Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 25-07-2016 19:21

8,000 rejestracji właśnie przekroczone, a jeszcze ok. 3 tygodnie do startu Smile
[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Workis - 26-07-2016 10:59

Wypłaty bez prowizji, brak przymusowej re-inwestycji, dzienne naliczenia 1,8-3,8%?

Ile obstawiacie, że ten twór wytrzyma? Teoretyczny bilans zerowy przy naliczeniach 1,8% to około 55 dni.
Jak program startuje 15 sierpnia to obstawiam, że nie dotrwa kalendarzowej zimy. Smile
Z mojej strony może wejdę - zalecam w tym wypadku zrobić "hit&go" - długoterminowości tutaj nie uświadczymy.


pozdrawiam serdecznie


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - rafi213 - 26-07-2016 11:10

@Workis też tak myślę - z kilku powodów wg mnie : długa faza pre lunch sprawi że te tysiące osób zarejestrowanych przed startem rzucą się jednego dnia do inwestycji, następnie aby móc cokolwiek reinwestować trzeba wypłacić, może okazać się że w krótkim czasie każdy będzie wypłacał a już na pewno liderzy którzy uzyskali dużą prowizje na starcie. Na pewno mocni liderzy zarobią i to nie mało.
Ile z tego wróci do programu nie wiadomo, poza tym zarobią procesory, taka Payza prawie 4% - brak reinwestycji wewnątrz programu jest nie zrozumiały dla mnie - bo co ? ma stwarzać pozory stabilności?
Poza tym kiepskie wykonanie strony, aż 12% z poleconych i dziwna akcja promocyjna z nagraniem video na którym mamy wychwalać program który jeszcze nie wystartował Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 26-07-2016 14:16

Wróżyć z fusów to sobie można Smile

Akcja z wypłacaniem i wpłacaniem ma zapobiegać tworzeniu fikcyjnych środków poprzez kupowanie paczek z pieniędzy, które są tylko cyferkami w systemie. Za każdym razem kiedy kupujemy paczki do systemu trafiają realne fundusze z procesora. Więc dzięki temu system nie będzie "sztucznie nadmuchany", co w konsekwencji zawsze powoduje szybką niewypłacalność.

A wspomniane przez @Workis brak przymusowej reinwestycji (która obecnie ma miejsce również w wielu innych revshare między innymi w FN który sam rafi promujesz Smile) oraz brak prowizji przy wypłatach i wpłatach są naturalnymi i logicznymi następstwami tego konceptu.

@rafi 12% prowizji to dla Ciebie za dużo? Bo z tego co wiem FN&FAP daje w sumie do 15%... Smile
Sam wcześniej pisałem, że również wolałbym żeby zmniejszył do 8-10% co pewnie i tak prędzej czy później nastąpi.

O brak reinwestycji ze strony użytkowników programu również bym się nie martwił. Przy niskim %ROI trzeba trochę posiedzieć w programie, żeby rzeczywiście jakieś większe zyski wypłacić. Do tego nie wpłacając przez 30 dni świeżych środków (czyli nie reinwestując) tracimy prawo do Referral Commission Pool, a przecież właśnie to obok postaci admina przyciągnęło wiele osób do programu. No i po tych 30 dniach bez reinwestycji zamykają nam konto, więc "mocni liderzy" również będą reinwestować, bo nie po to budowali strukturę poleconych, żeby pojedynczą prowizję wypłacić. Nie wspominam już nawet o tym, że zdecydowana większość osób spodziewa się, że program pochodzi przynajmniej rok, więc nie będą się spieszyć z wypłacaniem.

Moim zdaniem program zdecydowanie jest właśnie długoterminowy.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - rafi213 - 26-07-2016 14:26

@matthew98 no trochę mnie przekonałeś, ale tylko trochę Smile będę się temu przyglądał póki co.
A co do FAP, tam jest w sumie 15% ale na najwyższym abonamencie a nie każdy go kupuje, a jak kupi to dodatkowe wpływy to są.
Tutaj jest zawsze 12% i podobno chociaż nie wiem czy dobrze słyszałem 10% ogólnych wpływów lub 10% z każdego ad packa zgarnia admin - a prowizje oddaje, więc na pewno prowizje nie przekroczą obrotu.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 26-07-2016 15:19

(26-07-2016 14:26)rafi213 napisał(a):  @matthew98 no trochę mnie przekonałeś, ale tylko trochę Smile będę się temu przyglądał póki co.
A co do FAP, tam jest w sumie 15% ale na najwyższym abonamencie a nie każdy go kupuje, a jak kupi to dodatkowe wpływy to są.
Tutaj jest zawsze 12% i podobno chociaż nie wiem czy dobrze słyszałem 10% ogólnych wpływów lub 10% z każdego ad packa zgarnia admin - a prowizje oddaje, więc na pewno prowizje nie przekroczą obrotu.

