Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. (/Temat-Sprzedaz-zdjec-i-koszulek-Shutterstock-i-Cupsell-Poradnik-z-dziennikiem-136047)

Strony: 1 2 3


Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 22-07-2016 15:12

Nie zdawałem sobie sprawy, że tyle ludzi potrzebuje pomocy w sprawie sprzedaży zdjęć. Jest to kontynuacja dziennika na którym pisałem o samej sprzedaży zdjęć. Teraz dokładam cupsell i tylko na tym się skupiam.

Shutterstock 232 zdjęcia aktywne i 17 ludzi, którzy z reflinku się zarejestrowali i aż 15 osób ze mną się konsultuje w sprawie zwiększenia ilości sprzedaży zdjęć.

Cupsell: Myślałem na początku, że nikt nie będzie kupował moich koszulek, ale okazało się, że wręcz przeciwnie. Jest wielki popyt na to co robię i bardzo się cieszę. Od wczoraj zacząłem przykładać się do cupsell i na razie trzy zamówienia.
A można otworzyć kilka sklepów, to zysk będzie większy, ale trzeba umieć sprzedawać, dlatego jeśli chcesz, abym ci pomógł to zarejestruj się z mojego reflinka. A dostaniesz go, jeśli napiszesz do mnie Big Grin
Ogólnie wybieram zarabianie takie, że jak będę musiał gdzieś wyjechać to nadal będzie przynosiło zyski. Jak nie zepsują internetu to aż do końca mojego żywota Big Grin

Macie zdjęcie, jeśli nie wierzycie. Prywatnie napiszecie to mogę odkryć zamazane pola dla niedowiarków. Bo w tamtym dzienniku był taki.


[Obrazek: AAAA.jpg]

Standardowo na koniec daje zdjęcie na poprawę humoru.


[Obrazek: IMG_4356.jpg]


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - zjadamkredki - 22-07-2016 15:24

Obserwuję i powodzenia ! Wink


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - Hhunter - 22-07-2016 15:33

Powodzenia!


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 22-07-2016 15:34

Dziękuje za miłe słowa Big Grin Naprawdę dają kopa do działania.


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - xdax1 - 22-07-2016 15:52

Na pewno będę obserwował, sam będę próbował swoich sił w wstawianiu zdjęć a z sklepem jeszcze zobaczę Wink
Powodzenia!


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - DGHubert - 22-07-2016 19:28

Powodzenia! Ile już wpadło dolarów na Shutterstock?


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - Magisterek - 22-07-2016 19:53

Spodobał mi się w szczególnosci początek, czy wstęp - zauważyłem że na tym forum nikt się nie wywyższa ale mimo wszystko wszyscy jestesmy tacy sami, a skoro spotykamy się na forum o takiej tematyce, czyli wszyscy mamy pewien wspolny cel.

Życzę powodzenia, oby jak najdalej! A na koniec skoro jestesmy tacy sami, wrzuce zdjęcie od siebie z tego roku, dla... motywacji (?).




RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 23-07-2016 12:24

Cześć,
Dzisiaj dobrze rozpocząłem dzień. Rano na zdjęciach i teraz rozpoczynam pracę przy komputerze.
Trzy osoby współpracują ze mną na cupsellu i 18 na shutterstock. Powoli brakuje czasu, aby to wszystko ogarniać. Gdyby nie wy to przestałbym to robić. Jest to najlepsza motywacja na świecie.
Mam w planach założyć stronę i zrobić ogólnodostępny poradnik. Tak będzie dla mnie łatwiej i dla was wygodniej.

Kilka koszulek sprzedanych, każda po 10 zł i zdjęć również kilka sprzedało się Big Grin

Jak chcecie zarabiać razem ze mną na pstrykaniu zdjęć z telefonu czy lustrzanki to napisz do mnie Big Grin również pomagam w rozkręceniu sklepu z koszulkami. Napisz do mnie, a Ci pomogę jak wielu osobom to zrobiłem.

Co to jest cupsell?
Cupsell to strona internetowa gdzie za darmo możecie zaprojektować ciuchy i później je sprzedawać w sklepie. Ciebie to nic nie kosztuje. Nie martwisz się o wysyłkę, reklamację itp. Dla ciebie spoczywa ciężar reklamy. A prowizja od każdej sprzedanej rzeczy zależy od Ciebie. Ja ustawiłem 10 zł, ale więcej rzeczy sprzedaję sie po 5, czy 2 zł Big Grin

Tradycyjnie na koniec przesyłam zdjęcie, aby humor się poprawił Big Grin
[Obrazek: IMG_4263.jpg]


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - Nupek369 - 23-07-2016 16:08

Sam tworzysz wzory na cupsell? Tongue W jaki sposób dokładnie byś mi pomógł gdybym zarejestrował się z refa? Wink

Zarabiasz na coś konkretnego? Powodzenia, będę zaglądał.


RE: Sprzedaż zdjęć i koszulek. Shutterstock i Cupsell, Poradnik z dziennikiem. - KazDam - 23-07-2016 16:15

(23-07-2016 16:08)Nupek369 napisał(a):  Sam tworzysz wzory na cupsell? Tongue W jaki sposób dokładnie byś mi pomógł gdybym zarejestrował się z refa? Wink

Zarabiasz na coś konkretnego? Powodzenia, będę zaglądał.

Sam tworzę lub czasem pobieram darmową grafikę wektorową, którą mogę użyć w celach komercyjnych. Są specjalne do tego strony. Pomogę w reklamie oraz doradzę Ci co jest źle i co dobrze. Nie mogę za Ciebie wszystkiego zrobić. Ja Ci dam wędkę, a ty sam będziesz łowił. Im bardziej będziesz cierpliwy

Na jednym koncie możesz wiele sklepów otworzyć
Jak zrobisz grafikę na koszulkę, bluzę itp, będziesz mógł sprzedawać przez całe życie, no może jak upadnie cupsell, a w to wątpię.

Życzę miłego dnia