Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co na początek w Revshare? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Co na początek w Revshare? (/Temat-Co-na-poczatek-w-Revshare-135262)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co na początek w Revshare? - rafciu - 05-07-2016 10:14

Ja polecam ze swojej strony MXRevShare. Działam w nim i jestem zadowolony. Link masz w stopce pod banerem. Jak coś to PW.


RE: Co na początek w Revshare? - bialy88 - 05-07-2016 12:33

(05-07-2016 09:46)karol9919 napisał(a):  Czy opłaca sie w ogóle wchodzić z takimi pieniędzmi np. jak 50-100zł itd?

Myślę że lepiej za taką kwotę iść na piwko lub próbować szczęścia na bukmacherce. Za +/- 12 czy 24 $ szału nie zrobisz w takich programach.


RE: Co na początek w Revshare? - Captain - 05-07-2016 12:43

Co na początek w Revshare... hmm...

Na początek to planuje wziąć 100zł i rzucić kostką. Jeśli wypadnie liczba 5 lub 6 to spłukać te stówkę w kiblu.
Tak w ramach edukacji Big Grin

Revshare to tak samo jak hyipy ruletka. Osobiście inwestowałem metodą dywersyfikacji (zamiast dajmy na to wchodzić w jeden za 200$ wchodziłem w cztery za 50$) i niestety ale zdecydowana większość programów scami się zanim zdążam odzyskać wkład.

Jedyny sens ma wchodzenie tylko w takie naprawdę duże i pewne revshare jak np swego czasu Traffic Monsoon, ale i w nie trzeba wejść w odpowiednim momencie aby odzyskać wkład i wyjść na plus.


Ogólnie RevShare to zła metoda zarobku dla początkującego. Wielu już natraciło na tym dużo pieniędzy.


RE: Co na początek w Revshare? - Blasphem - 05-07-2016 13:10

albo kluczowa sprawa- refy ...


RE: Co na początek w Revshare? - Captain - 05-07-2016 13:18

(05-07-2016 13:10)Blasphem napisał(a):  albo kluczowa sprawa- refy ...

Początkujący raczej nie da rady zdobyć zbyt dużo reffów. Nie jest to takie łatwe.


RE: Co na początek w Revshare? - tomek019 - 05-07-2016 13:54

wg mojej opini jak chcesz wchodzic w taki biznes to albo inwestujesz swoje pieniadze (50-100zł to raczej na wodke lepiej wydac) albo jestes dobry w marketingu i szukasz reffow ktorzy wplaca.

takze jesli ktos chce inwestowac 50-100zł to niech lepiej odpusci Smile
chyba ze chcesz przetestowac program to jak najbardziej z taka kwota -> testujesz np miesiac-dwa potem jak uwazasz ze wszystko wporzadku wplacasz juz powazniejsza sumke


RE: Co na początek w Revshare? - world - 06-07-2016 00:30

Poznam mentora z dobrym revshare na lata. Wiadomo , że nie ma nic pewnego i ryzyko jest wszędzie.


Co na początek w Revshare? - tomek019 - 06-07-2016 06:50

(06-07-2016 00:30)world napisał(a):  Poznam mentora z dobrym revshare na lata. Wiadomo , że nie ma nic pewnego i ryzyko jest wszędzie.


"Mentorów Ci u nas dostatek" Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co na początek w Revshare? - Hopekk94 - 06-07-2016 08:15

szczegolnie do RevShare Smile


RE: Co na początek w Revshare? - clutchu - 09-07-2016 00:10

Nie oszukujmy sie ale najwazniejsze to nauczyć sie polecac program bo samemu nie osiagniesz zadowalajacych efektow jesli nie masz kilku tysiecy $ na start.
Ale nie chodzi tu o szukanie jeleni tylko zdobywanie wiedzy i opracowywanie strategii do poszczególnych programow tak bys nie tylko ty zarabial ale tez ludzi ktorzy za toba pojda...