Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - clutchu - 16-07-2016 22:43

Miałem się już denerwować ale spodobał mi się ten update bo bez owijania i obietnic...mam nadzieje ze do jutra się uwiną.


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 16-07-2016 23:27

Mi też się podoba to że bierze odpowiedzialność za program. Raczej powinno sprawnie pójść Smile


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 17-07-2016 11:11

[Obrazek: fap.jpg]

Jak widać admin ma dość nietypowe rezultaty w revshare - właśnie przekroczył 500,000 paczek w Fort Ad Pays

Miejmy nadzieję że program będzie miał równie dobre wyniki Smile


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Dzipsiok87 - 17-07-2016 11:45

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie promują takie programy ? Przecież są sprawdzone inne platformy tego typu na rynku, które dają zarobić...


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 17-07-2016 11:55

(17-07-2016 11:45)Dzipsiok87 napisał(a):  Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie promują takie programy ? Przecież są sprawdzone inne platformy tego typu na rynku, które dają zarobić...

Co masz na myśli mówiąc "takie programy"? Rolleyes Raczej nie codziennie człowiek z podobną reputacją i wynikami co Drew Burton zakłada swój revshare...

To że ty promujesz FN nie znaczy że jest to jedyny słuszny program... I chodzi od kwietnia, więc nie wiem czy taki sprawdzony. Tym bardziej, że połowy z tego co zapowiadali, że miało być nie wprowadzili. Jak narazie jedyne co mają to drogie paczki Smile

Nie mówię, że ten czy tamten program jest lepszy czy gorszy, bo naprawdę do niczego nie prowadzą takie dyskusje, ale FN jest słabym wyborem szczególnie dla początkujących, bo ja poniżej $1000 bym się tam nie pchał. Więc kapitał też może być kryterium wyboru między dwoma stabilnymi systemami Smile

Wygląda na to, że serwery w końcu zaczęły obsługiwać i strona działa.


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Pan Inwestor - 17-07-2016 11:55

A dlaczego od razu zakładasz, że ten program pomimo tego, że jeszcze nie ruszył, nie jest sprawdzony nie dorówna tym które masz na myśli? Futureadpro też był na początku stawiany w nie za ciekawym świetle a działa. Poczekaj chociaż do startu i się przekonamy.


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 17-07-2016 11:59

(17-07-2016 11:55)Pan Inwestor napisał(a):  A dlaczego od razu zakładasz, że ten program pomimo tego, że jeszcze nie ruszył, nie jest sprawdzony nie dorówna tym które masz na myśli? Futureadpro też był na początku stawiany w nie za ciekawym świetle a działa. Poczekaj chociaż do startu i się przekonamy.

Chociaż jeden trzeźwo myślący Smile

Pełno wróżbitów teraz na tych forach... Rolleyes

Panowie, którzy mają wątpliwości - porozmawiamy za kilka miesięcy Smile


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - PremAccHack - 17-07-2016 12:05

http://www.my24hourincome.com/dir/
hm...... RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 17-07-2016 12:29

(17-07-2016 12:05)PremAccHack napisał(a):  http://www.my24hourincome.com/dir/
hm...... RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes

Nie działa u Ciebie strona czy o co chodzi...?

U mnie jest OK, ale były przenosiny na nowy serwer, więc może nie podpięli u Ciebie DNSa jeszcze


RE: Program topowego rekrutera w revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - clutchu - 17-07-2016 18:25

Jest jeszcze sporo do zrobienia ale najważniejsze ze juz mozna korzystac ze strony.
Zainteresowanie zaczyna rosnąć równiez w Polsce i wiem że kilka znanych postaci zamierza sie zaangażowac Wink