Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe (/Temat-Sprzedam-FP-Bukmacherski-oraz-Grupe-135475)



Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe - greg1 - 07-07-2016 15:06

1.Nazwa przedmiotu : FP oraz GRUPA
2.Opis przedmiotu : mam do sprzedania FanPage 310 LIKE oraz grupę 500 czlonków ! Wszystko związane z bukmacherka Smile FP prowadziłem od marca grupę tak samo Smile Wszystko realni ludzie.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PRIV
5.Cena :[/b [b] 200 zl za FP i Grupe ! Razem !
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill , pp , bank

Chcesz statystyki oraz linki do FP i grupy napisz na PRIV !

PS. Na FP I grupie można dobrze zarobić , wystarczy założyć grupę VIP . Ja od marca czego takiego nie miałem



----------

Związku z moja mała reputacją oraz stażem , Admina przekazuje PIERWSZY ! Dopiero potem gotówka


RE: Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe - krutek90 - 07-07-2016 15:25

250zł? Nie życzysz sobie za dużo?


RE: Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe - tiimi83 - 07-07-2016 15:44

Za Fanpage 31000 like mozna dac 250zl;p


RE: Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe - greg1 - 07-07-2016 16:05

Opuściłem na 200zl . Według mnie cena 200 jest OK gdyż zarówno FP jak i Grupa są aktywna. Sam od marca aminowałem i zapraszał osoby które grają na bukmacherce


RE: Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe - greg1 - 08-07-2016 13:36

NIEAKTUALNE !

Proszę o usunięcie tematu !


Sprzedam FP Bukmacherski oraz Grupe - Coristo - 08-07-2016 13:57

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.