Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kanibal54d - 12-12-2016 11:04

a puści zaległe ? Smile Moje ROI w programie 260%. Wczoraj puściłem ostatnią wypłatę 13.25$.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - radek0389 - 12-12-2016 11:18

Założyciel tematu tez od startu programu był bardzo aktywny, zainteresowanym wejściem odpisywal szybko. A jak pojawiły się "ataki hakierów" i blokady wypłat, to widzę aktywność zerowa. A w pierwszym poście ani słowa z ostrzeżeniem, tylko opis źródeł zewnętrznego finansowania oraz zachęcenie do rejestracji z reffaBig Grin.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kanibal54d - 12-12-2016 12:27

Nie można winić założyciela tematu o to, że były ataki hakerskie. Ważne żeby była informacja jeżeli takie się pojawiły. Zewnętrzne źródła finansowania chociaż w jakimś małym stopniu pokrywają zoobowiązanie admina względem użytkowników. Drew mówił o tym od samego początku niestety nic takiego nie wprowadził Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 12-12-2016 12:38

Tak jak to pisalem mniej wiecej na poczatku ten dziwny rev share z reinwestycja bez reinwestycji nie pociagnie zbyt długo, ale tym co weszli na początku dał i tak zarobic. Mozna byc doswiadczonym marketerem ale to nie oznacza ze taka osoba sprawdzi się jako administrator programu.
Wypadałoby aby zalozyciel tematu chociaz na chwile sie pojawił i dopisal na początku tematu słówko SCAM co by nowe osoby już tu nie zaglądaly.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kanibal54d - 13-12-2016 17:53

Z tego co wiem to teraz trwa webinar z adminem Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 13-12-2016 18:07

Ja 2 dni temu puściłem ostatnią wypłate i jeszcze jej nie otrzymałem.
Podobno w systemie brakuje środków bo tylko część środków po wypłaceniu wraca do programu Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 13-12-2016 19:06

No to macie wspaniale wieści z webinaru, nie żebym specjalnie tego szukał (żeby nie było że nie jestem w biznesie a się wtrącam czy coś takiego Smile ) ale akurat znajomy wrzucił na FB i mi wpadło w oko

[Obrazek: 25i67pv.jpg]


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - devilll - 13-12-2016 19:26

Scam !


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 13-12-2016 20:04

devilll mi to wygląda na klasyczny restart programu, przypuszczam ze nawet nazwe zmienią i zabawa od poczatku tylko ciekawe kto im w to wejdzie i uwierzy na nowo. Chociaz Pv/Mtv miało kilka restartów i część ludzi pozostała


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - devilll - 13-12-2016 20:11

Wierzysz w restart? Ja nie bardzo. Po drugie tak jak piszesz, nikt normalny drugi raz nie wejdzie w to samo.