Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 14-09-2016 14:05

Program nic nie kasuje za wpłaty ani wypłaty. Ale niektórzy marudzą na prowizje procesorów płatniczych... tak jakby problemem było wyplacić na portfel bitcoin i nie mieć prowizji.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 14-09-2016 15:17

Dokładnie, również polecam bitcoina.
Zauważyłem ostatnio, że wypłaty w weekendy są realizowane szybciej gdyż otrzymuje je zazwyczaj 1-2h, natomiast w tygodniu zdarza się czekać około 10h aczkolwiek nie robi mi to różnicy Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 14-09-2016 15:20

HerossiK, ja zlecałem dzisiaj i otrzymałem w niecałą godzinę Tongue


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - krasiak - 15-09-2016 13:48

Właśnie wplacilem BTC i czekam Smile w takim razie jak rowniez czekacie na kase z BTC to jestem spokojniejszy... Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Bazor - 15-09-2016 14:07

W jaki sposób najbardziej opłacalny mogę doładować fundusze na tematowy revshare mając 10$ na paypal?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 15-09-2016 14:11

Raczej nie doładujesz bo przy przenoszeniu na Payza czy BTC wpadnie jakaś prowizja, a minimum wpłaty 10$ do których jak mniemam braknie Ci pare centów.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Bazor - 15-09-2016 14:20

W sumie mam jeszcze prawie 5$ na coinbase, więc jest jakaś tania opcja zakupu btc, czy je#ać się transferowaniem w jaki kolwiek sposob na payeera a potem na coinbase to wrzucic ?
Czy trzeba mięć tą minimalna pełną kwote czy mozna to jest mozliwosc kumulowania tego progu ?

PS: Zauważyłem, że jestem Twoim refem Tongue


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 15-09-2016 14:23

Ja bym wypłacił na konto z paypala, później na bitmarket i mozna kupić btc. Najkorzystniej jednak by wyszła wymiana z kimś z forum.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Bazor - 15-09-2016 14:25

Aktualnie próbuje, ale trochę chciałbym przyśpieszyć jakoś ten proces Tongue
Moze najwyżej kupie btc za swoja kase a tamta kiedys dorzuce Smile Dzieki za rade


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - sircreed - 16-09-2016 13:34

Mam pytanie czy można tutaj używając Earning Balance bądź Re-purchase Balance kupic dodatkowe paczki?
Z tego co widzę mogę wyłącznie przez Cash Balance