do przodu i działać w tym kierunku Wink
WARUNEK ŻEBY NALICZAŁO $$ TRZEBA WYKLIKAĆ 10REKLAM DZIENNIE.

zacząłem 19.07 z 1 paczką na drugi dzień kupiłem już kolejne 5 paczek za 5$ dzisiaj już mam 8 paczek i brnę powoli do przodu Huh

czysty: https://www.ventureplugtraffic.com
ref: https://www.ventureplugtraffic.com/index.php?ref=12272 ( nie proszę żebyście się rejestrowali z mojego reflinku, aczkolwiek to mi bardzo pomoże dążyć do celu Huh )

teraz wytłumaczę jak działają poleceni za każdego poleconego z 1poziomu dostajemy 10% za paczkę którą kupi, np. 10 poleconych się zarejestruje z mojego linku i tylko kupi za 1$ który już jest na start dostaje 1$ opłacalne w 100% Wink

w przyszłości jak uzbieram 100 adpackow na VPT zaczne wypłacać i inwestować w MXRevShare na którym od 3dni klikam w reklamy 100 reklam = 0,5$

co dzisiaj zrobiłem: wyklikane 100reklam na MXRevShare, kupiony 8 adpack na VPT i wyklikanie 10reklam oczywiście żeby adpacki zarabiały mi $$$ Idea


RE: VenturePlugTraffic i MXRevShare - edgard1899 - 23-07-2016 19:16

@Full2000 nie wiem jak było dawniej bo jestem nowy, kompletnie nowy w PTC ale wiem że wypłacają Wink mój sponsor przelał ze swojej wypłaty z VPT mi 5$, dziękuję i życzę wzajemnie Huh


VenturePlugTraffic i MXRevShare - Hybrid1990 - 07-12-2019 18:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.