Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsung Galaxy Note 4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samsung Galaxy Note 4 (/Temat-Samsung-Galaxy-Note-4-135522)

Strony: 1 2


Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 08-07-2016 19:34

Mam ten telefon od kwietnia 2015. Przez ok. 11 miesięcy, byłem prawie jak w raju. Tel śmigał, grał, i przy rurze tańczył.
Minął rok wdzięcznego użytkowania, i ch*j mnie strzelił.
Co chwilę jakaś zwiecha, restart, czy zamół. Wciąż działa, lecz coraz bliższy jestem sprawdzenia, jak się sprawdzi jako młotek do wbijania gwoździ.
Nie mam pojęcia, czy to wina upgade'ów, czy tel zrobiony na rok, i kolejne wyciąganie kasy....


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Pan Inwestor - 08-07-2016 20:47

Przywróć ustawienia fabryczne :-) Ja mam swojego Note III tyle lat już i raz na jakiś czas (co pół roku) przywracam system i przy okazji robię przegląd aplikacji, których nie potrzebuję.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 08-07-2016 21:18

Pytanie laika. Wszystkie dane zostane utracone? Mam za dużo aplikacji poinstalowanych, których potrzebuje, a konfiguracja jest dość upierdliwa....


RE: Samsung Galaxy Note 4 - stachupumpa - 08-07-2016 21:23

Coś za coś Smile Sformatuj i będzie chodzil jak nowy Smile mowie bo też mam note 4 i tez po roku mulil


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 08-07-2016 21:39

To że muli, to pryszcz. Dobijają mnie samoistne restarty czy zwiechy.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


RE: Samsung Galaxy Note 4 - patttson - 08-07-2016 22:12

typowy android xD


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 08-07-2016 22:20

(08-07-2016 22:12)patttson napisał(a):  typowy android xD

Android? Możliwe. Do roku ładnie mi smigłay andki, po roku to koszmar....


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Gremquen - 08-07-2016 22:22

bez jaj.
Jak zawsze interesowalem się telefonami, zmieniałem co kilka miesięcy, średnia półka, chińczyki itp., tak wiedziałem że nigdy nie kupie flagowca, np. za 2-3k z androidem.

Aż kilka miesięcy temu dorwałem ofertę w abo na Galaxy S6 w przystępnej cenie.

Wziąłem... I to chyba był błąd

Czytałem sporo o słabej baterii... to mi nie przeszkadza. Pamięć też..
Ale jak to cholerstwo potrafi denerwować... Muszę zrobić formata... tak jak to robiłem w chińczykach za $100, a nie za telefon warty z $600

Wyłączył mi się z raz, ale ostatnio łapie zwiechy, ze nie reaguje nawet na przytrzymanie przycisku blokady i wyłączenie. Po prostu trzeba czekać aż mu foch minie.

Format nie jest dla mnie problemem, ale aż coś sie robi gdy aż takie kroki trzeba robić przy telefonie za 2.5k polskich złotych.

Może jestem wyczulony na płynność, bo już sporo widziałem, sporo miałem w rękach. Znajomy mi powie, że galaxy s3 mini mu zajebiscie działa, w ogóle sie nie zacina, a znowu ja jak szybko go wezmę do rąk, tak szybko go oddam.
Ale S6 na prawdę fajnie działał z początku, teraz masakra. Kupiłem go już w 2016


RE: Samsung Galaxy Note 4 - Obywatel - 08-07-2016 22:37

Coś w Tym jest. Miałem wcześniej SONY xxxx, 6-8 m-cy ładnie śmigał. Póżniej nerw mnie chwycił, oddałem bezdomnemu, a sobie Note kupiłem.
Żony bratanek dostał służbowy tel z windowsem, zachwycony jest wydajnością. Może też przejdę na windę, albo chińczyki, i zmiana co kilka m-cy.


RE: Samsung Galaxy Note 4 - patttson - 08-07-2016 22:51

Wcześniej pisałeś o aplikacjach i róznych konfiguracjach, ja na twoim miejscu nie brałbym WP, bo połowy tych aplikacji nie będziesz mógł mieć. Imo Xiaomi to jedyny telefon godny polecenia, zaraz po IP ofc