Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! (/Temat-Bukmacherskie-siano-ob-wideo-z-darmowymi-typami-135903)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - XY1 - 18-07-2016 18:05

Hej! Przygodę z bukmacherką i opcjami binarnymi (jak i forexem - ale o nim później) rozpocząłem dobre 1,5 roku temu. Zaczęło się - jak u większości dobrymi wtopami - w pierwszym miesiącu straty wyniosły ok. 12 000 dolarów Tongue
Podchodziłem do tego wtedy na zasadzie zabawy - straty były możliwe, doskonale o tym wiedziałem. Po kilku miesiącach wiedziałem w co można wejść, skąd trzeba uciekać a co można trzymać i gdzie czekać na zysk.

Kim jestem? Zwykłym studentem jednego z podlaskich uniwersytetów i... dla wścibskich, rozliczam się z zarobionych pieniędzy - posiadam dwie firmy (Cypr i Wyspy Brytyjskie), oraz jedną zarejestrowaną w Polsce. Można rzec, że wszystko zawsze na legalu, a jak trzeba to wystawię fakturę! Lol

W dzienniku będę opisywał swoje posunięcia, zdecydowanie więcej będzie bukmacherki - przynajmniej w lipcu, bo od giełdy chwilowo odpoczywam.

Cool XY1 - giełda i bukmacherka razem! Cool


Co do obecnych zarobków, giełda zwróciła mi się z nawiązką ponad 100k (większość to opcje binarne, miałem naprawdę sporo szczęścia - przyjdzie dzień, w którym zaprezentuje niektóre screeny, ale to nie dzisiaj). Co do bukmacherki, grając stawkami łącznymi między 600 a 2500 zł dziennie, wypracowuje stały zysk na poziomie 1k dniówki. Można? Można! Smile

Uprzedzam wszelkich hejterów i takich tam - nie gram kursów w stylu 3.00+, gram po to, aby otrzymywać za to stałe wynagrodzenie, a nie po to, aby cieszyć się grą. Co do uzależnienia - tak, giełda i bukmacherka uzależniają! Cool

Podsumowanie dnia dzisiejszego zamieszczę około północy. Smile


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - Darken - 18-07-2016 18:38

Fajnie się, zapowiada. Też troszkę działam na bukmacherce ale nie rzędu 1k dniówek xd.

Powodzenia!


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - tumcio1234 - 18-07-2016 19:38

Z niecierpliwością czekam na wyniki z giełdy jak i ciekawe typy bukmacherskie Smile


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 18-07-2016 23:20

18.07.2016 - nigdy nie zamykaj zakładu przed zakończeniem...


Dzisiaj trochę pechowo, za sprawą stawiania zakładu niekoniecznie na trzeźwo - nigdy tego nie róbcie Xpokerface
Co prawda za wiele nie straciłem, ale za wiele też nie zarobiłem. Bilans lekko na plus - gdybym nie zamykał w trakcie jednego z zakładów, mogło być dużo więcej.

[Obrazek: ssss.jpg]
[Obrazek: ssss2.jpg]

A tutaj zlecona wypłata - pieniądze zrobione dzięki weekendowi i bogatej ofercie. Głównie tenis, trochę esportu i polska ekstraklasa Jerk2 Jak dojdzie, to wrzucę potwierdzenie.
Jak ktoś się zastanawia czy da się żyć z bukmacherki, to dowód poniżej Cool
[Obrazek: ssss3.jpg]

Co do giełdy, binarnych i forexa - wrócę do tego w sierpniu, teraz pora na odpoczynek, w końcu mamy wakacje. Do jutra!


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - notentego - 18-07-2016 23:26

U którego bukmachera grasz? Wink


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 18-07-2016 23:38

(18-07-2016 23:26)notentego napisał(a):  U którego bukmachera grasz? Wink

Weekend z reguły spędzam na bet365, bo mają mimo wszystko największą z możliwych ofert co do ITF, jak i całego tenisa. Nie widziałem, żeby którykolwiek z bukmacherów ich pod tym względem przebił.

W tygodniu dochodzi Pinnacle - mają lepsze kursy i niższą marżę, ale dużo uboższą ofertę + ograniczenia co do zakładów kombinacyjnych to dla mnie totalne nieporozumienie. Czasami (ale to już naprawdę rzadko - zazwyczaj w momencie, kiedy limitują konto na becie i jestem w okresie, gdy weryfikuję kolejne) używam unibeta, coby nie tracić czasu. Bo czas to pieniądz! Cool


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - oleks94 - 19-07-2016 09:04

Wow powodzenia. Ciekawie to wyglada. Twoj cel 1k dziennie, a dla mnie 100 zl na dzień to marzenie xd


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 19-07-2016 15:42

19.07.2016 - ten kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana...


Dopiero zbliża się wieczór, a "lekka" dniówka już zarobiona. Pierwszy zakład to "tasiemka" z dużym prawdopodobieństwem, że jednak NIE WEJDZIE - a jednak! Lol Drugi już pewniejszy, zagrany live na tenisie. Cool

[Obrazek: xs1.jpg]

[Obrazek: xs2.jpg]

Może jeszcze dzisiaj coś dorzucę, zobaczymy. Póki co - ujdzie! Smile
Dziękuję i do usłyszenia, XY1!


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - explrlz - 19-07-2016 15:52

Fajny dziennik! Będę obserwował Smile
O co chodzi z tymi zakładami combi na pinnacle?


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 19-07-2016 18:22

Weekendówka przyszła, czysty pieniądz! Cool

[Obrazek: potw.jpg]