Oczywiście, że admin każdego revshare zawsze dla siebie trochę przytuli... FN też ostatnio otworzył nowy oddział, a jak narazie milionów zewnętrznych reklam i milionów zewnętrznych wpływów jeszcze nie było jakoś widać, kiedy się ostatnio logowałem. No a z powietrza się pieniążki nie wzięły Smile

Natomiast Drew powiedział, że przez pierwszych kilka miesięcy dopóki program naprawdę się nie rozkręci nie będzie w ogóle zarabiał na swoim programie. Zresztą na tej zasadzie działa Referral Commission Pool - admin oddaje swoje prowizje z poleconych użytkownikom systemu. Może sobie pozwolić na początkowe nie-zarabianie z revshare, bo wciąż wypłaca z programów które promował. Potem owszem - również coś tam zarobi... Jak każdy admin Smile

Co do abonamentu w FN to i tak każdy wybiera sobie abonament wg. tego ile osób spodziewa się zrekrutować. Poza tym - jeśli ktoś jest liderem i zgarnia setki czy tysiące dolarów dziennie prowizji to ten abonament za $150/rok czy ile tam było nie ma większego znaczenia Smile

Ale przyznaję, że kiedy dowiedziałem się w rozmowie z Drew parę dni przed startem pre pre-launchu, że prowizja będzie aż 12% to się z lekka zdziwiłem. I mimo że mam trochę poleconych (nie tylko z forum Smile) i więcej w takim przypadku zarobię to wolałbym, żeby zmniejszył prowizję do 8-10% dla większej stabilności na dłuższą metę (co pewnie i tak zrobi).

Nie ma co narazie dużo deliberować, bo program narazie nie jest nawet w pobliżu startu. A i @rafi - nie czuj się, że atakuję tutaj Ciebie albo FN. Po prostu wcześniej niejaki dzipsiok wbił mi już tutaj z bezargumentową krytyką i wielkim banerem FN, więc jestem już trochę przewrażliwiony na punkcie porównywania jednego programu do drugiego. Bez spiny Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Workis - 26-07-2016 20:40

(26-07-2016 14:16)Matthew98 napisał(a):  Wróżyć z fusów to sobie można Smile
Nazwałbym to indywidualną oceną ryzyka inwestycyjnego. Niezbędna sprawa w każdej inwestycji.

(26-07-2016 14:16)Matthew98 napisał(a):  Akcja z wypłacaniem i wpłacaniem ma zapobiegać tworzeniu fikcyjnych środków poprzez kupowanie paczek z pieniędzy, które są tylko cyferkami w systemie. Za każdym razem kiedy kupujemy paczki do systemu trafiają realne fundusze z procesora. Więc dzięki temu system nie będzie "sztucznie nadmuchany", co w konsekwencji zawsze powoduje szybką niewypłacalność.
O czym Ty wygadujesz? To są HYIP-y, piramidy finansowe, gdzie ludzie wpłacają przykładowo 1.000.000$, dostają naliczenia w wysokości 1.200.000$, a zewnętrzny zysk programów z reklam jest pomijalny (tam się nikt nie reklamuje dla śmieciowego ruchu generowanego w revshare'ach, reklamy pochodzą w 99,9% tylko od osob kupujących adpacki). Mamy wirtualne -200.000$ i tak samo "nadmuchany system".
Z tą różnicą, że ujemny bilans jest już po pierwszym cyklu adpacków, a tam gdzie jest wymagana reinwestycja, czy są np. duże prowizje za wypłate itd. ujemny bilans pojawia się dopiero przy drugim cyklu.

Wiadomo - część ludzi i tak będzie reinwestować. Tylko, że w programach o przymuszonej reinwestycji ta część wynosi 100%.
W tym wypadku jak już mówiłem wcześniej - przesłanek o długowieczności programu jest mniej niż np. TM czy FAP. Jak pisałem wcześniej - zalecam wycofanie się wcześniej, żeby później nie było płaczu, że kapitał wtopiony.

