Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak sieci.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Brak sieci.. (/Temat-Brak-sieci-135824)

Strony: 1 2


Brak sieci.. - Max998 - 16-07-2016 14:41

Witajcie, mój problem zrodził się dzisiaj rano mianowicie laptop na którym zainstalowałem od nowa W7 za cholerę nie chce wykrywać sieci bezprzewodowych do których podłączone są 3 laptopy w domu + komputer. Wcześniej normalnie łapał sieć. Nie da się skonfigurować nowej sieci, nie da się skonfigurować sieci AD HOC przez którą łączyłem poprzednie komputery bowiem jej po prostu nie ma w polu do wybrania. A jak już coś próbuję robić i zakładać nową sieć wpisując kody itp. od operatora sieci (nazwa + hasło) to i tak wyskakuje jakiś błąd i nic nie łączy.

Załączyłem kilka zdjęć z telefonu bo nie ma jak przesłać z tamtego laptopa screenów. Ktoś z Was ma jakiś pomysł jak temu zaradzić?

[Obrazek: 89311c99e8e3.jpg] [Obrazek: a65fdf806f2b.jpg] [Obrazek: caf353ec1e04.jpg] [Obrazek: 11a1c01bc778.jpg] [Obrazek: c6abd5cc3dfc.jpg] [Obrazek: d6fd183b5ecb.jpg] [Obrazek: 63e8594d45a5.jpg]


RE: Brak sieci.. - moreNeed - 16-07-2016 14:52

Zobacz czy karta sieciowa jest włączona Wink


RE: Brak sieci.. - mikuss - 16-07-2016 14:54

A sterowniki karty sieciowej masz i wszystko gra ??
Bo to co opisujesz to tak jak byś nie miał karty sieciowej.
Zainstaluj sterowniki, włącz wii-fii i powinno działać. Jak nie pomoże to jeszcze reset na modemie jak ma taką opcję a jak nie to kartę sieciową moim zdaniem mogło trafić


RE: Brak sieci.. - Max998 - 16-07-2016 15:01

Wszystko działało jeszcze po 13 przed instalacją ponownie W7. Jak mogła się karta sieciowa nagle sama z siebie usunąć bym jej nie miał? Kiedy klikam na ''sprzęt'' i ''karty sieciowe'' to wyskakują jakieś dwie z bluetooh. Jak te sterowniki zainstalować? Pobrać u siebie na laptopie, zgrać na płytę i tam wrzucić?


RE: Brak sieci.. - Ascoran - 16-07-2016 15:02

prawy klik na mój komputer -> właściwości -> menadżer urządzeń i pokaż co tam masz.
Na 100% po formacie nie masz po prostu sterowników do sieciówki + na 99% jeszcze paru innych.
Bo wszystkie screeny jakie dałeś nic kompletnie nie mówią oprócz tego że nie widzi kart sieciowych


RE: Brak sieci.. - Max998 - 16-07-2016 15:07

Tak to wygląda - [Obrazek: c254d699a9a4.jpg]


RE: Brak sieci.. - twardy - 16-07-2016 15:08

To mowisz, ze sprawdziles wszystko oprocz sprawdzenia czy masz sterowniki do karty sieciowej? pokerface

Ja dla mojego lapka lenovo mam:

8_Realtek LAN Driver for Windows 7
9_Intel WLAN Driver for Windows 7 - WLAN -> siec bezprzewodowa
10_Intel BlueTooth Driver for Windows 7


RE: Brak sieci.. - Max998 - 16-07-2016 15:09

Najciemniej pod latarnią a szczerze mówiąc nie wiem jakie tu sterowniki zgrać..


RE: Brak sieci.. - Ascoran - 16-07-2016 15:11

Chłopie, nie masz sterowników...

[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Wystarczy je doinstalować ze strony producenta...
Pobierz je na innym komputerze i przenieś na pendrive na kompa i zainstaluj...
Szukaj w google "[model kompa] drivers" na screenie masz jakich sterowników Ci brakuje.

Serio nigdy formatu nie robiłeś na kompie? Smile


RE: Brak sieci.. - Max998 - 16-07-2016 15:15

No jakoś okazji nie miałem.. OK zgrywam sterowniki i zobaczymy czy zadziała. Smile

Udało się, działa. Dzięki za pomoc, można zamknąć temat. Smile