Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google? (/Temat-Jak-moge-sprawdzic-pozycje-strony-w-google-135841)

Strony: 1 2


RE: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google - irysek - 10-05-2017 08:17

Najlepszy jest ahrefs, dodajesz tam swoją stronę, słowa kluczowe, lokalizację (żeby sprawdzało google pl a nie com) i monitoruje twoje pozycje cały czas, pokazuje backlinki, przewidywany ruch na dane słowo kluczowe. Super narzędzie.


RE: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google - mariusz909 - 11-05-2017 06:59

Testowałem wiele narzędzi i wychodzi jednak, że webpozycja wygrywa ten ranking Smile Żadne asp... "5 fraz kluczowych za darmo"? Co to jest śmieszne! Na WebPozycje moge ich miec 3x tyle! Big Grin


RE: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google - kochamkesz - 11-05-2017 09:13

Mam problem. Strona postawiona na blogspocie. Pierwsze co zostało zrobione, to wykupiona i podpięta domena z .pl ( jakieś 2tyg wstecz ). Pozycjonuje cały czas linkując nowy adres. dziś zauważyłem, że przy wpisaniu jednej z fraz do wyszukiwarki strona pokazuję się na 3 pozycji, jednak ze starym adresem blogspot.com. Po kliknięciu przekierowuje na nową domenę. Coś trzeba poprawić czy czekać aż google sam to poprawi ?


RE: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google - precell - 11-05-2017 15:46

Najlepszy monitoring, to monitoring na własnym serwerze. Martwisz się tylko o proxy :-)


RE: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google - Muraszczyk - 14-05-2017 15:09

serplab.co.uk najlepiej z dodatkowym botem za 5$ żebyś widział dobry volume kw i miał dodatkowe dane na wykresie Smile


RE: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google - WhiteNigga - 14-05-2017 15:54

Seo-stat.pl 20 fraz za free


RE: Jak mogę sprawdzić pozycję strony w google - kevin19x - 24-05-2017 11:02

serplab uk