Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga! Oszust - AlucyBlue (/Temat-Uwaga-Oszust-AlucyBlue-135917)

Strony: 1 2


Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Better_Faster - 19-07-2016 01:33

Witam,
Założyłem ten temat ponieważ zostałem oszukany przez @[AlucyBlue]
Sprawa wygląda następująco,

30.06 - Przelałem z góry pieniądze za stażowe konta facebook.
Alucy miał mi je dostarczyć tego samego dnia.

1.07 - Otrzymałem wiadomość w której Alucy przeprosił mnie za zwłokę, napisał, że zlecenia nie może jednak zrealizować i odeśle mi pieniądze na moje konto PayPal. (Zwrotu oczywiście nie otrzymałem)

Od tamtej pory niestety pomimo wielu wiadomości na GG cisza.
Byłem bardzo wyrozumiały i wolałem poczekać żeby mieć pewność, że mam do czynienia z oszustem, a nie osobą która po prostu poczuła wakacje albo gdzieś wyjechała Wink..

6.07 - Napisałem wiadomość prywatną na forum gdyby jakimś cudem użytkownik nie miał dostępu do GG.
[Obrazek: ZvRwecy.png]

17.07 - Alucy wszedł na forum i nawet nie odpowiedział na moją wiadomość, na GG też nie ma z nim kontaktu.
[Obrazek: iaENbU6.png]

@[Majka] , bardzo proszę o zbanowanie konta tego "biznesmena".
Oczywiście po sprawdzeniu mojej wiadomości prywatnej.

Chciałbym jedynie dodać, że sprawy oczywiście tak nie zostawię.
Niby nie są to duże pieniądze ale chodzi o sam fakt, w takim razie do zobaczenia "kolego" ;-)..


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - SKOR514 - 19-07-2016 01:51

Trochę dziwna akcja, bo miałem z nim kontakt i wydał się nader spoko, nawet do grup za free chciał mnie wrzucać... Wyjaśnijcie tę sprawę dobrze, bo coś dziwna akcja i ciężko mi w to wierzyć


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - mikuss - 19-07-2016 05:50

@[Majka] Czas na Twoje wejście . Nawet w wakacje oszuści nie odpuszczają


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Majka - 19-07-2016 06:30

@[AlucyBlue]


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - mahuzz - 19-07-2016 08:44

Wydaje mi się ze nie ryzykowalby takiej reputacji dla takich pieniędzy. Niby nie duża, ale mi by było szkoda. Może kolega się odezwie Wink


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Better_Faster - 19-07-2016 20:11

@[Majka] , ile będziemy czekać?


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Majka - 19-07-2016 20:18

(19-07-2016 20:11)Better_Faster napisał(a):  @[Majka] , ile będziemy czekać?

Trochę cierpliwości. Alucy ostatnio aktywny na forum był 17 lipca.
Spokojnie, sprawa zostanie na pewno rozwiązana uczciwie.


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Toskan - 19-07-2016 20:19

@up wczoraj, a w zasadzie dzisiaj zalozyles watek i od strzalu oczekujesz bana dla innego usera? Nie twierdze, ze nie masz racji, ale sa wakacje, urlopy etc. Jak sam stwierdziles, nie sa to duze pieniadze wiec poczekaj cierpliwie...idac Twoim tokiem myslenia 1/4 forum mozna pomowic i mozna zbanowac bo...sa na wakacjach i nie maja mozliwosci wypowiedzenia sie. Tak wiec pisac kto od kiedy i do kiedy ma urlopy?


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Better_Faster - 19-07-2016 20:58

(19-07-2016 20:19)Toskan napisał(a):  @up wczoraj, a w zasadzie dzisiaj zalozyles watek i od strzalu oczekujesz bana dla innego usera? Nie twierdze, ze nie masz racji, ale sa wakacje, urlopy etc. Jak sam stwierdziles, nie sa to duze pieniadze wiec poczekaj cierpliwie...idac Twoim tokiem myslenia 1/4 forum mozna pomowic i mozna zbanowac bo...sa na wakacjach i nie maja mozliwosci wypowiedzenia sie. Tak wiec pisac kto od kiedy i do kiedy ma urlopy?

Temat założyłem po bardzo długim okresie oczekiwania.
Jutro mija 21 dni od daty transakcji
Alucy nie odpowiada na wiadomości, na forum był 2 dni temu i nie odpisał na wiadomość prywatną.
Sprawa jest oczywista.

PS. Zawiadomienie dzisiaj zostało złożone :-)


RE: Uwaga! Oszust - AlucyBlue - Majka - 20-07-2016 18:11

Biznesmen AlucyBlue zbanowony za krętactwo. Oszukujesz? Nie mam miejsca dla Ciebie na forum!
W razie wątpliwości proszę o kontakt: http://zarabiam.com/contactus/contactus.php