Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile powinienem zapłacić podatku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Ile powinienem zapłacić podatku? (/Temat-Ile-powinienem-zaplacic-podatku-135357)

Strony: 1 2 3


RE: Ile powinienem zapłacić podatku? - bananmma - 19-07-2016 13:17

Pytanie co do ryczałtu. Różnica jest tylko w podatku, który wynosi 8,5% zamiast 18% a podatek i tak płacimy co miesiąc? Oraz drugie pytanie jak to mozliwe ze znajomy ktory nie rozliczal sie co miesiac tylko na koniec roku podatkowego wypelnil pit nie otrzymał do tej pory karnych odsetek a minely juz 2 lata?


RE: Ile powinienem zapłacić podatku? - Adrianolsz - 19-07-2016 14:05

Pewnie czekają aż będzie mijać niedługo 5 lat, wtedy są najwyższe kary i odsetki Smile


RE: Ile powinienem zapłacić podatku? - twardy - 19-07-2016 14:21

Ja chyba wiem. Jak wypelniales PITa to wpisales wszystko w 'inne dochody'? Wypelniales pola z data 'za okres' (nie do konca pamietam jak to wyglada dokladnie)? Czy wyplacajac kase program partnerski nie wysyla PITa po swojej stronie?

Skoro US przyslal ci dokladnie wysokosc odsetek to ty albo program partnerski musiales podac jakas date 'przyjscia' kasy.

Podobno US czeka czasami 5 lat by wieksze odsetki/kary naliczyc ale w tym przypadku kiedy podatek zostal zaplacony to i tak odsetki sa z okresu 'dzien zaplaty podatku' - 'ostatni dzien do ktorego powinienes odprowadzic zaliczke za dany miesiac'.


RE: Ile powinienem zapłacić podatku? - bananmma - 19-07-2016 14:44

Ale jeśli odsetki juz zaplacilem to oni nie naliczaja dalej? Babka z US dzwonila do mnie ze mam 10 zl odsetek to pojechalem i zaplacilem. I jesli ja zaplacilem, ojciec i brat to juz koniec?


RE: Ile powinienem zapłacić podatku? - Czaq - 20-07-2016 10:35

Nie naliczająod tych co zapłaciłeś. Przynajmniej w mej sytuacji tak było @[bananmma]