Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 27-09-2016 16:19

Wyczyściłem i nie pomogo u mnie chociaż za pierwszym razem dostałem bez problemu. Mam tylko nadzieję, że się z tym szybko ogarną...


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 27-09-2016 16:34

Norman, początek końca we wprowadzaniu dodatkowych zabezpieczeń by chronić konta użytkowników? facepalm

Faheem pisał że cały system funkcjonuje dopiero kilka godzin i mogą nadarzyć się takie sytuacje, z resztą cały czas nad tym pracuje Smile W ciągu kilku godzin nie powinno być już żadnych problemów, no ale zobaczymy, co oni tam wykombinują Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - sulliwan93 - 27-09-2016 19:03

Chciałem poklikac reklamy, ale "This page is disabled by administrator". Logowanie trwa 5min, zamiast 20sek. Trochę słaba ta zmiana, muszą to naprawić. Wszedłem 150$, mam nadzieję, że serwis utrzyma do nowego roku przynajmniej Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 27-09-2016 19:12

A ma ktoś sytuacje, że po zalogowaniu i obejrzeniu surfa trzeba się ponownie zalogować?
Sytuacja miała miejsce już wcześniej ale teraz po wprowadzeniu tego kodu musze dwa razy wchodzić na maila i podawać ten kod w ciągu jednego logowania co jest nieco uciążliwe.
Wie ktoś jak temu zaradzić?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - sulliwan93 - 27-09-2016 19:17

"W związku z problemami z weryfikacją kodem poprzez email wiele ludzi się niecierpliwiło. Wyłączyliśmy warunek oglądania reklam, które trzeba obejrzeć, aby otrzymać naliczenia z paczek dopóki nie rozwiążemy problemu. Nikt nie straci swoich zarobków w my24. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości."


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - sircreed - 27-09-2016 19:18

Dostałem kod ale dopiero przy próbie na innym kompie, teraz chcę kliknąć te8 reklam a ich nie ma Sad


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 27-09-2016 19:24

Zmiana z kodem została wprowadzona tylko i wyłącznie dla użytkowników, żeby lepiej chronić nasze konta Smile Obecnie surfowanie jest wyłączone, tak by ci, którzy nie wyklikali reklam nie tracili naliczeń Smile Tak czy siak z tego co widzę naliczenia idą, a drew mówił o jakimś 24 godzinnym okresie, w którym nie trzeba będzie klikać reklam ( w związku z tymi pracami na stronie ) Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AresxXx - 27-09-2016 19:35

czyli zakonczy sie na wersji demo...


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 27-09-2016 21:16

Narazie oglądanie reklam zostało wyłączone żeby nikt nie tracił naliczeń.

Jesteśmy już poniżej 15,000 w rankingu Alexa



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 28-09-2016 17:45

Wygląda na to że problem rozwiązany Smile