Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsung Galaxy Note 4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samsung Galaxy Note 4 (/Temat-Samsung-Galaxy-Note-4-135522)

Strony: 1 2


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 08-07-2016 22:58

Zobaczymy. Urlop niedługo, może "formata" trzasnę. Jak nie pomoże, azjatę kupię.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 15-07-2016 16:43

Format wczoraj zrobiony. Nie restartuje się, ale często wiesza. Telefon za 600 na rok. Porażka. Kupiłem LG Nexus 5X.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Pan Inwestor - 16-07-2016 05:36

Powiem Ci, że w ciągu ostatnich kilku dni u siebie również zauważyłem, że się zawiesza na kilka sekund po czym działa dalej. Wygląda na to, jakby był problem z oprogramowaniem... Też zrobię format i zobaczę czy się będzie sytuacja powtarzać.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 16-07-2016 08:35

Od jakiś dwóch tygodni, często się restartował, czasem wieszał. Ostatnie kilka dni, to czysta mordęga była.
Wiem jedno, Stop telefonom z górnej półki.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Scoobyx - 16-07-2016 09:37

Płacicie tyle pieniędzy za flagowce to już lepiej kupcie iPhone'a. Ja swojego mam już 2,5 roku i żadnych zawieszeń/restartów i innych problemów o których tutaj piszecie. Automatycznie co jakiś czas robi mi się kopia zapasowa, więc choćby nawet miało się coś stać to w każdym momencie wszystkie aplikacje/zdjęcia/muzykę mogę sobie przywrócić w kilka minut. Też kiedyś miałem flagowca od samsunga i z pewnością nigdy bym do niego nie wrócił. Już nawet nie wspominam o funkcjonalności z MacBook'iem.
Może i jestem stronniczy w tej kwestii, ale czasami warto zapłacić raz więcej niż wymieniać jakiegoś flagowca z androidem co roku. Dodatkowo roczna gwarancja od apple w przypadku zakupu nowego jabłka jest korzystna, bo w przypadku problemów z telefonem wymieniają wam na nowy Wink


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 16-07-2016 10:08

W tym problem jest, iż gwarancja jest na rok. Mi tel wytrzymuje ponad rok, zanim się sypie. Dlatego teraz biorę coś taniego na rok.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Scoobyx - 16-07-2016 10:17

Możesz wykupić nawet na dwa lata gwarancję.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 16-07-2016 10:25

Wczoraj w pracy myslałem o Tym, po co mi Samsung Note.... Zdjęć nie robię, czasem gdzieś trzasnę fotę. Kamera? Nie używam....
Jedyny plus tego telefonu, to duży ekran. No i rysik. Telefon głównie używany do przelewów bankowych, oraz "btc trade". Nie potrzebuję rozdzielczości hiper ultra hd. Owszem, gdyby był w Tej samej cenie co Nexus, kupiłbym ponownie note 4.