Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? (/Temat-Konczaca-sie-umowa-w-play-i-mozliwosc-sprzedazy-taniej-smartfona-itp-Ktos-chetny-135419)

Strony: 1 2


Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - JamePERS - 05-07-2016 22:14

Witam piszę tutaj ponieważ niedługo kończy mi się umowa w playu i będę ją przedłużał i będę brał od razu z umową telefon więc mam takie pytanie czy ktoś chciałby kupić ode mnie jakiegoś smartfona albo inną rzecz którą mają w ofercie ?

Jeśli tak to proszę napisać pw co to miało by być i ile oferujesz za nią.


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - JamePERS - 06-07-2016 21:51

nie ma chętnych ?


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - dazy19 - 06-07-2016 21:55

Iphone 5s i moge dac dwa złote :3 bedziesz mial sto procent zarobku inwestycji ^^


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - JamePERS - 06-07-2016 21:57

pff... może normalne propozycje ??


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - Ascoran - 06-07-2016 22:01

Zależy ile te "taniej" Smile
Interesował by mnie HTC DESIRE 820 - zaproponuj ile byś chciał za niego na pw Smile


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - JamePERS - 06-07-2016 22:06

tego telefonu nie ma oferta play


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - Stworkowaty - 06-07-2016 22:18

Samsung Galaxy J5 albo Samsaung Galaxy S5, jest? Smile


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - Ando - 06-07-2016 22:21

@[JamePERS] może daj znać jaki abonament bierzesz żeby każdy mógł sprawdzić ceny interesujących telefonów.
Wiadomo, każdy liczy że kupi taniej niż na allegro ale jednocześnie żebyś ty też coś zarobił.


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - JamePERS - 06-07-2016 22:37

mixa elastycznego za 50 zł


RE: Kończąca się umowa w play i możliwość sprzedaży taniej smartfona itp. Ktoś chętny /?? - greg1 - 06-07-2016 23:02

Huawei P9 ?