Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze po stałe zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze po stałe zarobki (/Temat-W-drodze-po-stale-zarobki-135561)

Strony: 1 2 3 4


W drodze po stałe zarobki - MoneyNinja - 09-07-2016 23:41

Witam

O sobie
Mam obecnie wakacje, nie zatrudniłem się nigdzie na ten okres czasu, powód? Chciałem przez te 2 miesiące zająć się zarabianiem przez internet w taki sposób aby dawało mi to zysk także po wakacjach. Chce popracować teraz nad zarobkiem w necie po to aby móc zebrać tego żniwa przez kolejne miesiące idąc teraz do pracy "u kogoś" owszem zarobiłbym, w dodatku miałbym pewność że wypłatę otrzymam, jednak byłby to zarobek, krótkotrwały, który nie starczyłby mi na dłuższy okres czasu. Chce stworzyć takie imperium zarobkowe aby móc od września na spokojnie zarabiać +2k/miesiąc. Mam głęboką wiarę i prywatną motywację (taką jak jeszcze nigdy) aby tego dokonać.

Po co ten dziennik?
Ma mnie jeszcze bardziej zmotywować do pracy i chce aby przedstawiał moje kroki w dążeniu do celu.

Wkrótce więcej...


RE: W drodze po stałe zarobki - adik7276 - 09-07-2016 23:59

W jakich programach będziesz zarabiał? Smile


RE: W drodze po stałe zarobki - twardy - 10-07-2016 00:03

Tylko nie emiksrewszere pls.


RE: W drodze po stałe zarobki - tumcio1234 - 10-07-2016 01:25

2 tysiące miesięcznie to jak najbardziej możliwy cel do osiągnięcia, jednak że jak napisał pepe "byle nie przez MXrevShare" tak czy inaczej życze powodzenia Smile


RE: W drodze po stałe zarobki - adik7276 - 10-07-2016 03:31

Co jest zlego w MXRevshare że jest tak NIE polecany? Wink JA korzystam i zadowolony jestem.


RE: W drodze po stałe zarobki - vojtec - 10-07-2016 07:55

Dziennik pracy z inwestycji w hyipa? Proszę Cie... Dwa posty wyczerpują temat - pierwszy z sumą inwestycji i ostatni z podsumowaniem zysku/straty. Cała reszta pomiędzy to desperacka próba nagonienia poleconych.

W mxrevshare złe jest to, że takich dzienników go opisujących mamy tu prawdziwy zalew.


RE: W drodze po stałe zarobki - twardy - 10-07-2016 09:45

(10-07-2016 03:31)adik7276 napisał(a):  Co jest zlego w MXRevshare że jest tak NIE polecany? Wink JA korzystam i zadowolony jestem.

"Kochany dzienniczku, dzisiaj znowu wyklikalem 100 reklam, to byly najlepsze 2 godziny mojego zycia, jak chcecie to mozecie sie zarejestrowac z mojego linka"


RE: W drodze po stałe zarobki - hangarnabronie - 10-07-2016 11:04

Na Twoim miejscu poszedłbym do tej pracy i zaczął myśleć na zarobkiem online.
Nawet jak to nie będzie MXREVSHARE, gdzie tak naprawdę dzienników o tej tematyce jest do porzygu. Co drugi temat to MXREVSHARE...
Ale wracając, jeśli zdecydujesz się na coś innego, to potrzebne Ci będą pieniądze, które chcesz czy nie chcesz będziesz musiał zainwestować. I nie mówię tu o revshareach.
Mimo wszystko powodzenia.


RE: W drodze po stałe zarobki - MoneyNinja - 18-07-2016 22:14

Cho cho widze że zrobiło się małe zamieszanie przez to że nie napisałem na czym będę działać Wink

(09-07-2016 23:59)adik7276 napisał(a):  W jakich programach będziesz zarabiał? Smile
SUB/PREMIUM SMS i PPA

Cytat:Na Twoim miejscu poszedłbym do tej pracy i zaczął myśleć na zarobkiem online.
Nawet jak to nie będzie MXREVSHARE, gdzie tak naprawdę dzienników o tej tematyce jest do porzygu. Co drugi temat to MXREVSHARE...
Ale wracając, jeśli zdecydujesz się na coś innego, to potrzebne Ci będą pieniądze, które chcesz czy nie chcesz będziesz musiał zainwestować. I nie mówię tu o revshareach.
Mimo wszystko powodzenia.
Nie będę działać na MXREVSHARE ani żadnym innym programie inwestycyjnymUndecided.
A Pieniądze na zainwestowanie mam.

Dzień 1
Program A (PPA)
Wyświetleń gatewaya: 68
Zarobione dziś: 0.00 $

Ruszyłem z własną stroną, ale nie tą którą robiłem od tygodnia ale tą którą skończyłem w pare godzin bo miałem takie parcie na to aby ją skończyć Tongue. Wydane 54zł na domenę miałem nadzieje że już dziś będą się powoli zwracać a tu takie zdziwko 68 wyświetleń a leadów 0. Trochę smutny ale nie do końca załamany bo muszę po prostu jeszcze nad tym popracować.

Swoją drogą siedzi tutaj ktoś z PPA jaki serwis polecacie bo ja działam na starym znanym FireCash.org ale może jest coś lepszego... byłbym wdzięczny gdyby ktoś coś doradził.

Pozdrawiam i cały czas do przodu Lol

Statystyki strony:
[Obrazek: FhxXL73.png]


RE: W drodze po stałe zarobki - Captain - 18-07-2016 22:22

Cytat:Chce stworzyć takie imperium zarobkowe aby móc od września na spokojnie zarabiać +2k/miesiąc.

Oj, raczej będzie bardzo ciężko, zwłaszcza jak dajesz sobie na to czas tylko do września.

Ale powodzenia!