Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 01-10-2016 11:53

sulliwan93, jeżeli anulują ci wypłaty, to znaczy że popełniasz jakieś błędy przy wypłatach Smile zlecam codziennie wypłaty i nie miałem nigdy żadnego problemu i anulowań ze strony my24 Smile

No a weryfikacja mailem znowu sie sypie i znowu została wyłączona facepalm


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 01-10-2016 14:25

Wypłacam codziennie od początku programu i ani razu nie było problemów, jedyne co, to kilka razy przyszły trochę później (raz nawet po30godz), ale jest zaznaczone że wypłaty do 72 godz, więc jest wszystko ok. Jak na razie ja jeszcze jadę na 100% reinwest. Kończy się drugi cykl, więc jeszcze troszkę i zacznę stopniowo wypłacać


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 01-10-2016 19:25

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Już dawno było powiedziane, że jeśli wypłata została anulowana to znaczy, że podałeś zły ID procesora. Więc wina leży po twojej stronie.

Kolejny update od admina. Wzrost Payzy trochę zwalnia bo ludzie przerzucają się na bitcoin. Za to inne procki pękają w szwach Smile

Na samym CoinPayments przybyło ponad 150 BTC a łącznie jest już 1150 BTC.

Zapraszam do obejrzenia https://youtu.be/04Bl0YGa30A


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 01-10-2016 22:57

Dobra wiadomość - RCP wróciło ( przynajmniej u mnie ), otrzymałem dzisiaj 0,45$ z RCP ( tak wysoko jeszcze nie było Tongue ) - a u was jak tam? Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Drako40 - 01-10-2016 23:19

U mnie także naliczono RCP więc jest dobra oznaka.
Ile planujecie jeszcze być w programie? Bo się zastanawiam kiedy wyjść z programu i nie wiem czy nie zrobię tego jeszcze w tym roku.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - ThunderEagle - 01-10-2016 23:21

Tez dostalem dzisiaj RCP Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 02-10-2016 17:27

Ciekawe czy to RCP tylko weekendowo czy jutro też będzie.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 02-10-2016 18:18

Fajnie jakby było już na stałe Wink


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Mateuszlewan - 02-10-2016 20:37

dostajecie normalnie wypłaty? ja już ponad 24h czekam, cały czas jest oczekująca na BTC


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 02-10-2016 20:54

Dostałem wczoraj, dzisiaj zlecam kolejną. Zauważyłem, że jak zlecę wypłatę w godzinach 21-24 to kaskę dostaję 2-5 w nocy. Jak zlecę o godzinie 12 w południe to kaskę dostaję też 2-5 w nocy Big Grin Uzywam Payza