Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji (/Temat-clixsense-i-inne-bez-inwestycji-na-czym-zarabiam-bez-inwestycji-135499)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 08-09-2017 15:12

(08-09-2017 14:21)Pavvlo napisał(a):  
(07-09-2017 19:49)11natinka11 napisał(a):  
(07-09-2017 18:07)Pavvlo napisał(a):  @11natinka11 mam pytanie co zrobić jak każda ankieta kończy się tekstem typu Upss ta ankieta nie została dopasowana do ciebie...?
I w dodatku teraz wyskakuje mi "We're Sorry! Unfortunately you did not qualify for that survey..." Nie za bardzo wiem co mam im klikać w tych ankietach, prawdę czy jakoś w kit lecieć, że wszystkim się interesuje nic nie posiadam i chce coś kupić? Prosiłbym, żebyś mnie trochę nakierowała jak znajdziesz chwilę czasu.

Przede wszystkim jest często pytanie "czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny pracuje w następujących zawodach" i wymieniają kilka zawodów i zawsze trzeba zaznaczyć aby nie odrzuciło "żadne z powyższych", bo dają takie zawody w których nie chcieli by abyś miał coś wspólnego. To taka początkowa najważniejsza rzecz.
No to We're Sorry to niestety, że nie spełnia się wymagań i nie kwalifikuje do ankiety.
No ja w większości prawdę daję, przynajmniej do danych statystycznych, ale naginam prawdę i trochę podkoloryzuję.

Nie wiem co bym nie zaznaczył to zaraz pojawia się że nie spełniam wymagań, strasznie irytujące to jest. Od wczoraj udało mi się 1 ankietę tylko wykonać. Dziś nawet trafiło mi się pytanie o zawód zaznaczyłem tak jak wspomniałaś i nie spełniłem wymagań. Oprócz ankiet jest jeszcze jakaś inna możliwość na tej stronie zarabiania? Myślałem, że na grach coś tam można zarobić, ale raczej dodane są tylko dla czystej rozrywki w oczekiwaniu na ankiety.


Sa taski czyli takie mini zadania, gdzie są różne i różnie płatne i każde robi się według instrukcji na początku zadania (przeważnie są też przykłady), często potrzeba kliknąć w linki i coś znalezć na jakiejś stronie itp i u góry po lewej zawsze jest, jaki procent lub ile na ile podzadań w zadaniu musi być dobrze aby zaliczyło. Czasem za pierwsze zadania z jakiegoś rodzaju zadań nie doliczają premii, bo są tylko do statystyk.
Do tych tasków trzeba załozyć konto poprzez facebook i na dane konto mamy statystyki i możemy awansować na wyższe poziomy i mieć więcej zadań (tylko to trochę trudne). Są okresy gdzie tych tasków jest więcej, a są że mniej.
Ja aktualnie nie mam możliwości na clixsense, bo mi zbanowali konto z adresem email przypisany do clixsense, a drugi nie przypisują, ale czassem robię na neobux (choć w ten program aż tak się nie zagłębiam, a tylko czasem na dorobienie).
Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale opisałam

Co do autorship to zapowiada się obiecująco, bo kontakt z nimi bardzo dobry, zmienili mi adres portfela, bo najpierw dałam z coinbase a musi być z myetherwallet.com i szybko odpisują.
Mam nadzieję, że będzie podobnie jak z circle i dadzą trochę zarobić i będzie mozna to wypłacić na inny portfel ethereum i spieniężyć.

Jeszcze dla zainteresownaych krótka instrukcja założenia portfela na myetherwallet.com
1. klikamy new wallet
2. wpisujemy hasło
3. klikamy create new wallet
4. klikamy download keystore
5. klikamy I understand continue
6. zapisujemy save your private key
7. kikamy save your address
8. wybieramy private key
9. po prawej w okienku wklejamy paste your private key
10. klikamy unlock
11. i mamy YOUR ADDRESS (to nasz adres)
12. zapisujemy adres portfela i private key


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - adgjm - 08-09-2017 16:23

Zarejestrowałem się z refa.Mam nadzieje że coś z tego będzie.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 08-09-2017 16:52

(08-09-2017 16:23)adgjm napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa.Mam nadzieje że coś z tego będzie.

dzięki, ja też mam nadzieję Smile


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - Pavvlo - 08-09-2017 21:28

Dzięki za odpowiedź napisałaś wszystko bardzo fajnie i jak najbardziej zrozumiale, oczywiście również z Twojego refa założyłem konto. Po weekendzie przejrzę jeszcze inne twoje stronki z pierwszego posta. Generalnie wielki plus za dziennik Smile Pozdrawiam.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - Pablo1878 - 08-09-2017 21:31

Jutro skorzystam z tej oferty bo ostatnio dzięki Tobie wpadło ponad 500 złotych.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - tettmeier - 09-09-2017 09:24

Zarejestrowałem się z refa na tym bounty.autorship, zrobiłem wszystko według instrukcji i mam 85 ATS, można miec cos wiecej?


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 09-09-2017 12:15

(09-09-2017 09:24)tettmeier napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa na tym bounty.autorship, zrobiłem wszystko według instrukcji i mam 85 ATS, można miec cos wiecej?

Można za polecanie. Za każdego poleconego też się dostanie 75ATS czyli to będzie 10$ w postaci ethereum na portfel


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 10-09-2017 06:47

Niestety od wczoraj od około 21 koniec z polecaniem programu bounty i z darmowym 10$ w postaci ethereum. Teraz 14 wrzesnia zapłacą osobą, którym się udało załapać.
Mi się udało na 40$ (10$ moje i za 3 poleconych)


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - DudusDD - 12-09-2017 13:48

11natinka11 Miałaś kiedyś problemy z wypłatą pieniędzy ze SKRILLA? Zarobiłem w ClixSense około 30 USD, zleciłem wypłatę na SKRILL i następnie chciałem przelać kasę na konto. Podczas próby wypłaty pojawia się napis: Wypłata z konta nie powiodła się i tyle. Zakładka kontakt nie działa, komunikat 404 - Page not found.

Działa wam ogólnie ten SKRILL, wypłacaliście coś ostatnio? Pierwszy raz taka sytuacje mam i raczej jak tylko wypłacę pieniądze (o ile wypłacę) to bardzo szybko od nich uciekam.



RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 12-09-2017 14:56

(12-09-2017 13:48)DudusDD napisał(a):  
11natinka11 Miałaś kiedyś problemy z wypłatą pieniędzy ze SKRILLA? Zarobiłem w ClixSense około 30 USD, zleciłem wypłatę na SKRILL i następnie chciałem przelać kasę na konto. Podczas próby wypłaty pojawia się napis: Wypłata z konta nie powiodła się i tyle. Zakładka kontakt nie działa, komunikat 404 - Page not found.

Działa wam ogólnie ten SKRILL, wypłacaliście coś ostatnio? Pierwszy raz taka sytuacje mam i raczej jak tylko wypłacę pieniądze (o ile wypłacę) to bardzo szybko od nich uciekam.

W sumie nie wypłacałam jeszcze, bo albo wymieniałam za paypal, albo kupowałam siostrzenicy gry. Są kantorki na forach gdzie ktoś wymienia skrilla na inny procesor