Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kreatywnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Kreatywnie (/Temat-Kreatywnie-135342)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Kreatywnie - Watoga - 30-08-2016 05:39

Gdy tylko wyjde ze szpitala sproboje swoich sil korzystajac z Twoich typow ;-)
Nie duze stawki na poczatek ale za bukmacherke mialem sie dawno brac ;-)

Powodzenia!
Dobry dziennik. Obserwuje!


RE: Kreatywnie - Kreatywnie - 31-08-2016 10:16

http://www.oddsportal.com/basketball/europe/eurobasket-2017/hungary-great-britain-S4qBlZo3/#ah;1;1.50;0

Typ: Wielka Brytania -1.5

Kurs: 1.71 ( zagrane w Unibet po 1.74, ale przed chwilą znieśli linię )


Węgry mają poważne problemy. Ich gwiazda, naturalizowany zawodnik Jarrod Jones nie wystąpi ze względu na uraz stopy. Jego absencja będzie odczuwalna podczas meczu. Dodatkowo kluczowy zawodnik Adam Hanga nie wystąpi co jeszcze bardziej komplikuje sytuację Węgier.
Wielka Brytania ma przyzwoity zespół z takimi zawodnikami jak Gordon, Clark czy Mockford.
Oba zespoły miały przeciętne okresy przygotowawcze, jednakże przy absencjach Węgrów, uważam że Wlk. Brytania jest faworytem tego spotkania.


Edit:

---. Bracia z Węgier nie do zdobycia tym razem.

Co do Oleksa. KONSTRUKTYWNY komentarz, powinieneś zamieścić dopiero po moim podsumowaniu, tego wymaga chociażby kultura. Nie wymagam, by ktoś pisał, że jestem najlepszy, bo znam swoją wartość i znam lepszych od siebie.
Nie wiem jakie są Twoje zasady korzystania z forum, bynajmniej ja Twoich nie uznaję bo mam do tego prawo, mam prawo również skorzystać z opcji dodania Cię do listy ignorowanych, ponieważ nie chcę byś moje wpisy śledził. Tak na koniec nie wiem jak tam u "Was" w branży, bo żadną się nie zajmujesz Jerk


RE: Kreatywnie - oleks94 - 31-08-2016 17:50

Narazie kiepsko to wyglada niestety


RE: Kreatywnie - Kreatywnie - 31-08-2016 17:57

(31-08-2016 17:50)oleks94 napisał(a):  Narazie kiepsko to wyglada niestety


Nie nabijaj postów w ten sposób. Każdy z tej branży używa Flashscore, więc widzi jaka jest sytuacja. Jeśli chcesz wyrazić swą dezaprobatę z nietrafionego typu, pisz PW. Pozdrawiam.


RE: Kreatywnie - oleks94 - 31-08-2016 18:09

Troszkę dłużej na tym forum się znajduje niż Ty więc jeśli chodzi o nabijanie postów to kolego nie trafiłeś.Podobnie jak i ten typ. "Każdy z tej branży" wooooow brzmisz jak prawdziwy biznesmen :D W ramach ścisłości sam zagrałem ten typ więc do Ciebie nie mam pretensji. Zluzuj majty bo to szkodzi zdrowiu ;)

Pozdrawiam :D


RE: Kreatywnie - Kreatywnie - 31-08-2016 18:17

(31-08-2016 18:09)oleks94 napisał(a):  Troszkę dłużej na tym forum się znajduje niż Ty więc jeśli chodzi o nabijanie postów to kolego nie trafiłeś.Podobnie jak i ten typ. "Każdy z tej branży" wooooow brzmisz jak prawdziwy biznesmen Big Grin W ramach ścisłości sam zagrałem ten typ więc do Ciebie nie mam pretensji. Zluzuj majty bo to szkodzi zdrowiu Wink

Pozdrawiam Big Grin


Działasz na forum i co takiego wielkiego czynisz ???

