Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 100 tys PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 100 tys PLN (/Temat-Inwestycja-100-tys-PLN-135623)

Strony: 1 2 3


Inwestycja 100 tys PLN - M91 - 11-07-2016 20:24

Cześć! To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość Cool
Od dłuższego czasu siedzę na forum i czytam. Niektórzy mają fajne rezultaty. Osobiście zajmuje się sprzedażą internetową z rezultatem +/- średni (było lepiej). Chciałbym jednak rozszerzyć zakres działań - do zainwestowania mam ok 100 tys - może macie jakieś fajne propozycje?
Z góry powiem że odpadają hyip, bukmacherka i forex.
Pozdro!


RE: Inwestycja 100 tys PLN - Hybrid1990 - 11-07-2016 20:32

http://zarabiam.com/Temat-100-tys-zl-do-zainwestowania-122870


RE: Inwestycja 100 tys PLN - rafi213 - 11-07-2016 22:25

Zapoznaj się z całym tematem, jeśli tematyka bitcoinów nie jest ci obca:

http://zarabiam.com/Temat-Bitclub-Network-zarobek-na-kryptowalutach-bez-polecania-99912


RE: Inwestycja 100 tys PLN - mysc - 16-07-2016 13:18

@[M91], nie musisz nic inwestować aby zacząć dodatkowo zarabiać w internecie Smile Jeżeli zajmujesz się sprzedażą (zapewne prowadzisz sklep internetowy ?), to zainteresuj się chociażby programi "CPS" w MYLEAD na początku. Jeśli koniecznie chcesz coś zainwestować - kup sobie kilka fanpage'y i naucz się ich prowadzenia (wydatek o 3 zera mniejszy !). Dobieraj odpowiednie programy CPS do odbiorców reklam, firmułuj treści reklamowe i staraj się podnosić konwersję. Wydatki są zbędne by zarabiać znacznie więcej od revsharowców chwalących się wirtualnymi pieniędzmy.

Polecam przeczytać : http://zarabiam.com/Temat-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-132943



.


RE: Inwestycja 100 tys PLN - todek78 - 16-07-2016 16:36

Widzę kolega mysc neguje proponowane przeze mnie realne inwestycje, bo to co zaproponowałem to są realne, namacalne firmy, z których właścicielami można porozmawiać, odwiedzić ich firmę, a sam proponuje zarabianie m.in. na SUBach, które są częścią CPA... W tym co ja zaproponowałem można zainwestować i nie polecać, zarabiać bez ludzi tylko ze swoim kapitałem. W tym co Ty proponujesz trzeba zarabiać na ludziach, często ich oszukując...
Lepsze jest zainwestowanie pieniędzy w realnej firmie i odbieranie dywidend, czy naciąganie nieświadomych ludzi? Ja mam sumienie i wybrałem to pierwsze.
Tym co zaraz rzucą się na mnie ze swoimi komentarzami od razu mówię, że nie jestem żadnym liderem, nie mam setek ani dziesiątek poleconych ale moje inwestycje w ciągu 1,5 roku pomnożyłem kilkukrotnie, bez oszukiwania, naciągania i mogę spać spokojnie, wiedząc, że abym ja mógł zarobić nikt nieświadomie nie wydał pieniędzy na coś czego tak na prawdę nie chciał.
Pozdrwiam


RE: Inwestycja 100 tys PLN - mysc - 16-07-2016 18:46

(16-07-2016 16:36)todek78 napisał(a):  Widzę kolega mysc neguje proponowane przeze mnie realne inwestycje, bo to co zaproponowałem to są realne, namacalne firmy, z których właścicielami można porozmawiać, odwiedzić ich firmę, a sam proponuje zarabianie m.in. na SUBach, które są częścią CPA... W tym co ja zaproponowałem można zainwestować i nie polecać, zarabiać bez ludzi tylko ze swoim kapitałem. W tym co Ty proponujesz trzeba zarabiać na ludziach, często ich oszukując...
Lepsze jest zainwestowanie pieniędzy w realnej firmie i odbieranie dywidend, czy naciąganie nieświadomych ludzi? Ja mam sumienie i wybrałem to pierwsze.
Tym co zaraz rzucą się na mnie ze swoimi komentarzami od razu mówię, że nie jestem żadnym liderem, nie mam setek ani dziesiątek poleconych ale moje inwestycje w ciągu 1,5 roku pomnożyłem kilkukrotnie, bez oszukiwania, naciągania i mogę spać spokojnie, wiedząc, że abym ja mógł zarobić nikt nieświadomie nie wydał pieniędzy na coś czego tak na prawdę nie chciał.
Pozdrwiam

Tak myślalem, że "podłapiesz temat" ;/ Dobrze... to może od początku Smile

M91 napisal swój pierwszy post na forum - więc ubiegając resztę revsharowych naganiaczy, powiedziałem mu jak sprawa wygląda - a wygląda właśnie tak : nie trzeba nic inwestować, aby zarabiać.
Z właścicielami firm, które oferują realne produkty też można porozmawiać więc polecane przez Ciebie perełki nie są w tym wyjątkowe :>

