Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
300zł w miesiąc - realne ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 300zł w miesiąc - realne ? (/Temat-300zl-w-miesiac-realne-135645)

Strony: 1 2


300zł w miesiąc - realne ? - drupi02 - 12-07-2016 12:35

Witam

Istnieje jakiś sposób na to aby zyskać 300zł w ciągu miesiąca? Potrzebuje ich do końca lipca. Wiem, że są sub-smsy, ale czy osoba która jest w tym nowa ma możliwość zdobyć taką sumę pieniędzy (i czy to w ogóle jest legalne i bezpieczne?). Posiadam pare fake kont gdzie w znajomych mam dużo starszych mężczyzn, którzy próbują mnie (fake konto) poderwać - może coś z tym da sie zrobić? A może robić ankiety na licznych serwisach?


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - RemoverPL - 12-07-2016 14:00

Na luzie wyciągniesz 300 zł w miesiąc, nie musisz ograniczać się do facebooka. 2 leady dziennie i masz 360 PLN do końca lipca. Przejrzyj dział "poradniki".


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - qwertybsk - 12-07-2016 14:38

suby są legalne promuj zgodnie z prawem/regulaminem nigdy nie pisz ' za darmo ' itp


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - djMruczekk - 12-07-2016 17:30

W adboni na inteligi banners spokojnie wyciśniesz mi wpada po 2$ dziennie Smile + za paczki Big Grin Poczytaj trochę a znajdziesz coś dla siebie.


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - qwertybsk - 12-07-2016 17:45

posprawdzaj też innych dzienniki i zobacz co robią Wink


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - adik7276 - 12-07-2016 17:57

Program parterski EPN + MXR. W pierwszym mam od paru zł do kilkudziesięciu złotych dziennie (wczoraj 45 zł) bez inwestowania, tylko promowanie.

W drugim bez inwestowania masz 15 $ za miesiąc klikania, w między czasie z zarobionej tam kasy możesz kupować paczki.

Chyba że chcesz to zyskać w jeden dzień, rejestrujesz się w programie partnerskim który płaci za założenie konta z Twojego linku, i zakładasz dla siebie kilka DARMOWYCH kont bankowych które zamykasz po jakimś czasie. Np mbank, ING itd..

Jak masz jakieś pytania to zapraszam na priv Smile


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - drupi02 - 12-07-2016 19:50

Poważnie na MXR można w miesiąc zarobić 15$ :O ?!?


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - Nymeb - 12-07-2016 19:55

Tak,dziennie wyklikujesz 0.50$. Tutaj reflink jeśli miałbyś ochotę się zarejestrować klik ,a tu bez refa klik


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - Ascoran - 12-07-2016 20:02

Jeśli chcesz pewną kasę to idź do normalnej pracy, a jeśli chcesz "dodatkową" kasę to popróbuj ale zapewne pisząc ten post już straciłeś cenny czas jaki mógłbyś poświęcić na czytanie poradników na tym forum...


RE: 300zł w miesiąc - realne ? - adik7276 - 12-07-2016 20:40

Podałem 3 sposoby na kase bez inwestownia. Coś na czym nic się nie traci (poza czasem), nic nie inwestuje. Ale żeby zarobić trzeba poświecić trochę czasu. Niektórzy zarabiaja w normalnej pracy etatowej 50 - 70 zł za dniówke, a niektórzy codziennie zarabiają tyle w sieci. Dla mnie to pewna kasa, nawet pewniejsza niż nie jedna praca etatowa w której dzisiaj jesteś, a jutro już nie.

Każdy postrzega to inaczej.