Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY (/Temat-Strona-w-tematyce-Pokemonow-POMYSLY-135944)



Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - Peteszn - 19-07-2016 16:52

Siema, chciałbym dostać od Was jakąś cenną poradę. Kupiłem parę dni temu 3 domeny, sprawdzałem różne frazy odnośnie pokemonów w ostatnich dniach ( chyba każdy wie jakie boom było na to ) i sporo osób szukało w google "pokemon+gra","pokemon android" itp itd. Udało mi się ustrzelić
http://www.pokemongra.pl i dwie domeny teamów - teamred.pl i teamyellow.pl

No i co teraz? Jakie macie pomysły, żeby zarobić na tych stronach?
O pokemongra.pl myslalem zeby zrobic poradnik jak zainstalowac na telefon Pokemon Go plus jakieś tam pierdoły i obstawić reklamami bo może byc spory ruch. Z teamred i teamyellow jestem na etapie dogadywania sie z grupami na fejsie, moze ktos bedzie chciał stworzyc ogolnopolska strone danego teamu.
Czekam na Wasze pomysły, badź chętnych do wejścia w jakiś ciekawy układ Smile


RE: Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - WuJeKuBa - 20-07-2016 21:05

MyLead, Lead.Network, Firesub, Leadmore, Treepay, Subkiller mają program z Pokemon GO jak coś, więc mógłbyś wypróbować Wink


RE: Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - xOceanFirex - 08-08-2016 23:14

On pytał raczej o content nie o monetyzacje.


RE: Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - rachman - 10-08-2016 02:20

Jakby ktoś miał dobry content to na byle jakiej domenie by wyżej był od niego Wink Nikt mu dobrego pomysłu nie nada przecież Smile
Myślę że forum można postawić, albo poradniki jakieś rzucić, coś co przyciągnie takich co grają... może galeria upolowanych pokemonów? Niech wrzucają screeny, podejrzewam że lubią się podniecać na nie patrząc a co dopiero jak będą mogli pokazać innym na specjalnej stronie a nie tylko na fejsie Xpokerface


RE: Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - Fastlead.pl - 24-08-2016 09:35

@kubaszekr

Również posiadamy w swojej ofercie program odnośnie PokemonGo.

Zachęcamy do wypróbowania jej Smile


RE: Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - Peteszn - 25-08-2016 13:46

Dzięki za porady. Trochę przegapiłem boom, ale może coś jeszcze uda się zarobić Smile


RE: Strona w tematyce Pokemonów POMYSŁY - themate0 - 25-08-2016 19:26

na moje pokemony juz sie wypalily, gra jest bez sensu, po ulicach mojego miasta zobaczyc kogos kto gra w pokemony to rzadkosc