Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie Online (/Temat-Zarabianie-Online-135946)



Zarabianie Online - DanSK - 19-07-2016 17:56

Witam wszystkich !
Jestem tu nowy, mam na imię Daniel. Od dluzszego czasu poszukuje sposobu na zarabienie pieniedzy przez internet, az w koncu trafilem tutaj. Z powodu choroby nie jestem w stanie juz pracowac normalnie, a pieniadze trzeba zarabiac, jestem uziemiony w domu... Zwracam sie do Was z uprzejma prosba uzytkownicy o mozliwie jak najlatwiejszy sposob na zarabianie przez internet, bez zadnej inwestycji finansowej, bo wiekszosc to oszustwo i nie zamierzam ryzykowac, bez zadnych piramid itp.


Ok, dzieki sprawdze. Z ciekawosci chcialem zapytac co myslicie o FutureNet ? (portal spoleczniosciowy)




RE: Zarabianie Online - iPlusOfficial - 19-07-2016 19:42

Napisz mi na PW ile masz czasu i z czym już miałeś do czynienia Smile


RE: Zarabianie Online - Adrianolsz - 19-07-2016 20:24

Dobra i krótka rada na początek - Unikaj ludzi, którzy będą Ci reklamować syf em iks rewszer (MXRevshare).


RE: Zarabianie Online - Wojtek574 - 20-07-2016 12:59

Dlaczego kazdy jest tak negatywnie nastawiony na Revshary ? To ze ktoś nie umie zarabiac na Rv to chyba nie powód aby odrazu odracać komuś innemu Smile Mówicie piramidy itp no i co z tego ale i tak da sie na tym zarobic tylko trzeba wiedzieć jak. W jakie programy w chodzić kto stoi za programem itp. Każdy biznes ma ryzyko dziś jest jutro może nie być,gwarancje masz tylko ze umrzesz ! Ktoś zarabia na np subach dzisiaj są jutro tez ale za tydzen może ich nie być i może kazdy być pociągniety do zadośćuczynienia oszukanych osób (NIE MÓWIE ZE TAK BEDZIE MÓWIE ZE MOŻE BYĆ ALE NIE MUSI NIGDY NIC NIE WIADOMO ) RevShary tak samo dzsiaj są a jutro mogą upsać kazdy kto decycuje sie w nie zainwestowac musi wiedzieć jakie jest ryzyko i ze może stracić pieniądze takie jest życie każdy chcę zarobić.


RE: Zarabianie Online - qwertybsk - 20-07-2016 13:11

czytaj dzienniki innych, zobacz jakie są metody a następnie wybierz jakąś i czytaj o niej poradniki Smile na forum jest dużo tego Smile


RE: Zarabianie Online - count765 - 20-07-2016 13:40

(20-07-2016 12:59)Wojtek574 napisał(a):  Dlaczego kazdy jest tak negatywnie nastawiony na Revshary ? To ze ktoś nie umie zarabiac na Rv to chyba nie powód aby odrazu odracać komuś innemu Smile Mówicie piramidy itp no i co z tego ale i tak da sie na tym zarobic tylko trzeba wiedzieć jak. W jakie programy w chodzić kto stoi za programem itp. Każdy biznes ma ryzyko dziś jest jutro może nie być,gwarancje masz tylko ze umrzesz ! Ktoś zarabia na np subach dzisiaj są jutro tez ale za tydzen może ich nie być i może kazdy być pociągniety do zadośćuczynienia oszukanych osób (NIE MÓWIE ZE TAK BEDZIE MÓWIE ZE MOŻE BYĆ ALE NIE MUSI NIGDY NIC NIE WIADOMO ) RevShary tak samo dzsiaj są a jutro mogą upsać kazdy kto decycuje sie w nie zainwestowac musi wiedzieć jakie jest ryzyko i ze może stracić pieniądze takie jest życie każdy chcę zarobić.

Tu nie chodzi o negatywne podejście do RevShare, a o to, że większość "mentorów" w tym biznesie liczy tylko na łatwy zysk z czyjejś inwestycji i nie ma prawa tytułować się "mentorami" Smile


RE: Zarabianie Online - Captain - 20-07-2016 19:28

(20-07-2016 12:59)Wojtek574 napisał(a):  Dlaczego kazdy jest tak negatywnie nastawiony na Revshary ? To ze ktoś nie umie zarabiac na Rv to chyba nie powód aby odrazu odracać komuś innemu Smile Mówicie piramidy itp no i co z tego ale i tak da sie na tym zarobic tylko trzeba wiedzieć jak. W jakie programy w chodzić kto stoi za programem itp. Każdy biznes ma ryzyko dziś jest jutro może nie być,gwarancje masz tylko ze umrzesz ! Ktoś zarabia na np subach dzisiaj są jutro tez ale za tydzen może ich nie być i może kazdy być pociągniety do zadośćuczynienia oszukanych osób (NIE MÓWIE ZE TAK BEDZIE MÓWIE ZE MOŻE BYĆ ALE NIE MUSI NIGDY NIC NIE WIADOMO ) RevShary tak samo dzsiaj są a jutro mogą upsać kazdy kto decycuje sie w nie zainwestowac musi wiedzieć jakie jest ryzyko i ze może stracić pieniądze takie jest życie każdy chcę zarobić.

Właśnie przez takich ludzi jak Ty. Którzy tak mydlą oczy i nie mówią o prawdziwym ryzyku które w revsharach jest olbrzymie. Mnóstwo ludzi straciło już bardzo dużo pieniędzy na RevSharach więc przestancie w kółko wciskać te same kity.

Każdy wchodzący w RevShare powinien na starcie wiedzieć, że ryzyko straty pieniędzy jest ogromnie większe niż tylko takie, że ,,Każda firma może kiedyś upaść''. Tutaj firma musi upaść i musi stać się to w ciągu kilku miesięcy do max paru lat bo taka jest struktura jej dzialania.


A co do FutoreNet to przecież też jest RevShare.


RE: Zarabianie Online - gotje - 21-07-2016 15:27

Witam wszystkich i kompletnie nie pojmuję ---- wszyscy dorabiacie, bądź zarabiacie na platformach płacących za oglądalność, a tu wielka wrzawa o stracie i kantowaniu klientów. Ja jestem tu od niedawna i już działam w kilku programach == są to platformy międzynarodowe i jak stracimy my to z nami cały świat. Jestem zakręcony pozytywnie bo inaczej nie warto działać na tym polu.


RE: Zarabianie Online - Dzipsiok87 - 21-07-2016 15:50

Co do revshare to nawet ludzie, którzy budowali po 30 -60 tys osób w swojej strukturze rocznie w branży MLMu też zauważyli potencjał jaki niesie revshare. Nie będę tu nazwiskami sypał, ale ta branża idzie w dobrą stronę. Wiadomo zawsze się znajdzie garstka ludzi, którzy w dupie byli gówno widzieli i będą dalej tworzyć historie o piramidach z egiptu.