Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenia dla nowych użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ograniczenia dla nowych użytkowników (/Temat-Ograniczenia-dla-nowych-uzytkownikow-135961)

Strony: 1 2


Ograniczenia dla nowych użytkowników - iPlusOfficial - 20-07-2016 15:57

Witam. Ostatnio dużo osób, nowych osób na gwałt chce zdobyć reputy w dziale refback za reputy. Moim pomysłem jest odblokowanie tego działu od momentu zdobycia 50 pkt reputacji (przykład). Mam nadzieję że to się przyjmie Smile


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - Dante_/ - 20-07-2016 19:14

Pomysł może i dobry, ale jak dla mnie wgl tego działu nie powinno być. Tak wgl to jesteś trochę można powiedzieć cebulą, bo dużo Twojej 'reputacji' znajduje się właśnie z tego działu...Rolleyes


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - mikuss - 20-07-2016 19:16

(20-07-2016 19:14)Dante_/ napisał(a):  jak dla mnie wgl tego działu nie powinno być.

Jestem również ZA takim rozwiązaniem, służy 99% oszustów do nabijania postów i reputacji.
Zablokowanie pisania im w tym dziale spowoduje tylko przeniesienie spamu i gromadzenie postów w innych częściach forum


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - Admin - 20-07-2016 19:26

(20-07-2016 15:57)iPlusOfficial napisał(a):  Witam. Ostatnio dużo osób, nowych osób na gwałt chce zdobyć reputy w dziale refback za reputy. Moim pomysłem jest odblokowanie tego działu od momentu zdobycia 50 pkt reputacji (przykład). Mam nadzieję że to się przyjmie Smile


Podstawowe pytanie "po co"? aby spamowali w innych działach? Od lat gołym okiem widać kto ma wylecieć, a kto się stara po jego pierwszej aktywności, jak ktoś będzie chciał przykombinować to i tak to zrobi, w tych sytuacjach należy mieć jedynie zimną głowę przy transakcjach. Nie róbcie z użytkowników debili którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i pierwszemu lepszemu gościowi co ma 50 reputów oddają swoje pieniądze przy wymianie walut czy innych błahych sprawach... a jeśli ktoś jest już tak naiwny to nic mu nie pomoże.

(20-07-2016 19:14)Dante_/ napisał(a):  Pomysł może i dobry, ale jak dla mnie wgl tego działu nie powinno być. Tak wgl to jesteś trochę można powiedzieć cebulą, bo dużo Twojej 'reputacji' znajduje się właśnie z tego działu...Rolleyes

To że Ty z niego nie korzystasz nie oznacza że setki innych osób tego nie robi... jedni nie zaglądają do buxów w ogóle, inni tylko tam...


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - iPlusOfficial - 20-07-2016 21:56

(20-07-2016 19:14)Dante_/ napisał(a):  Pomysł może i dobry, ale jak dla mnie wgl tego działu nie powinno być. Tak wgl to jesteś trochę można powiedzieć cebulą, bo dużo Twojej 'reputacji' znajduje się właśnie z tego działu...Rolleyes


Ymmm... Zobacz pierwsze 100 rep Smile

(20-07-2016 19:26)Admin napisał(a):  
(20-07-2016 15:57)iPlusOfficial napisał(a):  Witam. Ostatnio dużo osób, nowych osób na gwałt chce zdobyć reputy w dziale refback za reputy. Moim pomysłem jest odblokowanie tego działu od momentu zdobycia 50 pkt reputacji (przykład). Mam nadzieję że to się przyjmie Smile


Podstawowe pytanie "po co"? aby spamowali w innych działach? Od lat gołym okiem widać kto ma wylecieć, a kto się stara po jego pierwszej aktywności, jak ktoś będzie chciał przykombinować to i tak to zrobi, w tych sytuacjach należy mieć jedynie zimną głowę przy transakcjach. Nie róbcie z użytkowników debili którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i pierwszemu lepszemu gościowi co ma 50 reputów oddają swoje pieniądze przy wymianie walut czy innych błahych sprawach... a jeśli ktoś jest już tak naiwny to nic mu nie pomoże.

(20-07-2016 19:14)Dante_/ napisał(a):  Pomysł może i dobry, ale jak dla mnie wgl tego działu nie powinno być. Tak wgl to jesteś trochę można powiedzieć cebulą, bo dużo Twojej 'reputacji' znajduje się właśnie z tego działu...Rolleyes

To że Ty z niego nie korzystasz nie oznacza że setki innych osób tego nie robi... jedni nie zaglądają do buxów w ogóle, inni tylko tam...

No okej, to do zamknięcia.


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - Sahya - 20-07-2016 21:58

Ja także jestem za takim rozwiązaniem


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - asia71830 - 22-07-2016 21:27

(20-07-2016 19:26)Admin napisał(a):  Podstawowe pytanie "po co"? aby spamowali w innych działach? Od lat gołym okiem widać kto ma wylecieć, a kto się stara po jego pierwszej aktywności, jak ktoś będzie chciał przykombinować to i tak to zrobi, w tych sytuacjach należy mieć jedynie zimną głowę przy transakcjach. Nie róbcie z użytkowników debili którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i pierwszemu lepszemu gościowi co ma 50 reputów oddają swoje pieniądze przy wymianie walut czy innych błahych sprawach... a jeśli ktoś jest już tak naiwny to nic mu nie pomoże.

Nic dodać, nic ująć.


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - Dante_/ - 22-07-2016 23:01

(20-07-2016 21:56)iPlusOfficial napisał(a):  Ymmm... Zobacz pierwsze 100 rep Smile


Ziomeczku, zobaczyłem Twoje pierwsze 100 reputów i jeszcze więcej jest tych tematów 'rep za coś', niż ostatnio. Proszę nie pisz nic więcej.


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - tumcio1234 - 22-07-2016 23:38

Widziałem jak działa to na zagranicznych forach i według mnie spam spowodowany przymusem "nabicia 50 postów" będzie okropnym problemem Sad


RE: Ograniczenia dla nowych użytkowników - yazir - 22-07-2016 23:52

@[tumcio1234] jest na to proste rozwiązanie, ale nie wiem czy uważasz że się przyjmie. Zlikwidujemy minimum postów do założenia tematu w dziale sprzedam, ale wprowadzimy ręczną akceptację wszystkich tematów, decyzja co do akceptacji lub odrzucenia tematu będzie podejmowana w ciągu 7 dni, jednak dobrowolna wpłata na moje konto skróci ten czas w zależności od kwoty przelewu nawet do 5minut. Oczywiście kwestia kwot jest do ustalenia. Myślisz że to będzie lepsze rozwiązanie?