Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze po stałe zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze po stałe zarobki (/Temat-W-drodze-po-stale-zarobki-135561)

Strony: 1 2 3 4


RE: W drodze po stałe zarobki - mckosz - 26-07-2016 11:24

Gratuluję :-) Promujesz stronę na grupach gdzie popadnie czy jednak tematyczne grupy?


RE: W drodze po stałe zarobki - MoneyNinja - 27-07-2016 21:22

Dzień 9
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 46
Leadów: 10
Konwersja: 21.73%
HuhHuhHuh Zarobione dziś: 3.12 $ HuhHuhHuh
Do tej pory zarobiłem: 30,88 $

Co tu dużo mówić kolejny dzień na automacie, nie zajmowałem się stronką z braku czasu. I w najbliższym czasie tak będzie...Sad

W międzyczasie kupiłem mega atrakcyjną domenę pod polską niszę pod suby Lol Wkrótce więcej info...

(26-07-2016 11:24)mckosz napisał(a):  Gratuluję :-) Promujesz stronę na grupach gdzie popadnie czy jednak tematyczne grupy?
Promuję (chociaż bardzo mało) tylko i wyłącznie na grupach ściśle powiązanych z niszą Smile

Pozdrawiam Lol


RE: W drodze po stałe zarobki - MoneyNinja - 10-09-2016 19:15

Dobra wracam, pełen wstydu i na tarczy, miało być 2k/miesiac a jest....dużo dużo dużo mniej facepalm od ostatniego postu praktycznie porzuciłem zarabianie przez neta, powygasały serwery przez długi okres czasu nic nie wpadało.facepalm Ta moja szczególna motywacja niejako przeszkadzała mi w zarabianiu, zamiast skupiać się na pracy myślałem o czymś innym, zamiast myśleć o pracy myślałem o końcowym efekcie "jakby to było fajnie gdybym już osiągnął swój cel" - to wielki błąd, który mam nadzieję wiele nauczy tych, którzy przeczytają ten post. Bądźcie głodni sukcesu ale nie sprawcie by marzenia was rozleniwiały i odsuwały was od najważniejszego czyli.... PRACY, PRACY, PRACY!

Praca=osiągnięcie celu, same marzenia=stanie w miejscu


Tyle moich piwnicznych przemyśleń, postanowiłem że się nie poddam mimo klęski jaką odniosłem, ruszam dalej w drodze po stałe zarobki.

Lipiec
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 387
Leadów: 78
Konwersja: 20.15%
Zarobione w lipcu: $31.80 $

Sierpień
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 224
Leadów: 53
Konwersja: 23.66%
Zarobione w lipcu: $19.38 $

10 dni września
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 85
Leadów: 29
Konwersja: 34.11%
Zarobione w 10 dni września: $10.07

W SUMIE OD 22.07 DO 10.09 ZAROBIŁEM: $61.24 ~ 236zł


Co do września to praktycznie nie 10 dni zarobkowych tylko 2 bo 2 dni temu odnowiłem serwer i zaczęło wpadać z automatu.

Pora zacząć pisać nową historię v2, mam nadzieję że tym razem z happy endem Smile
Pozdrawiam fanów Jerk


RE: W drodze po stałe zarobki - MoneyNinja - 14-09-2016 11:15

Witam, witam i o zdrowie pytam Lol Znalazłem w końcu trochę czasu na napisanie posta

V2 Dzień 1 [10.09.2016]
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 56
Leadów: 18
Konwersja: 32%
HuhHuhHuh Zarobione: 5.88$ HuhHuhHuh

V2 Dzień 2 [11.09.2016]
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 26
Leadów: 6
Konwersja: 23%
HuhHuhHuh Zarobione: 1.65$ HuhHuhHuh


V2 Dzień 3 [12.09.2016]
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 29
Leadów: 13
Konwersja: 44,82%
HuhHuhHuh Zarobione: 4.08$ HuhHuhHuh

V2 Dzień 4 [13.09.2016]
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 23
Leadów: 8
Konwersja: 34,78%
HuhHuhHuh Zarobione: 1.95$ HuhHuhHuh

Dzisiaj dzień jeszcze trwa ale na tą chwilę mam 3 wejścia, 3 leady, 100% konwersji Tongue i 0,85$.

Do tej pory we wrześniu zarobiłem: $20.38
W sumie zarobiłem: $71.55


Dalej ciągnę automat na mojej jednej stronie, wogóle nie promuje a coś tam wpada więc się cieszę .

Średnia konwersja w tym miesiącu to 35%... gdybym tylko generował większy ruch zarobki byłyby miodzio smutny Ktoś coś doradzi? Spam po grupach na facebooku dalej opłacalny?

Obecnie pracuje nad 2 kolejnymi stronami 1 do PPA a druga pod PL SMS, mam nadzieję że wypalą Lol
Widziałem u innego użytkownika w dzienniku, cel dzienny 100$ mam nadzieję że wkrótce również będę mógł co raz śmielej w niego mierzyć Smile Ale ciągle mało czasu, szkoła i lenistwo zabierają go najwięcej Sad Sad Sad Jerk

Pozdrawiam fanów JerkLol


RE: W drodze po stałe zarobki - Itaru - 15-09-2016 21:59

Będę zaglądał Big Grin i życzę powodzonka Big Grin


RE: W drodze po stałe zarobki - Noozer - 16-09-2016 07:05

Działaj, działaj a szybko przebijesz tą setkę ! Lol


RE: W drodze po stałe zarobki - Zdisek - 16-09-2016 21:46

Powodzenia Smile też planuje zacząć zarbiać w Ogads Big Grin


RE: W drodze po stałe zarobki - Grubykesz - 18-09-2016 14:00

Powodzenia! Będę zaglądał co jakiś czas. Wink


RE: W drodze po stałe zarobki - MoneyNinja - 08-10-2016 11:11

Nie dawno skończył się wrzesień, oto moje statystyki z OGAds: (pełen automat)
[Obrazek: muSzsf5.png]

Ciężko mi znaleźć czas na pisanie codziennych zarobków, tym bardziej że dniówki nie są porywające Jerk. Nie dawno skończyłem stronę pod drugą nisze PPA i pierwszą strone pod SUB PL i muszę przyznać że tworzenie strony to nic w porównaniu z tym że prawdziwe schody zaczynają się w jej promowaniu - jest to niezwykle monotonny proces i ciągle nie masz pewności czy to zadziała. Naprawdę to wszystko trwa bardzo długo...ciężko jest wytrwać ale staram się mimo wszystko nie poddawać i małymi kroczkami coś działać.

Wrzucam screen statystyk odwiedzin ze stronki pod Suby (3 dni - 0 spamowania):
[Obrazek: qmUeZIx.png]

Dziękuje wszystkim za komenatarze i miłe słowa - naprawdę to doceniam Heart


RE: W drodze po stałe zarobki - xchangerx - 08-10-2016 11:14

Ładnie tak dalej !Powodzenia