Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji (/Temat-clixsense-i-inne-bez-inwestycji-na-czym-zarabiam-bez-inwestycji-135499)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 12-03-2017 18:36

Wczoraj zarejestrowałam się na takiej stronie jakby grze bitcoinowej, gdzie dostajemy za rejestrację 0,002 BTC i za to możemy kupić takiego krzaczka za 0,0015 BTC , który produkuje nam warzywka. 100 warzywek możemy wymienić na 0,0015 BTC. Można także zainwestować i kupić więcej krzaczków.
Codziennie też mamy bonus, w którym dostajemy od 1 do 5 warzywek.
Strona niestety czasem chwilę siada, bo jest przeciążona rejestracjami, bo nie przygotowana do takich masowych rejestracji, a bardzo dużo użytkowników przybywa.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 13-03-2017 14:35

Ostatnio wypróbowałam dwa serwisy czyli taki bux i aplikację, gdzie sama bez poleconych w jeden dzień małym nakładem pracy zamówiłam wypłaty i otrzymałam.

W takim buxie z filmikami gdzie nie ma minimum do wypłaty i można kilka centów mieć na dzień. Jakiś czas temu tam w jeden dzień 8 centów wyklikałam i dostałam wypłatę, ale potem strona coś była niedostępna i jakoś zapomniałam i od wczoraj wróciłam do niej.

[Obrazek: trieye.png]



A druga to aplikacja gdzie zarejestrowałam się pobrałam grę i trochę pograłam i zamówiłam od razu wypłatę 2 zł i dostałam po 2 dniach. Dostaje się punkty za granie w gry i mozna wymieniać na przelew paypal.

[Obrazek: applike.png]



To takie ostatnio sprawdzone przeze mnie, może komuś się przydadzą, a ja też skorzystam Smile z góry dziękuję jak by ktoś się dołączył Smile


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 13-03-2017 20:08

Mam darmową kartę w newage bank Huh
Nie wiem od jak dawna, bo wcześniej od wygaśnięcia nie sprawdzałam a teraz tak kliknęłam w nią i nalicza mi Smile


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - timeto - 13-03-2017 22:50

Mam pytanie odnośnie paidviewpoint.

Wypłacałaś już coś z tamtej strony? Fajnie się zapowiada, ale nie wiem czy jest wiarygodna. + jak z tą aktywnością, im lepsza tym więcej ankiet i lepiej płatne?

Btw. Ta druga aplikacja, jest na telefon?


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 14-03-2017 12:08

(13-03-2017 22:50)timeto napisał(a):  Mam pytanie odnośnie paidviewpoint.

Wypłacałaś już coś z tamtej strony? Fajnie się zapowiada, ale nie wiem czy jest wiarygodna. + jak z tą aktywnością, im lepsza tym więcej ankiet i lepiej płatne?

Btw. Ta druga aplikacja, jest na telefon?

Nie wypłacałam, bo jakoś mi nie podchodzą po angielsku i tam raz kiedy zrobię ankietę i mam ok 4$. Podobno tak, ja cały czas mam za 3 centy codziennie ankietę z 10 pytań po angielsku.

Tak tą aplikację co podałam jest na telefon.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 16-03-2017 14:09

Dzisiaj dostałam drugą wypłatę z aplikacji applike , na którą czekałam od wczoraj.
Jakby co to warto z czyjegoś linku pobrać aplikację, bo korzysta zarówno sponsor jak i polecony, bo sponsor dostaje 25% zarobku od poleconego, a polecony 25 % zarobku sponsora Smile (ja niestety aplikację pobrałam z innej aplikacji i nie mam punktów od sponsora).
Należy pamiętać tez aby nie oszukiwać, czyli nie zostawiać tylko włączonych aplikacji bez używania (np bez grania gry), bo nie płacą za oszukiwanie. Jak już chce się przeciągnąć aby jeszcze jakiś czas w grze być, a nie ma na razie co do robienia to można np oglądać filmiki za jakieś punkty.

[Obrazek: applike_16_03.png]


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - timeto - 18-03-2017 12:27

Kolejne pytanie, jak naliczają się punkty w tej aplikacji?

Przychodzą od razu, czy trzeba poczekać?


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 19-03-2017 19:39

(18-03-2017 12:27)timeto napisał(a):  Kolejne pytanie, jak naliczają się punkty w tej aplikacji?

Przychodzą od razu, czy trzeba poczekać?

Sorry, że tak pózno odpisuję.
Nalicza czasowo masz w moje gry za ile czasu ile punktów. Nieraz od razu, a nieraz po jakimś czasie nalicza (chociaż zdarza mi się, że czasem chyba mi nie nalicza) i ogólnie najlepiej tak w miarę uczciwie czyli np w grze coś robić a nie sztucznie nabijać, bo z tego co wiem jak zauważą że oszukujesz to mogą nie zapłacić.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - timeto - 19-03-2017 22:56

Zainstalowałem 7 aplikacji, a żadna nie policzyła mi punktów Sad


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 20-03-2017 11:59

(19-03-2017 22:56)timeto napisał(a):  Zainstalowałem 7 aplikacji, a żadna nie policzyła mi punktów Sad

No to nie wiem. Ja instaluję i od razu otwieram po zainstalowaniu, a potem przechodzę do aplikacji z applike w moje gry.
A masz coś punktów za sponsora? Ciekawi mnie czy rzeczywiście za sponsora też się dostaje, ja niestety nie wiem bo ja z innej aplikacji ściągnęłam applike