Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! (/Temat-Wielka-wysylka-gadzetow-Drugie-urodziny-MyLead-135986)

Strony: 1 2


Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Wojo-MyLead - 21-07-2016 10:47

Witajcie,
w tym miesiącu serwis

[Obrazek: 1.jpg]

obchodzi swoje drugie urodziny!

Z tej okazji postanowiliśmy obdarować prezentami naszych użytkowników!

Rozdajemy:
*Koszulki
*Pendrive
*Kubki
*Wlepy


[Obrazek: 2.jpg]

Do wielu z Was została wysłana wiadomość o potwierdzenie adresu do wysyłki i podaniu rozmiaru koszulki.

Dlatego prosiłbym Was o sprawdzenie swojej skrzynki w serwisie MyLead.

KONKURS ZAKOŃCZONY, ALE...
SZYKUJEMY DLA CIEBIE JESZCZE WIĘKSZE NIESPODZIANKI! OBSERWUJ NAS!



RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - DzejkobPL - 21-07-2016 12:28

Hmm mam u Was zdobytego 1 leada, jeszcze chyba w tej starej wersji. Dostane gadzecik? Jerk


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - knurr - 21-07-2016 12:46

pewnie maja dwie koszulki i jeden pendrive heh nie wierze wten konkurs w takiej postaci


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Kryspin - 21-07-2016 13:11

(21-07-2016 12:46)knurr napisał(a):  pewnie maja dwie koszulki i jeden pendrive heh nie wierze wten konkurs w takiej postaci

nie masz gdzie nabijać postów? TO NIE JEST KONKURS i napisali wyraźnie DO WIELU Z WAS ZOSTAŁA WYSŁANA WIADOMOŚĆ więc jasne ten kto ma wiadomość to coś dostanie


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Pinkny - 21-07-2016 13:29

Nie dostałem Sad xD


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Wojo-MyLead - 21-07-2016 13:40

(21-07-2016 13:11)Kryspin napisał(a):  
(21-07-2016 12:46)knurr napisał(a):  pewnie maja dwie koszulki i jeden pendrive heh nie wierze wten konkurs w takiej postaci

nie masz gdzie nabijać postów? TO NIE JEST KONKURS i napisali wyraźnie DO WIELU Z WAS ZOSTAŁA WYSŁANA WIADOMOŚĆ więc jasne ten kto ma wiadomość to coś dostanie

Rozesłaliśmy wiadomości do ponad 50 osób z zapytaniem o rozmiar koszulki. Jeśli osoby się nie zgłoszą w najbliższym czasie, wybierzemy innych użytkowników.

Dodatkowo nie chcemy aby jakiś użytkownik czuł się pokrzywdzony lub pominięty - dlatego jeśli ktoś uważa że powinien dostać gadżet, a nie dostał wiadomości - niech napisze do mnie wiadomość z uzasadnieniem czemu powinien dostać prezent!

Przypominam że wiadomości wysyłałem poprzez Panel Mylead, nie przez forum zarabiam.com


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - patryk0407 - 21-07-2016 15:53

Wiadomość doszła! Dzięki Smile


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Urias - 22-07-2016 09:58

Panowie a gdzie coś dla mnie Sad Ja tak sie staram Sad


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Majka - 22-07-2016 10:25

Ja to po znajomości na coś liczę Smile


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Wojo-MyLead - 22-07-2016 10:59

@[Majka]

Prosiłbym o dane do wysyłki na PW, coś się znajdzie dla Ciebie Wink


@[Urias]

Wyślij mi swój nick z serwisu MyLead na PW Smile