Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 30-08-2016 14:37

(30-08-2016 14:12)Pinkny napisał(a):  Jeżeli nic nie inwestuję i klikam w reklamy, to gdzie pojawiają się moje ,,zarobione" środki? Bo nigdzie tego nie ma.
I ile jest reklam do wyklikania? Bo mam 2 dziennie -.-

Powinny się pojawić w Finance - Balance Transfer. Ale nie wiem czy zarobisz cokolwiek nie mając wykupionej chociaż jednej paczki. Z tego co widzę zawsze były reklamy za 0,02$ wczoraj natomiast kliknąłem dwie za 0,005$.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 30-08-2016 14:54

Jak ktoś chce tracić czas na klikanie reklam za grosze to zapraszam na AyuWage lub ClixSense. W revshare zarabia się na kupowaniu paczek i ewentualnie polecaniu.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 30-08-2016 15:55

Wrzuciłem swoje dwa grosze, oby było warto Tongue


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 30-08-2016 16:27

Dlaczego jak próbuje dodać jakąkolwiek reklame za każdym razem jest "breaking out of frames" ? Wink


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pinkny - 30-08-2016 16:45

(30-08-2016 14:54)Matthew98 napisał(a):  Jak ktoś chce tracić czas na klikanie reklam za grosze to zapraszam na AyuWage lub ClixSense. W revshare zarabia się na kupowaniu paczek i ewentualnie polecaniu.
Ty tak twierdzisz.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 30-08-2016 19:12

Referral Commision Pool został uruchomiony jakąś godzinkę temu Lol Wszyscy użytkownicy mający aktywne paczki będą wynagradzani po równo.

Pieniążki trafiają na repucharse balance, całkiem fajnie, bo można śledzić zarobki z paczek i oddzielnie zarobki z RCP Big Grin

[Obrazek: fdpng_ahrqsqx.png]

jak widać moje RCP już przyznane Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 30-08-2016 19:20

(30-08-2016 19:12)Pmxq napisał(a):  Referral Commision Pool został uruchomiony jakąś godzinkę temu Lol Wszyscy użytkownicy mający aktywne paczki będą wynagradzani po równo.

Pieniążki trafiają na repucharse balance, całkiem fajnie, bo można śledzić zarobki z paczek i oddzielnie zarobki z RCP Big Grin

[Obrazek: fdpng_ahrqsqx.png]

jak widać moje RCP już przyznane Smile

mała rzecz a cieszy Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 30-08-2016 20:32

Jakby ktoś miał pytania, chciał się zarejestrować pisać pw, chętnie pomogę.
Zwracam 10% pierwszej wpłaty Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 30-08-2016 22:13

(30-08-2016 15:55)HerossiK napisał(a):  Wrzuciłem swoje dwa grosze, oby było warto Tongue

Witamy na pokładzie Cool

U mnie też już się pojawiło. Ćwierć dolara extra zawsze mile widziane Smile Leci wypłatka numer... sam już nie wiem który Lol
[Obrazek: rcp.png]


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - danionek - 31-08-2016 11:43

Ile czeka się mniej więcej na wypłatę na Payza ? ?
Zlecilem już 2 godziny temu i w dalszym ciągu pisze pending :/