Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do zamknięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do zamknięcia. (/Temat-do-zamkniecia-135681)



do zamknięcia. - adik7276 - 13-07-2016 04:09

Przepis na kase za 2$ Smile


Masz wolne 2$?


Jeżeli tak to dołącz do nowego programu i zacznij zarabiać!
*Jednorazowa wpłata tylko 2$!
*100% prowizji od nowych osób w Twojej matrycy, bez względu na to czy polecisz ją Ty czy ktoś z góry
*Miejsce w szybko wypełniającej się matrycy przez "grube ryby" w świecie internetowego marketingu
*Płatność tylko przez Payze
*Możliwość zarobku 100.000$ przy jednorazowej inwestycji (2$)
*Zarobisz nawet, gdy nie będziesz polecał (ja Polecam, Ty zarabiasz)


Jak to działa i jak zarobić?

Działa to tak że za 1 lvl wpłacasz ze swojej kieszeni 2$ czyli około 9 zł wiec robisz przelew najlepiej 2,50 USD ze swojego konta na konto payza (moze byc 12zł)
Później szukacie 4 poleconych (zarabiacie przy tym okolo 36 zł)
Wpłacacie z tych zarobionych pieniedzy 5$ czyli około 20 zł
Wtedy przypadkowe osoby mogą wpłacać wam po 5$ na konto wiec jak dobrze pójdzie to nie zaglądacie na konto a po miesiącu może wam wpaść 100$ ? a jak chcecie szybciej to polecacie dalej i zarabiacie szybciej i więcej !
Myślę że przy dzisiejszym systemie nie będzie najmniejszego problemu z pozyskaniem poleconych którzy zainwestują 2 dolary.

Masz gotowy przepis na kase, działaj Smile


Zainwestuj tylko 2$ i obserwuj efekty!

Mój reflink:
Reflink

Czysty (nie jestem pewien ale przydziela pewnie losowwego sponsora):
czysty Sad


INSTRUKCJE obrazkowe:

1. Rejestrujemy się:
[Obrazek: 19b5a12e70456.png]


2. Po rejestracji na stronie przechodzisz do "ulepszenia" konta za magiczne 2$ które są naszą jedyną inwestycją.
[Obrazek: d727d2435fe3d.png]


3. W tym etapie będą rozpisane wszystkie dane potrzebne do przelania 2$. (tak jak na zdjęciu poniżej)
[Obrazek: 15e6bae4d191c.png]


4. Teraz logujemy się na Payze aby przelać 2 $. (w nowej karcie przeglądarki)
[Obrazek: 40a65ed0e5110.png]

5. Gdy już weszliśmy w zakładkę wysyłania pieniędzy, wracamy chwilowo do punktu 3 i przepisujemy wszystkie dane do przelewu. (Wszystko jest idealnie rozpisane na zdjęciach i dokładnie tak trzeba to zrobić aby ulepszyć nasze konto - jeżeli popełnisz jakiś błąd to konto nie zostanie ulepszone i zostanie skasowane po 72h ponieważ będzie traktowane jako konto nieaktywne) Tak więc robimy wszystko według wskazówek.

[Obrazek: 5f33f50bff82a.png]


Na zdjęciach jest wszystko czarno na białym przedstawione. Na forum jest już temat o tym programie, ale jest tylko opisany ogólnie. U mnie jest całość rozpisana i jest to PORADNIK na dodatkową kase przy niesamowicie niewielkim wkładzie.

Pozdrawiam Smile


RE: do zamknięcia. - adik7276 - 06-09-2016 14:43

Do kosza. Nieaktualne


do zamknięcia. - Majka - 06-09-2016 14:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.