Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie sprzedać żetony ShowUp? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie sprzedać żetony ShowUp? (/Temat-Gdzie-sprzedac-zetony-ShowUp-135779)



Gdzie sprzedać żetony ShowUp? - fejQ - 15-07-2016 15:01

Witam. Jak w temacie.

Postanowiłem po przerwie wrocic do zarabiania na ShowUp jako fakekonto Wink

Nawiazujac do tytulu tego posta... Czy znacie jakies fora lub grupy na FB gdzie mozna sprzedawac zetony? Kiedys bylo pewne forum ale zostalo przejete przez portal.

Nie chce wyplacac kasy na rachunak bankowy bo mam dwa konta ale jakis czas temu wyplacalem na nie kase z su z kont ktore nastepnie zostaly zbanowane, wiec podejrzewam ze gdybym wyplacil na ktores z nich to kasy bym nie zobaczyl Wink

Mam zamiar zalozyc kolejne konto w banku ale niestety mam dowod niewazny i czekam na wyrobienie nowego.

Tak wiec podsumowujac... Gdzie moge opchnac zetony?


RE: Gdzie sprzedać żetony ShowUp? - makecash - 15-07-2016 16:36

Wystaw na allegro, dodaj tutaj w dziale SPRZEDAM


RE: Gdzie sprzedać żetony ShowUp? - koneser00 - 15-07-2016 17:16

witam sarenka97 ^^ widze ładnie naciągasz tam ludzi napisz mi na pw ile masz itp


RE: Gdzie sprzedać żetony ShowUp? - Nomi - 20-11-2016 00:36

ile i za ile Smile ?


RE: Gdzie sprzedać żetony ShowUp? - Nomi - 28-03-2017 07:11

jesli ktos ma na sprzedaz zetony kupie ilosci tysieczne Smile ale konto nie moze byc fejk bo nie chce stracic oecnych 10 tysiecy zetow