Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki bank polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki bank polecacie? (/Temat-Jaki-bank-polecacie-135414)

Strony: 1 2


Jaki bank polecacie? - Tomek93KJ - 05-07-2016 17:51

Witam,
niestety mój dawny DARMOWY Alior Sync przeistoczył się w T-Mobile gdzie niewiadomo skąd biorą się opłaty...nawet za sprawdzenie salda w bankomacie pobierają 5zł co jest dla mnie mega irytujące. Wniosek prosty, czas zmienić bank. Tylko na jaki? Czy jest obecnie jakiś który ma naprawdę korzystne warunki czyli po prostu jak najmniej żałosnych opłat?


RE: Jaki bank polecacie? - rachman - 05-07-2016 20:43

Nie ma sensu Ci radzić póki nie wiadomo z czego korzystasz. Darmowe konto na rynku jest 1. Jest więcej owszem ale ich darmowość zależy od promocji czasowych, konieczności spełnienia warunków typu wysokość kwoty lub ilość transakcji kartą czy wielkości wpływów na konto. Opłata za sprawdzanie salda w bankomacie nie jest zazwyczaj brana pod uwagę gdy ktoś radzi darmowe konto lub z najmniejszymi kosztami. Podaj z czego korzystasz to może ktoś Ci podrzuci temat bo skoro korzystasz z opcji które mało kto sprawdza w cennikach to może ktoś Cię w błąd wprowadzić nie domyślając się ze jeszcze jakaś mniej używana opcja jest dla Ciebie ważne Smile
Ogólnie bez promocji darmowe jest Smart ale jak w KAŻDYM koncie bankowym są jakieś opłaty - za jakieś mniej używane funkcje. Reklamuję sporo kont ale co z tego jak Ci podam to czy tamto a Ty zaraz dodasz że korzystasz z przelewów zagranicznych a w podanym są za drogie itd. Wink Podaj kryteria może ktoś poleci Wink
Konto całkiem darmowe dla mnie może się okazać dość kosztowne dla Ciebie jeśli innych funkcji używasz - bez podania wymagań to zabawa w ciuciubabkę Wink


RE: Jaki bank polecacie? - Tomek93KJ - 06-07-2016 06:50

Rozumiem kolego. Dzięki za odpowiedź.
Głównie wykonuje zwykle krajowe przelewy, cxasami ekspresowe. Karta czasami place ale nie zawsze na tyle żeby uniknac opłaty za kartę. Konto służy mi głównie do "chomikowania" pieniędzy. Częściej operuje gotówką.


RE: Jaki bank polecacie? - roberty265 - 06-07-2016 07:02

bank smart polecam jest bez opłat i za kartę i za konto
napisz pw to wysle ci link


RE: Jaki bank polecacie? - greg1 - 06-07-2016 09:05

PKOBP


RE: Jaki bank polecacie? - Obywatel - 08-07-2016 19:39

Osobiście używam Smart oraz mBank. Jak na razie, brak powodów do narzekań.


RE: Jaki bank polecacie? - DodoKato - 08-07-2016 19:57

smart


RE: Jaki bank polecacie? - marakal - 13-09-2016 21:28

Millenium


RE: Jaki bank polecacie? - Lukasz5555 - 13-09-2016 23:23

BZ wbk


RE: Jaki bank polecacie? - marketing - 13-09-2016 23:26

Odradzam stanowczo BZ WBK, za to polecam PKO BP i mBank