Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) (/Temat-NEWS-Zmiana-algorytmu-Facebook-Wazna-informacja-dla-SPAM-erow-135826)



[NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - Vasaki - 16-07-2016 16:04

Zmiana algorytmu Facebook, czyli darmowy zasięg na cenzurowanym

[Obrazek: like-1135176_1280-980x705.jpg]
Osobiscie ku mojej radosci (chodz nie sadze ze wszyscy podzielaja moj entuzjazm)
nadszedł kres masowemu spamowaniu na tablicach moich znajomych linkami glownie do subskrypcji sms.
(a przynajmniej tego co widze kiedy na nich udostepniaja)
W efekcie czego w koncu bd widzial na tablicy to czego oczekuje Smile

Link do tematu: Tutaj

Dziękuję za podrzucenie materiału użytkownikowi @[smagalaz]



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: [NEWS] Koniec spamu apkami na facebooku, koniec zaśmiecania serwisu :) - smagalaz - 16-07-2016 16:06

Nie ma sprawy cumplu, polecam lekturę ww. jak i całego bloga JakRobicMarketing.pl Wink


RE: [NEWS] Koniec spamu apkami na facebooku, koniec zaśmiecania serwisu :) - aero2 - 16-07-2016 16:10

Wreszcie konwersja podniesie mi się w grupach Facebook.Big Grin


RE: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - smyku - 16-07-2016 16:16

Bullshit to sie ma nijak do aplikacji. Taki algorytm w przypadku udostępniania z apek czegokolwiek bez zawierania słów kluczowych nie zadziała a nawet jak zadziała będzie mozna to bardzo łatwo ominąć. Temat tego wątku jest tak samo śmieszny jak twój post.

Edit widzę ze już zmieniłeś nazwę tematu co niezmienia faktu o tym co napisałem


RE: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - Vasaki - 16-07-2016 16:20

Jest pierwszy Big Grin

A nie mowilem @[smagalaz] Big Grin?


RE: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - smyku - 16-07-2016 16:29

(16-07-2016 16:20)vasaki napisał(a):  Jest pierwszy Big Grin

A nie mowilem @[smagalaz] Big Grin?

Piszesz głupoty chłopie, pierw sprawdź u źródła.

Facebook wprowadza algorytm który dopasuje posty znajomych do twoich zainteresowań - do treści które cię mogą bardziej zainteresować i na nie zareagujesz.

Z tego co ty piszesz wynika że oni będą ucinać zasięg na profilach prywatnych.. a to bullshit. Idea istnienia facebooka właśnie polega na interakcjach ze znajomymi gdyby obcieli zasięg na profilówkach to by sens facebooka upadł. Oni będą filtrować treści i wyświetlać je w innej kolejności co wcale nie oznacza że nie zobaczysz spamu ajfonami z apek. Zobaczysz je post niżej niż zwykle... Undecided


RE: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - Vasaki - 16-07-2016 16:32

Nie robie więcej niz 3 ruchy rolki w dół więc świetnie Big Grin
Czyli jak dla mnie bomba Smile
Zastanawiam sie dlaczego jedynie próbujesz rozwalic mi cos co jest tak naprawde moje XD
Tak samo jak bym powiedzial ze dzisiejsza pogoda jest dla mnie idealna Big Grin
A ty, nie ona nie jest dla ciebie idealna XD

Ja widze caly zamysl tak:
nie bd widzial czegos co mnie nie interesuje.
Mimo ze mam jedynie 2 grupy na swoim profilu i moze z 5 fanpage polubionych dodatkowo 52 znajomych to i tak widze ten wasz spamik Tongue
bo ktos polajkuje bo ktos cos tam ble ble ble Smile


RE: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - Vasaki - 17-07-2016 09:54

Ja chyba jestem debilem Big Grin
Albo czytać nie potrafie Smile

Cytat:Jak to możliwe, że nie zobaczymy co udostępniają nasi najbliżsi? To swoista odpowiedź Facebook na wszelkiego rodzaju wirusy jakie w gigantycznej ilości krążą po portalu (wszelkiego rodzaju konkursy np. „wygraj iPhone” itp.). Algorytm Facebook bierze bowiem pod uwagę także tzw. trending topics. Stworzono w tym celu w gruncie rzeczy osobny algorytm, którego zadaniem jest badanie tego, czym użytkownik się interesuje. Algorytm ma za zadanie także dopasowywanie do indywidualnych preferencji użytkownika zarówno przekazu reklamowego jak i treści jakie do użytkownika docierają w sposób organiczny (za darmo). Oznacza to, że oprócz tego, że umieszczane przez nas na FanPage treści muszą być ciekawe dla naszych obecnych fanów to… muszą one także być ciekawe dla znajomych tychże fanów. Innymi słowy, nawet jeśli użytkownik, który jest naszym fanem udostępni nasz post to jeśli algorytm uzna, że treść nie jest ciekawa dla znajomych tego użytkownika, to mogą oni tej treści nie zobaczyć.



RE: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - war43 - 18-07-2016 23:43

Czyli od lat wszystko idzie w tym samym kierunku (nie tylko na Facebooku).

"Coraz mniej osób da radę zarobić coś w internecie, ale kwota zarabiana przez ogół pozostaje ta sama"
Prostszym językiem mówiąc: Kumaci zarabiają coraz więcej, a mniej kumaci odpadają. Smile


RE: [NEWS]Zmiana algorytmu Facebook - Wazna informacja dla SPAM'erów :) - Pinkny - 18-07-2016 23:58

Kiedy to wprowadzają ?