Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez inwestycji & suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek bez inwestycji & suby (/Temat-Zarobek-bez-inwestycji-suby-135277)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Suby Suby Suby - Pinkny - 04-07-2016 14:59

Dobra wybrałem sobie jakiś tam szablon, w międzyczasie ze strony wpadł jakiś tam pojedynczy lead, teraz pozostało mi ogarnąć stronę, i myśleć nad innymi
[Obrazek: zaza.png]


RE: Suby Suby Suby - Pinkny - 07-07-2016 13:49

A więc, jestem w fazie tworzenia nowych stron, ale ciężko to idzie bo jeszcze nie wiem jak mają one dokładnie wyglądać Undecided Dodaje posty na starą stronę i coś tam wpada co jakiś czas
[attachment=3761]


RE: Suby Suby Suby - mahuzz - 07-07-2016 13:56

ruch tylko z google?


RE: Suby Suby Suby - Pinkny - 07-07-2016 14:21

Tak


RE: Suby Suby Suby - Pinkny - 09-07-2016 19:30

Na piwo będzie Smile

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Ps. Opłaca się bawić z apką na fb ?


RE: Suby Suby Suby - mahuzz - 10-07-2016 19:38

Coraz mniej, jak nie masz doświadczenia to średnio. Jak nie masz szczęścia to tym bardziej Wink


RE: Suby Suby Suby - Pinkny - 10-07-2016 20:14

(10-07-2016 19:38)mahuzz napisał(a):  Coraz mniej, jak nie masz doświadczenia to średnio. Jak nie masz szczęścia to tym bardziej Wink

Dzięki za odpowiedź ziom, tak jak myślałem Lol


RE: Suby Suby Suby - Esbelto - 10-07-2016 20:45

Mam pytanie. Odnośnie każdego programu tworzysz nową stronę czy skupiasz kilka programów na jednej? I ile trwało pozycjonowanie stronki do momentu w którym się znajdujesz?


RE: Suby Suby Suby - Pinkny - 10-07-2016 20:54

Słuchaj, jedna strona - jeden program, standardowo. Pozycjonowanie ? Bardzo szybko, stronę mam od kwietnia, ale nie skupiałem się na niej. Dodałem kilka wpisów i miałem ją gdzieś, zresztą teraz też mam. Niech sb tam wpada. Np dodałem jednego dnia wpis, na drugi dzień miałem 8 wejść w link ;x

Wszystko zależy od wpisu jaki dodasz, czy jest na nim mała konkurencja. Jeśli nie ma, lub jest mała to wejścia pojawią się szybciej


RE: Suby Suby Suby - Esbelto - 10-07-2016 21:10

No bo ja teraz zarabiam tylko na filmie na yt który który jest na yt 3 lata i trochę jałowy się stał. Chciałbym podnieść zarobki także bo wakacje i piwko chce Się i kebsa Big Grin