Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. (/Temat-Sprzedaz-zdjec-i-koszulek-Shutterstock-i-Cupsell-Poradnik-z-dziennikiem-136047)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - full2000 - 23-07-2016 19:16

Sam przymierzam się do CupSell. Jest w tym spory potencjał. Powodzenia ! Smile


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 24-07-2016 16:24

Cześć,
Jestem w super nastroju. Na cupsellu omawiam duży projekt i może wpadnie troszkę pieniędzy do portfela. A shutterstock to tylko jedno zdjęcie sprzedane. Może dlatego, że jest weekend i zawsze są małe zarobki w weekend. Dzisiaj dodaje nową porcję zdjęć.
Naprawdę jara mnie pomaganie innym. Wtedy czas leci jak strzała. Szkoda, że niekrzywienie olewają to po dwóch, trzech dniach i tak łatwo się poddają. Niech wiedzą, że dużo stracili.

23 osoby zapisało się z mojego reflinka i część osobom pomagam. Big Grin Na początku ciężko idzie, ale później to z górki.
Sklep na cupsellu założyło 5 osób. Szkoda, że jestem nie zadowolony z tego powodu. Nie mogę wam dać wszystkiego na tacy, bo nie na tym rzecz polega. Wy też musicie dołożyć cegiełkę do swojego biznesu. Więc jeśli myślisz, że będziesz miał/a wszystko podane na tacy, to się mylisz.

Dużo ludzi pyta o reflinki więc podaje. Naprawdę, ja nie gryzę tylko pomagam. A to już od Ciebie zależy czy skorzystasz.

Shutterstock http://submit.shutterstock.com/?ref=3851102
Cupsell https://cupsell.pl/polecam/LireyProjektant

Na koniec przesyłam zdjęcie mojego psa i życzę miłej niedzieli Big Grin
Coś nie mogę zdjęcia wstawić :/


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 25-07-2016 12:38

Shutterstock podbija rekordy popularności. Z samego mojego linku zarejestrowało się aż tyle osób. Proszę zobaczyć. Dobrze, że zarabia się w dolarach, więc w Polsce opłaca się pstrykać zdjęcia. Jeszcze wieczorem napiszę notkę, a Wam na teraz życzę miłego dnia.
[Obrazek: Zarabiam_com.jpg]


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 26-07-2016 15:10

"znaczy tak potrzebował bym
tło na grupe/fanpage 1x
szablon + tło na cupsell
i powiedzmy z 5 projektów na koszulki do cupsella"

Czy ja powiedziałem, że zrobię za was cały sklep? no jeszcze nikt mi nie napisał, że reklamę mam zrobić.
Dałem temu Panu 10 wzorów na koszulkę, a on wybrzydza. A sam wstawił jakieś śmieci na sklep.
Jestem rozczarowany ludźmi...
Ja mogę napisać wam jak to zrobić, wytłumaczyć, ale ja za was tego nie zrobię.

A tak nawiasem mówiąc tworzę stronę dla ludzi, którzy chcą zarabiać. Może będzie gotowa w piątek.
Wiadomość zepsuła mi humor i jakoś nie mam siły publikować swoich wyników.
Cześć.


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - Wojtek574 - 26-07-2016 18:21

Raz myslalem na cupsell zrobilem konto i na tym mój zapał się skończył obecnie obserwuje twój dziennik może zapiszę sie nie dlugo z twojego linku Smile Życzę powodzenia i wiele zielonych Big Grin


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - EA7 - 26-07-2016 18:47

Zarejstrowalem sie z refa na cupsell'u. Poszło PW.
BTW. Dobry dziennik, na pewno lepszy niż te hyipy.


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - jola8000 - 27-07-2016 14:37

Fajny dziennik, będę obserwować.

Pochwal się swoim linkiem do sklepu Smile


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - themi8 - 27-07-2016 15:52

(26-07-2016 15:10)KazDam napisał(a):  "znaczy tak potrzebował bym
tło na grupe/fanpage 1x
szablon + tło na cupsell
i powiedzmy z 5 projektów na koszulki do cupsella"

Czy ja powiedziałem, że zrobię za was cały sklep? no jeszcze nikt mi nie napisał, że reklamę mam zrobić.
Dałem temu Panu 10 wzorów na koszulkę, a on wybrzydza. A sam wstawił jakieś śmieci na sklep.
Jestem rozczarowany ludźmi...
Ja mogę napisać wam jak to zrobić, wytłumaczyć, ale ja za was tego nie zrobię.

A tak nawiasem mówiąc tworzę stronę dla ludzi, którzy chcą zarabiać. Może będzie gotowa w piątek.
Wiadomość zepsuła mi humor i jakoś nie mam siły publikować swoich wyników.
Cześć.
Nie wal focha dzialaj ze stronka przydaloby sie tym Co chca zarobic a gotowe przepisy I tak nie umieja wykozystac Ci Co nie umieja zarabiac a ich checi koncza sie po wstaniu rano z kibla

Sent from my D2303 using Tapatalk


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - mahuzz - 27-07-2016 15:56

Ignoruj takich ludzi. Ja na subskrypcjach już tylu osobom próbowałem pomóc, a dalej zarabiają nieliczni.. pięć!


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 27-07-2016 16:04

Naprawdę dziękuje za miłe słowa. Myślałem, że tylko u mnie tak jest, że ludzie na początku chcą pomocy, a później mają Ciebie za przeproszeniem w dupie.