Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 18-09-2016 00:01

Troll nr. #1 na zc impreza


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 18-09-2016 18:58

Prośba od administracji: sprawdźcie czy dostajecie powiadomienia na maila od My24, bo wprowadzają prawdopodobnie weryfikację logowania i nie będziecie się mogli dostać na konto, jeśli podaliście zły e-mail.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - pshemek1 - 18-09-2016 19:23

Witam, wpłaciłem dziś 50$, kupiłem 10 pakierów, wyklikałem 8 reklam, wchodzę znów w surfing zobaczyć czy zaliczyło i znów jest 0/8, ktoś pomoże? Tak wogóle ktoś poradzi jak jest z tymi polecomymi bez poleconych? Czy jak jestem podpięty pod usera #1 to coś mi będzie kapało? I muszę klikać te reklamy codziennie?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 18-09-2016 19:34

Tam musisz wyklikać 8 reklam co 24h, jak wyklikasz wymagane reklamy wtedy licznik odlicza i w ciągu kolejnych 24 godzin musisz kliknąć je znowu, możesz to zrobić szybciej jeśli chcesz wtedy znów przeskoczy o kolejną dobę. Jeśli chodzi o poleconych bez poleconych obecnie ta opcja nie działa, administrator pomylił się w wypłatach o 40 tysięcy dolarów i póki co zawiesił dzielenie się bonusem. Nie musisz być podpięty pod administratora żeby dostawać ten bonus, bo bonus jest wypłacalny właśnie z osób które zarejestrowały się z czystego linku. Wink


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - pshemek1 - 18-09-2016 20:13

Czyli wyklikałem dziś 24 reklamy więc mam spokój na 3 dni? Ok to zarabiamy Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 18-09-2016 20:30

(18-09-2016 20:13)pshemek1 napisał(a):  Czyli wyklikałem dziś 24 reklamy więc mam spokój na 3 dni? Ok to zarabiamy Smile

No nie do końca. Masz 24 godz od ostatniego wyklikania. Jeżeli np teraz wyklikasz znowu, to licznik, który widać na stronie głównej wyzeruje się i liczy od nowa 24 godziny


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 18-09-2016 21:06

Trzeba co 24h wyklikać 8 reklam i to wszystko Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 18-09-2016 23:28

jak wygladaja naliczenia na ta chwile?
czemu z puli comission nic sie nie nalicza ?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 19-09-2016 00:01

Naliczenia 3.8% dziennie
Nie nalicza pool bo admin przez przypadek wyplacil niektorym osoba podwojnie i narazie commision pool wstrzymal

Poprawcie mnie jesli sie myle Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 19-09-2016 14:57

Mała poprawka: RCP nie jest wstrzymany, tylko jest w weekendu, aż do nadrobienia ubytku w rezerwie programu.

Jeszcze raz tłumaczę: Nie rejestrujemy się pod adminem (z czystego linku) żeby dostawać bonus. Z takich osób właśnie jest ten bonus rozdzielany.