(26-07-2016 14:16)Matthew98 napisał(a):  A wspomniane przez @Workis brak przymusowej reinwestycji (która obecnie ma miejsce również w wielu innych revshare między innymi w FN który sam rafi promujesz Smile) oraz brak prowizji przy wypłatach i wpłatach są naturalnymi i logicznymi następstwami tego konceptu.
Małe czepialstwo z mojej strony - FutureAdPro "zaleca" reinwestycje ze względu na 5% naliczeń trafiających na reklamy, 5% wypłaty trafiających na matryce + prowizji od wypłaty sięgającej 12,5% dla "narybku" wypłacającego 50$.
Uwzględniając to, że większość ludzi w programie to narybek, można to uznać za przymuszoną reinwestycje, w końcu interesuje nas praktyka a nie teoria.


Przy okazji ostatnio zalewu RevShare'ów pojawiło się mnóstwo bezkrytycznych naganiaczy - zachowaj umiar i obiektywizm.


pozdrawiam serdecznie


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 26-07-2016 21:12

(26-07-2016 20:40)Workis napisał(a):  Przy okazji ostatnio zalewu RevShare'ów pojawiło się mnóstwo bezkrytycznych naganiaczy - zachowaj umiar i obiektywizm.

Czy w którymś momencie byłem tutaj nieszczery albo wciskałem ludziom kit? Widzę, że ostatnio zaczęła się jakaś nagonka na RevShare/HYIP na tym forum.

Nie próbuję tu nikomu wmawiać, że to jest biznes na całe życie i bez ryzyka. Wręcz przeciwnie, informuję o tym (oraz sam radzę wypłatę wkładu w ciągu kilku pierwszych miesięcy) już w 1 poście wątku, żeby było widoczne dla wszystkich odwiedzających temat. Większość osób promujących revshare/HYIP tego nie robi.

Uważam, że jest to bardzo dobrze rokujący program i będzie jednym z lepszych na rynku revshare. Natomiast nigdy nie twierdziłem, że przetrwa więcej niż (co najwyżej) kilka lat. Nikt nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć i ryzyko zawsze jest czy to w revshare czy w czymkolwiek innym. Życie. Ale jeśli ktoś już chce w ten sposób zarabiać to kluczem do niezaliczania "wtop" jest wybieranie najlepszych, najstabilniejszych programów ze znanymi właścicielami, a wg. mojej skromnej osoby ten do takowych zaliczał się będzie.

Nie namawiam nikogo do "inwestowania" oszczędności życia w ten program. Ja sam odłożyłem $500 na start (prawdopodobnie dołożę więcej), współpracuję już z osobami, które tak jak ja widzą duży potencjał w tym programie i staram się w miarę możliwości jak najrzetelniej prowadzić ten wątek. Tyle ode mnie, nikogo nie naganiam, nie namawiam. Każdy ma swój rozum, a czas wszystko zweryfikuje.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 27-07-2016 12:41

Strona chwilowo strasznie zamula, ale 9,000 rejestracji pękło Smile
Wciąż dołącza prawie 1,000 nowych użytkowników dziennie i zapowiada się największy start w 2016, jeśli nie w historii revshare w ogóle Smile
[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Mam tylko nadzieję, że zrobią coś z tymi serwerami do startu, bo raz jest dobrze a raz tragedia.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - mikuss - 27-07-2016 12:45

(26-07-2016 21:12)Matthew98 napisał(a):  
(26-07-2016 20:40)Workis napisał(a):  Przy okazji ostatnio zalewu RevShare'ów pojawiło się mnóstwo bezkrytycznych naganiaczy - zachowaj umiar i obiektywizm.

Widzę, że ostatnio zaczęła się jakaś nagonka na RevShare/HYIP na tym forum.


Uważam, że jest to bardzo dobrze rokujący program i będzie jednym z lepszych na rynku revshare.

Najlepiej się zamknij i wynieś tak jak z hf i będzie spokój( tam ludzie skopali cię słownie i potrafiłeś się wynieść, tutaj zrób to samo), przynajmniej większość osób nie będzie marnowała swojego cennego czasu i traciła zarobków na dyskusje z podrzędnym liderem jakim jesteś
A ja uważam, że będzie to jedno wielkie g.wno i wielka klapa wielkiego promotora który zna się tylko na naganianiu dawców w programy w których jest, natomiast na prowadzeniu własnego biznesu jest zbyt głupi by to wyszło