Skoro oceniasz typ za nietrafiony w połowie meczu świadczy to o Twoim podejściu do branży.

Jeśli słowo "branża" wywołuje w Tobie tak wielką ekscytację to już Twój problem.

Nie życzę sobie wpisów, które nie wnoszą niczego konstruktywnego, to tyle.

Bez odbioru.


RE: Kreatywnie - oleks94 - 31-08-2016 18:26

(31-08-2016 17:57)Kreatywnie napisał(a):  
(31-08-2016 17:50)oleks94 napisał(a):  Narazie kiepsko to wyglada niestety


Nie nabijaj postów w ten sposób. Każdy z tej branży używa Flashscore, więc widzi jaka jest sytuacja. Jeśli chcesz wyrazić swą dezaprobatę z nietrafionego typu, pisz PW. Pozdrawiam.

(31-08-2016 18:17)Kreatywnie napisał(a):  
(31-08-2016 18:09)oleks94 napisał(a):  Troszkę dłużej na tym forum się znajduje niż Ty więc jeśli chodzi o nabijanie postów to kolego nie trafiłeś.Podobnie jak i ten typ. "Każdy z tej branży" wooooow brzmisz jak prawdziwy biznesmen Big Grin W ramach ścisłości sam zagrałem ten typ więc do Ciebie nie mam pretensji. Zluzuj majty bo to szkodzi zdrowiu Wink

Pozdrawiam Big Grin


Działasz na forum i co takiego wielkiego czynisz ???

Skoro oceniasz typ za nietrafiony w połowie meczu świadczy to o Twoim podejściu do branży.

Jeśli słowo "branża" wywołuje w Tobie tak wielką ekscytację to już Twój problem.

Nie życzę sobie wpisów, które nie wnoszą niczego konstruktywnego, to tyle.

Bez odbioru.

Jak to co , oczywiście śledzę Twoje typy Huh Ciekawe czy gdyby mój komentarz brzmiał " super typ, gratuluje , jesteś najlepszy " też byś się tak burzył Lol skoro nie życzysz sobie komentarzy to po co zakładałeś konto na forum. Tak to jest forum w ramach przypomnienia. Jednak skoro nie życzysz sobie dalszych komentarzy to z MOJEJ strony ich na pewno nie będzie Idea

Nie krytykuje Cię , dobrze Ci idzie i życzę dalszych sukcesów.

I pamiętaj jak to mówią u nas w "branży" kto nie ryzykuje nie pije szampana Big Grin


RE: Kreatywnie - Kreatywnie - 01-09-2016 10:29

http://www.oddsportal.com/hockey/europe/champions-league/fribourg-znojmo-xAZAVNTb/#ah;2;-1.00;0

Typ: Fribourg -1 ah

Kurs: 1.75


Fribourg jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Grają w pełnym składzie a wygrywając zapewnią sobie niemalże awans do kolejnej rundy.
Struktura Znojmo jest o wiele słabsza. Zakupili tanich zawodników co obniża ich jakość sportową. Jednym z czynników jest również podróż, którą odbywają autobusem prawie 1000 km.
Nie sądzę by mogli przeciwstawić się Szwajcarskiej ekipie.


RE: Kreatywnie - timeto - 01-09-2016 13:30

Rzucisz coś większego z tenisem? Smile Ew. oceń typy jak możesz, u mnie wygląda to tak:

screenshot.sh/n9gdVJEEi7s8f

Robisz bardzo ciekawe analizy. Po prostu przeglądasz wszystko i zbierasz informacje, czy bazujesz na innych źródłach?Big Grin


RE: Kreatywnie - Kreatywnie - 01-09-2016 14:34

Jeśli chodzi o tenis, skontaktuj się ze Scyllą.

https://www.facebook.com/groups/1198859126803049/

Jeśli będzie miał czas to oceni Twoje typy.

Przeglądam wszystko, zbieram informacje i bazuję na swoich źródłach Smile