Po 1, zarabiając na sub/premium SMS nie trzeba oszukiwać ludzi. Po 2, nie polecałem autorowi tematu "SUBów" tylko model CPS - w którym sprzedaje się produkty, produkty realnych, namacalnych firm oferujących realne namacalne produkty. W "CPS" otrzymuje się prowizję od sprzedaży, podobnie jak z "ad packów" Twoich poleconych - z tą różnicą , że kupujący kupują coś więcej niż marzenia o pasywnym zysku Smile

Jeżeli pomnożyłeś swoje pieniądze w tego typu "inwestycjach" - to ktoś musiał je niestety stracić Sad


RE: Inwestycja 100 tys PLN - Pinkny - 16-07-2016 19:06

1. Przeczytaj temat
2. Wejdź na bajecznego bloga i zarabiaj pracując tylko kilka minut dziennie Jerk2
3. Zostań refem swojego mentora
4. Ciesz się szczęściem swojego mentora, który nauczy Cię jak klikać reklamy
5. Zostań milionerem

Jerk


RE: Inwestycja 100 tys PLN - todek78 - 16-07-2016 20:51

(16-07-2016 18:46)mysc napisał(a):  Jeżeli pomnożyłeś swoje pieniądze w tego typu "inwestycjach" - to ktoś musiał je niestety stracić Sad

Otóż mylisz się Smile
Recyclix - za moje pieniądze kupowane są śmieci, które są następnie przerabiane w wyniku czego wzrasta ich wartość(otrzymujemy produkt końcowy) i firma dzieli się ze mną zyskiem. To się nazywa Crowdfunding Smile
Bitclub Network - Kupiłem udziały w koparkach kopalni będącej w top 7 światowym i również dostaję podział zysków w wydobytych BTC Smile
Adpackpro - Firma stworzyła revshare, aby wspomóc działanie swoich produktów - aplikacji do pozycjonowania stron w Google. Dzięki revshare jest ruch na stronach tworzonych przez aplikację. Firma ma inne produkty, działa również offline i część zysków z tych produktów daje do revshare, pokrywając tym prowizje i zyski z adpacków Smile

W każdym przypadku można mieć zysk, w Bitclub Network i Recyclix w 100% pasywny i to bez poleconych i prowizji.
Oczywiście inne programy są w 90% lub więcej zasilane z tego co wpłacają inni, ale można bez namawiania, żerowania na ludzkiej niewiedzy zarobić.
Wiem, że nie wszystkie sub-sms, ogólnie CPA polegają na oszukiwaniu, ale 90%(może i więcej) osób w jaki niby sposób zdobywa kasą za subskrybcje, instalowanie programów, które są rzekomą sprzedażą? Sprzedażą, na którą 90% osób nie zdecydowało by się gdyby wiedziało, że musi zapłacić. Wystarczy przejrzeć portale spoełcznościowe.
Tak samo jak w CPA, SUB itp, tak samo w revshare, programach crowdfundingowych, inwestycyjnych są wyjątki, które pozwalają zarobić albo dzięki konkretnej inwestycji albo dzięki konkretnej pracy.
Chodzi mi o to, że np. ja sam nie wyrywam się z krytykowaniem innych możliwości zarabiania jak nie wiem czy aby na pewno nie można na nich zarabiać etycznie, bez oszukiwania i naciągania, ale coraz częściej widzę ataki np. na revshare przez osoby, które też nie wiedzą, że istnieją takie, w których nie zarabiamy z tego co wpłacą inni.
Są wyjątki w każdej dziedzinie dlatego nie można wrzucać wszystkiego do jednego worka i nie wychylać się z krytyką nie znając tematu w 100% Smile


RE: Inwestycja 100 tys PLN - M91 - 17-07-2016 09:38

Cześć!
Fajnie, że temat trochę ożył Cool

Po kolei:
- O Bitcoinach póki co czytam i nic wielkiego póki co nie wynoszę,
- Tak mam sklep internetowy i dodatkowo sprzedaję na portalach aukcyjnych (wiadomo),
- Nie interesuje mnie Sub SMS,
- Mówiłem że odpada hyip a sam zarejestrowałem się w MXR Jerk - obecnie tylko klikam, przy mojej pracy to akurat taki klik mi nie przeszkadza


RE: Inwestycja 100 tys PLN - todek78 - 17-07-2016 09:47

(17-07-2016 09:38)M91 napisał(a):  - O Bitcoinach póki co czytam i nic wielkiego póki co nie wynoszę,

Nie będę tu wrzucał linków, bo chyba z tego powodu mój jeden wpis zniknął, ale poszukaj na Youtube Tomasza Sychowskiego i posłuchaj jego webinarów o BTC. Cenna wiedza. Może nie da się zarobić w 1 dzień wielkich sum, ale mając odpowiednią wiedzą i odpowiednio ją wykorzystując w ciągu kilku miesięcy - roku, można pięknie pomnożyć inwestycje(od kilkuset do kilku tysięcy %)
Oczywiście inwestycja tylko części tego co masz, bo nawet jak coś bym dostał na piśmie to i tak bym nie wkładał 100% w jedno miejsce Smile